Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 svi 2024 05:21. Sada je: 21 svi 2024 05:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Pomoc oko E-LIQUIDa
PostPostano: 14 ožu 2021 15:53 

Znaci,iskustva su ovakva...
Uzeo ja tekucinu na kiosku od 18 mg(Virginia White-Usa mix)..i probao,i reko to je to,konacno osjetio TH i bio mi gust svaki udah..međutim,s obzirom da sam bio na rostilju kod frenda,uz to je naravno isla i piva(a kad se pije onda se i pusi tri puta vise),i naravno da nisam ni parilicu vadio iz usta ta 2-3 sata..
Uglavnom,cim sam poceo s tom jacom tekucinom osjetio sam da mi je glas malo slabiji(ali to sam pripisao navikavanju na 18 mg),ali navecer sam osjetio i da mi je grlo dosta suho i boljelo me lagano,dovoljno da ne gustam vise u parenju taj dan..i ujutro kad sam se probudio osjetio sam slajm u grlu(sto mi se od prijasnjih tekucina nije desavalo-JP Gold tekucine 12 mg),tako da sam danas opet na JP Goldu
Tako daaa,sad sam jos zbunjeniji..Puno mi bolje pase 18 mg,sto se gusta tice ali nznm jesu te posljedice od previse parenja u kratkom vremenu ili omjera PG-VG ili nesto trece

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pomoc oko E-LIQUIDa
PostPostano: 15 ožu 2021 09:21 
Administrator

Da si popusio 5 kutija cigareta u to vrijeme isto bi se osjecao. Zato je parilica dobra jer mozes kombinirati kolicinu nikotina ovisno o potrebi. U normalne dane 18mg a za feste manje. Daljnjim iskustvom ces naci odgovara li ti omjer PG/VG. Visak PG ti moze iziritirati grlo a mogu se javiti i sitni pristici po tijelu. Ako suho kasljucas svaki put kad potegnes onda ti setup ne natapa dovoljno. Pari dalje i prati sto se dogadja pa ces naci ono sto ti savrseno odgovara.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ožu 2021 23:09 

Ali kolicina PG-a je glavni za dobar TH?ako sam dobro shvatio?Ili se to moze dobiti i dovoljnom kolicinom nikotina i kvalitetnijom tekucinom?

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2021 08:23 

uglavnom nikotinom i recimo pgvg 50/50. vise pga ne valja.

dobar TH neces dobiti s atomizerom s kupovnim grijacima, nego s RBA gdje sam radis grijace. tu mozes TH podesavati tako da dignes grijac od rupe za dovod zraka pa je i TH jaci. ma, na njima je sve jace, i bolji okus i jaci TH i vise pare.

berserker v2 daje dobar TH, bas dobar, muski

isto.tako, sve manje od 12mg meni TH nema

ber. v2 je najbolje uzeti na cigabuy eu express, eu sklafiste, cca 25 eura i za par dana je doma

jos..m sad ces si definirati miligrame, s JP gold ili s kioskom, i to je to od TH sto na zlideu mozes dobit. ako ti je TH bitan, nabavi Beru v2, kantal 0.25, nesto na cemu mozes motati grijac od 2.5mm, borer iki nesto iz vape svijeta i to je to. a zlide moze biti rezerva dok se ne ispraksiras praviti grijace.. moja preporuka je uvijek cim prije krenuti s RBA, da i parenje bude gust, pa neces posezati za cigaretama.

evo, ja sad posezem, imam spor punjac, premalo baterija, posto sam 4 baterije dao staroj i prebacio ju na pusenje. evo, danas imam samo 2 baterije, treba mi ih 6, idem na put i danas su cigare u igri. dobro, ja sam na DLu, 30W, introsim 6 baterija na dan. nemam vise komoditet koji sam prije imao u tome da nemam.2 dana baterija. i to je taj komoditet s viskom baterija o kojem stalno pricam. jos me i punjac zeza, ounjac je sa 6 slotova, rade 3. i zato danas narucujem brzi punjac, jer ovo nema smisla. Kako ono, u postolara najgore cipele :D

a sta je problem.s cigarama, kupis kutiju, popusis, i opet si pusac i treba provesti skidanje s cigara. u zadnja 2 tjedna sam jedno 4 puta se mucio s prestankom bas zbog ovih nabrojenih sranja. dao sam staroj 4 batke i moj punjac s 4 slota, spor ali radi.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2021 16:08 

A mislim da moram na 18 mg,jer 12 jedva osjetim..jel imas za preporuciti koje tekucine sa 18 mg i 50/50 PG/VG?
RBA ce morati pricekati bar mjesec dana jer sam se istrosio prosli mjesec,a jos mi i klima otisla na autu pa ce tu otici koja hiljadarka

A koju ulogu ima ohmaza na grijacima?sad sam na 1.2,imam jos od 0.8 i 1.0

6 baterija???meni zasad jedna traje dan i pol do 2(Parim na 14W)

Povratak na vrh

PostPostano: 16 ožu 2021 18:05 

pošto si friški vaper, ti je bitno da su telućine jeftine dok se malo ne očistiš. dakle 2-3 mjeseca, nakon 3 mjeseca već ćeš osjećati okuse bolje i onda dolaze na red ukusnije tekućine od ovih. i kompleksnije. sada bi to bilo bacanje novaca jer ne biš osjetio kako treba.

http://www.ktseliquid.eu/kategorija/classic-new/

real cigar, cohiba, old captain, cigar, cubana, french pipe, cherry cigar, honey flu, virginia.

to su najpoznatiji njegovi duhani, sve sam ih probao i dobri su. većinu njih koristim 2-3 puta mjesečno jer ih volim. Dakle, nisu loši.

ako ubaciš 10 bočica u košarice, imaš tamo popust pa ti dodje po bočici 16kn što je cijena prva liga. dakle, 100ml 160kn

ima boljih, ima finijih, ali svi ostali dolaze u minimalnom pakiranju od 120ml, tako da nije baš za isprobavanje jeftino.

skoro sve ove nabrojane možeš nabaviti kao arome koje doma sam pomješaš te možeš imati puno jeftinije ako doma pomješaš.

to ti je ok za start

Povratak na vrh

PostPostano: 17 svi 2021 20:44 

buje3000 je napisao:
uglavnom nikotinom i recimo pgvg 50/50. vise pga ne valja.

dobar TH neces dobiti s atomizerom s kupovnim grijacima, nego s RBA gdje sam radis grijace. tu mozes TH podesavati tako da dignes grijac od rupe za dovod zraka pa je i TH jaci. ma, na njima je sve jace, i bolji okus i jaci TH i vise pare.

berserker v2 daje dobar TH, bas dobar, muski

isto.tako, sve manje od 12mg meni TH nema

ber. v2 je najbolje uzeti na cigabuy eu express, eu sklafiste, cca 25 eura i za par dana je doma

jos..m sad ces si definirati miligrame, s JP gold ili s kioskom, i to je to od TH sto na zlideu mozes dobit. ako ti je TH bitan, nabavi Beru v2, kantal 0.25, nesto na cemu mozes motati grijac od 2.5mm, borer iki nesto iz vape svijeta i to je to. a zlide moze biti rezerva dok se ne ispraksiras praviti grijace.. moja preporuka je uvijek cim prije krenuti s RBA, da i parenje bude gust, pa neces posezati za cigaretama.

evo, ja sad posezem, imam spor punjac, premalo baterija, posto sam 4 baterije dao staroj i prebacio ju na pusenje. evo, danas imam samo 2 baterije, treba mi ih 6, idem na put i danas su cigare u igri. dobro, ja sam na DLu, 30W, introsim 6 baterija na dan. nemam vise komoditet koji sam prije imao u tome da nemam.2 dana baterija. i to je taj komoditet s viskom baterija o kojem stalno pricam. jos me i punjac zeza, ounjac je sa 6 slotova, rade 3. i zato danas narucujem brzi punjac, jer ovo nema smisla. Kako ono, u postolara najgore cipele :D

a sta je problem.s cigarama, kupis kutiju, popusis, i opet si pusac i treba provesti skidanje s cigara. u zadnja 2 tjedna sam jedno 4 puta se mucio s prestankom bas zbog ovih nabrojenih sranja. dao sam staroj 4 batke i moj punjac s 4 slota, spor ali radi.

Evo konacno narucio berserker v2,dolazi ovih dana. Jel imate kakvih savjeta da si olaksam zivot(to mi je prvi RBA)? Npr,vidio sam da ima nekoliko onih airflow reduktora,pa s kojim da krenem?

Povratak na vrh

PostPostano: 18 svi 2021 11:04 

koristio sam najuzi, D1 reduktor.

kad radis dryburn makni reduktor jer ces ga spalit

coil ki je bio 2.5mm promjer

Povratak na vrh

PostPostano: 18 svi 2021 11:38 

Ja sam uzeo kanthal 0.32 mm od journeya. Koliko cu namotaja?5-6?
Na gotovim grijacima parim na 1.2 ohma

Povratak na vrh

PostPostano: 18 svi 2021 13:29 

namotaj kolko namotaš, nemoj se forsat, ja radim coil na promjeru 2mm i nekih 6 namotaja, neki put 0,3 žica, neki put deblja, neki put tanja, što mi pod rukom....sve ispadne od 0,9 do 1,3 oma....inserte nemreš spalit na ovome, imam iste inserte na dripperu....isprobavaj, lako se vade, pretpostavljam da će ti 1,4 više pasat nego 1,0mm...rda me totalno razočarao sa tim insertima, jer pište, fućkaju i teže se čiste od onih na v1,5 rda....pištanje sam riješio tako da sam stavio vate u insert

Povratak na vrh

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: