Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 tra 2024 01:43. Sada je: 13 tra 2024 01:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Mod za DL
PostPostano: 04 sij 2022 19:00 

vulja je napisao:
buje3000 je napisao:
vulja je napisao:
moj vc4 kao ima dva raila za 1A istovremeno, al pada bez obzira što koristim provjereno dobar 3A punjac....vjerujem da je razlog tome zastita, tako da pada i ispod 0,5A po railu

ja imam 3,4A zidni kupljen u Hrvatskoj Pošti, 129kn, 3 usb utora, kupio sam ga u lockdownu, radi odlično, svaka preporuka. Moj Xtar MC6 zahtijeva 2 usb kabla i još mi jedan ostaje za punit mob kad zatreba....

kako ti se ponasa? dal pada amepraza s vremenom kako se baterija puni?

za sc4 ce ti trebat dva zidna punjaca vjerojatno....btw, vidim da su cijene punjaca fino pale. ja kad sam uzimao davnih godina, kostalo ko suho zlato

neznam, ne piše

vjerovatno, viditću što piše sčime dolazi, Nitecore su obično s svojim kabelom

produžni kabel imam :lol:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 sij 2022 11:06 
Administrator

vulja je napisao:
moj vc4 kao ima dva raila za 1A istovremeno, al pada bez obzira što koristim provjereno dobar 3A punjac....vjerujem da je razlog tome zastita, tako da pada i ispod 0,5A po railu

Punjac ima tri podrucja punjenja. Za prvo se nadam da ne koristi nitko jer je predvidjen za baterije koje su previse ispraznjene. Drugo podrucje je punjenje konstantnom strujom i tu ce puniti strujom kojom je navedeno. Nakon toga punjac prelazi u podrucje punjenja konstantnim naponom (negdje otprilike od 3,8-3,9V) i tada struja punjenja pocne padati. Dakle sve je pod kontrolom i sasvim normalno. Mogu staviti i graf punjenja ali mislim da ti to nece nista znaciti.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 sij 2022 15:48 

Kinta je napisao:
vulja je napisao:

Punjac ima tri podrucja punjenja. Za prvo se nadam da ne koristi nitko jer je predvidjen za baterije koje su previse ispraznjene. Drugo podrucje je punjenje konstantnom strujom i tu ce puniti strujom kojom je navedeno. Nakon toga punjac prelazi u podrucje punjenja konstantnim naponom (negdje otprilike od 3,8-3,9V) i tada struja punjenja pocne padati. Dakle sve je pod kontrolom i sasvim normalno. Mogu staviti i graf punjenja ali mislim da ti to nece nista znaciti.

eh da, to je to, nisam u diru dosta godina, zaboravio vec kako se ponasa.....seljenje i guzvanje elektrona, to ima utjecaj bla bla, da da :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 05 sij 2022 17:33 

vulja je napisao:

eh da, to je to, nisam u diru dosta godina, zaboravio vec kako se ponasa.....seljenje i guzvanje elektrona, to ima utjecaj bla bla, da da :plus:

bla bla bla :zu:

Povratak na vrh

[ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: