Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 tra 2024 02:19. Sada je: 13 tra 2024 02:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Sve iz pocetka
PostPostano: 31 pro 2023 17:58 

Ima tih pro tankova i imaju neki novi 1.2ohm grijaci za mtl. Jos cu razmisliti, taman su i neradni dani. Mogao bih taj zenith pro i gospodin covjek ili ako cu slagati ares ili berseker. Ne bih sve odjednom jer se onda pun dangubi probavajuci

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2024 19:41 

vulja je napisao:
innokin ima jako dobre gotove grijace (barem meni), pa mozda sagledat i tu opciju, ja imam dva zenith pro mtl atija i ne pomisljam na slaganje buildova, gonim 0,6 grijace u njima, meni su top.....za mtl su takodjer dobri 1,6 grijaci, ako volis hladniju paru

Kupio sam zenith pro, probao grijace i za mtl i za dl, na oba me deru dry hitovi sa 70%vg tekucinom. Koji omjer koristis vg/pg?

Povratak na vrh

PostPostano: 04 sij 2024 12:56 

veljo_81 je napisao:
vulja je napisao:
innokin ima jako dobre gotove grijace (barem meni), pa mozda sagledat i tu opciju, ja imam dva zenith pro mtl atija i ne pomisljam na slaganje buildova, gonim 0,6 grijace u njima, meni su top.....za mtl su takodjer dobri 1,6 grijaci, ako volis hladniju paru

Kupio sam zenith pro, probao grijace i za mtl i za dl, na oba me deru dry hitovi sa 70%vg tekucinom. Koji omjer koristis vg/pg?

1,2 ohma je malo preotvoren i ja mislim da ili on ili 1ohm ti je vise za rdl ili cak dl tako da, ili 0,8 po meni ili 1,6 oma

0,6 nisam prpbo

veljo_81 je napisao:
Ima tih pro tankova i imaju neki novi 1.2ohm grijaci za mtl. Jos cu razmisliti, taman su i neradni dani. Mogao bih taj zenith pro i gospodin covjek ili ako cu slagati ares ili berseker. Ne bih sve odjednom jer se onda pun dangubi probavajuci

znaju ljudi popzdit s tim aresima s slaganjem

Glaz mini je top i jednostavan.

vulja je napisao:
pa mislim da mi je prosjek oko tjedan dana, od 5-10ml dnevno, na 12w, neznam da ces naci ovaj tank striktno u ponudi, al stogod od innokina nemozes fulati mislim, i ako trazis bas za mtl onda 0,6 grijaci (zlatna kutija) za malo topliju paru, a 1.6 obicni za hladniju (i malo manje pare)

dA 1,6 je normalna hladna para

vulja je napisao:

eto ja imam od 1,6 ohma i gonjam samo njih u tim Zlide attijima

Povratak na vrh

PostPostano: 04 sij 2024 18:58 

veljo_81 je napisao:
vulja je napisao:

70/30, koji grijaci te muce? ja nemam problema nikakvih, osim sto neki su slozeni lose u zadnje vrijeme pa shortaju kad zaserafis do kraja na mod....na kolko watta paris? dal ih natopis prvo? ja 5 kapi u njega, pa ga rolam prstima da se upije, pa jos 3 kapi da se natopi dobro, onda tek u ati, i pari odma

Povratak na vrh

PostPostano: 04 sij 2024 21:09 

vulja je napisao:

70/30, koji grijaci te muce? ja nemam problemaenis tight draw. a se natopi dobro, onda tek u ati, i pari odma

ja imam sistem 2 kapi u svaku rupu, 2 kruga tako pa da napunjen attz stoji 30min i jos se natopi i nema problema. 1,6 grijači imaju male rupe rok onaj ili 1,2 ili 1 ima ogromnu rupu i propusta puno zraka i zato je draw jako prozračan na istop airflow setupu i zato mislim da je jedan od taj 2 zapravo za ili restricted DL ili baš za DL ne znam. ali za "true MTL " doživljaj kakav voli stara garda s ovog foruma tj rupa za zrak da je max 1,2 mm stose kaze, taj grijač za to, jebiga nije. imas propuh i ja kada imam samo 2 rupiceotvorene, dakle, volim tight draw, taj, ii 2 ohm ili 1,2 ohm je propuh, 0,8 još moze proc. 0.6 ohma ja ne mogu koristit jer imam te stare zlideove, taj 0,6 sta vulja koristi je za tu novu verziju.

ja sam attije pomalo kupovo, kako se koji u vaper zona oglasniku nađe za moju politiku kupovanja ama baš svega u zivotu a to je ---- veeeeeliki skonto, tj od 60kn pa do 80kn za 1 atty. Sve sam ih dobio za tolike pare plus naravno postarina na tisak 20 kn a s nekima bi i grijače dobio to ne racunam u ovu cijenu nego sam njih, isto nove ali polovne skupljao pomalo po cijeni od 1,5 eura po grijaču do maksimalno zadnja kupovina di sam se isprsio i dao 2 eura po grijaču.

wizard lab ih ima po 25kn i tako uzmem jer je shop u Ri i samo kada moram, al tu ne placam postarinu nego je shop 10min hoda od kafica u centru di pijem kavu. pa malo rastegnem noge i tamo zemem svaki put po doslovce 2 max 3 10ml nic shot baza ali nic salt. 10kn po kom. Hobi mi je kockanje kao i posao, :D pa se volim kockat pri kupovinama i kupuje točno ono za sta mi treba, pa imam i laptopa od 180kn kupljenih na aukcijama to po hr a sam kod Roma uzel Bianelli mlinac za kavu za 5 eura :rofl: i finije samelje kavu od Boscha od 250kn i vise manje bilo kojeg mid budget mlinca do 400 kn dal sam mu 5 eura, uiznutra mint condition i imam sameljeno zrna kave za 2min bas za tursku a mogu i jos finije, da tek prokljucalu odu prelijem preko, promjesam, pocekam da odstoji 3min i imam nesto vrlo slicno turskoj kavi :lol:

tako da mogu ako oću imat i zalihu kave a budem se bacio i na lavazze po 75 kn po kg se znaju nac na njuskalu po 70kn po kg do 80 :lol:

glavno da je zabavno :lol: u zivotu. :D

imam i pravilo da kupujem samo, kada bih se osjećal blesavo da ne kupim po toj cijeni. Sve ostale popuste 20 i 30 posto ma niti na to ne trzam, i zato, kad tad, ali cu naletit na prilike koje se ne odbija :lol:

ko neki dan Office shoes snizio GEOX ljetne casual tenisice s 100 eura na 301kn sam platil :lol: jako su udobne brusena koza tocno tamo di tenisica ima najvece opterecenje, a ostalo di nema je tekstil. proucio sam ju izbliza jedno 7 min proucavao konstrukciju tenisice u trgovini i davali su -60% na kartično placanje :D

a ako broj ne valja, odnesem im u trgovinu, no question asked vratis, i novci ti sjednu na račun kako si i platio, ali obavezno narucit na web shopu jer onda imaš puno veća potrosacka prava nego kada robu kupis u trgovini. i mos vratit sve na no question asked

vrijedi i za TV, veš mašine šta kod oš. iako ju vidiš u shopu, ako želiš prava -- pravac na webshop

Povratak na vrh

PostPostano: 06 sij 2024 04:00 

0,6 je mesh i odlican je za mtl,izuzev 1,6 obicnog kanthala nebih preporucio nijedan drugi za mtl, jednostavno kaskaju po aromi naspram ova dva, parim na tri rupe otvorene sa oba grijaca, nekad na 2 kada je friski coil, nemres tu narihtat da je tight tight ko na starim mtl atijima, al meni osobno je ovo taman a ne da vucem ko da mu dusu cupam

uzo danas napokon nesto drugo za probu jer tri godine parim jedno te istu aromu, i zbacal hrpu novaca na isprobavanja u medjuvremenu, od parilice njihove arome, Fine apple-ananas sa hladilom, aroma mi odlicna, inace nisam ljubitelj ananasa (voca), malo su pretjerali sa hladilom, al evo davim se u njoj....na preporuku lika koji tamo radi- Hvala ako citas

Povratak na vrh

PostPostano: 06 sij 2024 07:21 

ekipo

jucer sam bio zeni vidit

ima zenskih tenisica na office shoes na -50%

vrede bacite oko

dakle GEOX. zadnjih 6 god kupujem samo njih.
Prije 6 god te jedne sada sam kod postolara pljunul.20 eura za 2 pete i jos ih je uredil da zgledajunko nove i prije 2 god uzel jos jedne s amazona.de suede, ugl jos uvijek su mint condition a nosim ihbdoslovce svaki jebeni suncani dan. 2 para 6 god, tenisica do prije ,15 dana nisamni imal sem nekih alpina od 200kn niti :lol: ugl vrede mozda 350 al dobro moram po ljeti nekindrek nosit jemrem cizme, iako.. bi :lol:

evo sada sam na istoku HR u njihovim cizmama stare 6 god :lol: jos su skoro mint condition

da nisam na amazonu . de zel 2 broja prevelike :lol: i zapinjal svako toliko s prstima o pod pa se napravile crtice, jos bi bile mint, ali nisu. ali su sad taman, za stil za nosat ih s izlizanim plavim trapericama iz Kikaz pokupovao traperice ubKiku prije 2 god po 35kn kom :lol: pa tih zlizanih, tzv. Marlboro man trapke i tak malo rasturene cizme, top.

dakle, 3 para su tamo po super cijeni ima zenskih ima muskih

te crne, koje sam za svoju zenu gledal, al, vidim da ne trza bas :lol: su 45€ ima jedne od 49 i jedne nebznam koliko.

dakle trajat ce. Na svim djelovima tenisice (ja piknul pocetkom kjeseca sebi) gdje je na tenisicu najvece opterecenje, i tamo di se preserantske marke pokidaju jer su... govno... Geox ima kozu. di nema opterecenja je tekstil :lol: bil sam u trgovini, spotless kvalitetno napravljene. dakle trajat ce vam godinama a jako, udobne i zaista drze ove moje jako lijepo nogu. Piknite si il sebi ili zeni. Office shoes hr trazi geox i nac cete ih. cijena srusena s 90 i 100 ja mislim, eura, na 44. to bi bilo slicno ovom sto sam ja uzel sebi. otkad koristim tubmarku... vise mi ne pada na pamet uzimat ista drugo :lol:

Te.... stvarno vrijede 90€ nije Nike pa da se podere u 6 mjeseci kod nas stokilasa i 120+ kilasa.

Ali... ozni djelovi se trebaju odrzavat. ovisno o tipu koze... na ovima od 45 eura je obicna koza, daklez pravac deichman po sprej, 33kn i za te djelove pospricat jednom mjesecno - tzv impregnator za kisu i mokro, trajat ce vam ta koza godinama.

za brusenu kozu, suede, pravac DM sprej za NUBUK isto pospricat jednom mjesecno. oko 30kn je sprej.

ili odete kod postolara kako ja, dam za pivu i sve mi lijepo objasni i ne gubim vrijeme po retardiranim videima na youtubeu i blogovima.di svako kaze drugacije :lol:

Office shoes je iz engl pa tamo zna bit i boljih dealova.

ste sta trgovali s englezima otkako su van Eu? ja bi rado kupovao, ali ne znam sta ce mi Hr carina izvest. Imate li vi kakav info? Ma mislim, PDab olatim nije problem, a nije niti problem 15% carine. znam ja tamo svasta lijepoga nac na -90% :lol:
mogu ukeljit na onu svoju temu dole te search engine za robunza engleska trzista. divno nesto. Kvaliteta, po cijeni Srota u Hr.
Zna bit finih, i to kvalitetnih marki udobnih cizama po 40€ a trajat ce.... pa godinama. onak, srusene s 250€ na 40€ Clark i slicno. JM Bean i tako to.
ja bi trgoval, al ne znam kako je to sad s Britanijom pa ako moze bilo kakav info.
Pazite to su suze od 250+ eura pa ih znaju rusit na -95% i nasao sam searh engine :lol: konsto je nabava.net ili jeftinije.hr samo.... britanija :D

@ kinta, vidio neki dan, intersport ti ima -30 ili ,40% na neke tracking tene, kakve si dole prodavo u oglasu. baci oko tamo ako ti treba.

ste

Povratak na vrh

PostPostano: 07 sij 2024 19:50 

Rijesen dry hit, mora se bas bas dobro natopiti grijac i onda bude ok. Dobio sam 1.2ohm silver i 1ohm zlatni, ljepse mi je pariti na zlatni i 20w. Nazalost imam kutiju od 1.2 neotpakovanu, to moram probati zamijeniti

Sad mi je ok, ako budu trajali grijaci 7 dana ne isplati se to praviti sam. Ostale su tekucine za nabaviti. Ne probava mi se puno pa bih isao na ono sto mi se nekad svidjalo. Zao mi je ako reklamiram al ne mogu drugacije. Pario bih papa smurfs blood i midget fetish, to se sjecam da mi je bilo dobro na svako atiju. Nasao sam arome i sad pise da tu treba nasuti baze i shotove. Nisam nikad to radio, uvijek sam kupovao sve gotove tekucine samo kazem koliko nic. Jel to ok, koju bazu kupiti, koje shotove i hoce li to biti ok kao tekucina ranije napravljena?

Povratak na vrh

PostPostano: 07 sij 2024 21:28 

Juicedoctor najbolje za baze, znaci dobis u paketu bazu sa 0mg i u to ubacujes nic shotove, to smuckas - napravio si bazu, onda radis likvid

Uzmi 0.6 grijace, neces pozalit

Povratak na vrh

PostPostano: 10 sij 2024 09:09 

a dobro, vulja voli bit parobrod :lol: pa 0.6 ja volim stealth vape da ne privlačim sa ama baš svime izgledom :lol: i pojavom i gromoglasnim smijehom još kad mi dođu suze na oči od smijeha i počnem se gušit od smijeha.....nema da me se ne primjeti :lol:

nego, ako se kome trola... ja već 3 god trolam na veliom na jednom forum hr podforumu

modovi puštaju sve jer su zakurac i glavonja tj guzda foruma, oce od PDFa napravit tzv zabavni podforum :lol:

teme su na musko zenske odnose aktivno pise mozda 100 ljudi, od kojih su bar 10 totalni idioti i bedaci

kazem Vam, savrseno mjesto za trolat :lol:

tamo trolam naveliko i ispriso sam cca 11 000 troll postova i sveukuno dovil 30 bodova :lol: a treba ti 100 bodova za jednodnevni ban :lol:

ako smo za, pa da svi idemo tamo trolat :lol:

nisam Vas nikad zvao tamo, bikoz it was my personal playground :lol: di sam definitivno,.... najveći komad budaletine :rotfl:

ima li zainteresiranih? necu otkrivat ako nema :D

Povratak na vrh

[ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: bot*, crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: