Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 04 kol 2021 00:55. Sada je: 04 kol 2021 00:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: WC daske koje život znače
PostPostano: 06 sij 2013 21:36 
Administrator

Zadnji dan 2012., a meni ki da je zadnji dan života! Tako san se jutros posvađa sa mojon Ljubicon da san jedva priživija, Boga ti draga! Oto vi ljudi niste vidili. Kad ona podivlja, ki da je pokojni Atila skupa sa Itleron navratija na kavu. Nekako ona zapini, zakovrne očin ki da će joj poispadat, pina joj krene na usta, i nekako naraste, boga ti draga, ki da ima najmanje tri metra, Hulk je za nju mali pionir, a u rukan drži po jednu munju i tuče sunjima, pa di zaiti. I ne gleda to oće li me zaitit po rebrin, labrnji, svejedno joj je, samo da me pukne.

A ja, šta ću jadan, mavan rukan ne bi li se obranija i samo gledan kako ću pobić šta dalje od ote nevolje, kako živu glavu spasit! A kad čovik pogleda i bolje zagrata možđanin zbog čega je oto sve ispalo, svaki normalni čouk će reć da oto samo meže bit menopauza, pomišana sa kašnjenjem plaće u firmi. I nije problem šta ona nasrće namene ki smrt na babu, nega izavi čega ona nasrće!

Zbog daske od WC-a! Nemeže čouk virovat da žensko čeljade meže tliko podivljat zato jer je neko popiša dasku od WC-a! A Boga ti draga, kako je neš popišat, kad više neznaš jeli je moraš dignut ili spustit! Mene je ota daska tliko ispizdila, u stvari ne daska, nije daska ništa kriva, nego žena. Te digni je, te spusti je, da bi je najrađe maka sa zahoda i bacija u Jokinu njivu da je niko više ne nađe, jerbo na Jokinu njivu već godinan niko nije nogon zagazija, akmoli traktoron zaora. I Joke lipo sidi isprid dućana i civči pivušu i jebe mu se i za njivu i ko će šta bacit na nju. Ionako je puna špakera,bojlera, pa meže i moja daska tamo ležat.

I ljudi moji, ja ne razumin šta su sve žene zapele za otu dasku od zahoda! I zašto in smeta ako nije spuštena!? Ki da in je problem spustit otu dasku! Ako je meni nije problem dignut, šta je njima problem spustit? I moga san ja živit u neznanju dok ne crknen, da mi šepavi Jozo nije objasnja učem je problem, dok smo otvarali treću pivušu isprid dućana.
- Saće tebi meštar od daske objasnit problem- započeja je šepo divanit!

– Žene ti neiđu pišat oma kad in se piša, nego ti, rođo moj, one trpe do zadnje sekunde i unda kad se zaletu do zahoda, taru sve prid sobon i kad ulete u zahod, nemaju ti, rođo moj, one vrimena istovremeno spuštat dasku i dizat veštu, nega je stani – pani! Samo zadignu veštu i sidnu i ako daska nije spuštena i ako nisu guzate ki Marjanova Dinka, upanu u školjku ki političar u budžet!

Tako ti ja gledan onu svoju nesriknjicu, tapka nožican ki da štepa, ki da, Bože mi prosti, kolo igra, a ne da joj se piša! I rečen joj, ajde Bogati draga pišat, šta se vrtiš ki janjac na ražnju, napravila si mi propuv u sobi, a ona se grči ki da je matun poila i govori – neka, još ću malo pričekat, samo da još popeglan ovi rukav o košulje, pa ću unda, da ne iđen dva puta! Bogati draga, ki da je bitno kliko puta ćeš na dan pišat, ki da pišaš na normu, ili da ti neko branit pišat kad ti se piša!

I unda kad joj pripne tliko da nemeže više trpit, kad vidi da će popišat i košulju i mene i po kuće, unda se zaleti ki da je, Bože sačuvaj, na olimpijadi i to na onu trku od 110 sa preponan i kad uleti u zahod, ako daska nije spuštena, najebali smo svi koji smo se zatekli doma! I ne vridi tu pričat ni objašnjavat da nijedan zahod nije daleko ako se krene navrime, i da ako ne pleše kolo dok joj se piša meže i dasku spustit i veštu dignut i još kad sidne na zahod ima vrimena i očenaš izmolit prija nega počme pišat, ona samo rekne – da je daska bila spuštena, nebi se upišala!

I tu je kraj razgovora! I siva onin očiman na mene da bi se veći junak od mene usra u gaće, akmoli neću ja. A znaš li ti da san ja radija eksperimente oko ote daske i dizanja i spuštanja! Meni je daska spuštena kad su one obadvi daske spuštene, a nju ti ona puna, gornja daska uopće ne zanima! Šta se moje žene tiče, ote gornje daske uopće ne triba.

Ako spustin samo onu prvu dasku, ona računa da je daska spuštena, a ako spustin i onu gornju, i jopet san u problemu, jer unda kad ulize u zahod, onako u trku, unda ne mora spuštat dasku da bi sila, nego onu gornju mora dizat i jopet se upiša jer joj to uzima isto vrimena ki da donju mora spuštat. I unda je i jope dreka i vriska. I znaš li ti da ona nepogrešivo zna jesan li ja spustija dasku kad san iša pišat ili nisan! I tu san radija eksperimente. Ne spustin dasku, izađen iz zahoda, govori ona jesi spustija dasku, ja rečen jesan i to tako ozbiljno i skrušeno, ki da san na ispovidi, a ona govori – lažeš Jozo!

Ajmo, curik, spuštat dasku! I ja šta ću, okret i nazad! Drugi put spustin dasku, ona pita jesi spustija, ja rečen jesan, ona me samo pogleda i reče – dobro! Bogati draga, kako zna!? Znaš, sluša san razgovor dvi žene dok su u dućanu čekale red i, ki šta je i normalno, srale po muževin. Govori jedna – znaš oni moj, nije loš, nije. Dobro zarađiva, ne tira me radit, ne moran njanci kopat oko kuće, ništa, da mi sve šta oću, kupi mi sve... Samo, draga moja, nikako ga ne mežen naučit da spusti dasku kad piša!

Znaš da ozbiljno razmišljan da se razveden, jerbo se oto više ne meže trpit! I ne samo da ne spusti dasku, nega ni ne pogodi školjku, zapiša sve okolo, ki da piša iz vatrogasnog criva, a ne iz ono jada u gaćan! I unda ona udre kanonadu, da jeba mu pas mater i njemu i muškin koji ne spuštaju dasku i da nije sve ni u paran koje oti kreten zaradi i da sve šta kupi slobodno itne, i da đava odnija i njega i pišanje ...

A unda ona druga progovori mirnin glason, ki Josipović dok objašnjava ZAMP: – A vidi, moj ti Ivica nije neki čovik, nema ga šta vidit, žgepče obično. Ne zarađiva Bog zna kako, nije ni u krevetu niki da bi ga čouk nafalija, ne zna kad legne smenon jeli doša ili poša, ali zato ne meže bit a da, kad se popiša, ne spusti dasku. I slavodobitno uzme kruv i mliko i ode doma svomen junaku od WC daske. I znaš šta, rođo moj, ja ti mislin da je oti problem sa daskon otkad je svita i vika. Ja ti mislin da je oni bidni Adam u raju, kad je reka Evi da iđe na zahod, čuja prvi na svitu rečenicu:
– Itni granu priko govna!

Povratak na vrh

Naslov: Re: WC daske koje život znače
PostPostano: 06 sij 2013 21:54 

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.