Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 12 pro 2019 03:42. Sada je: 12 pro 2019 03:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Sjedi da ti ispričam
PostPostano: 12 tra 2019 19:17 

Pozdrav svima :)
Ovo je jedan dug post, pa tko nema vremena... :)
Zovem se Ivana i ovo mi je zapravo drugi pokušaj parenja koji je tek sada postao uspješan :)

Moja dimna priča ide ovako:
Prije nekih 7-8 godina kada su parilice postale popularne probala sam pariti sa, čini mi se Virginia white (ili tak neka slična olovčica, ne sjećam se točnog imena)..
Dva dana parenja, ja odustala, prodala radi (to tek sada shvaćam): beznikotinske tekućine i radi smotane mene kojoj nitko nije objasnio da grijač moram namočiti, a mozak to nije mogao sam zaključiti, te je on siroti (grijač, ne mozak) crknuo u mukama i presudio našem druženju ispuštanjem fujkastog dima.. Strašno razočarana, naravno, ali ajde..
Pušač 14 godina, prije sam pušila plavi Walter, tu i tamo Ronhill,ali mi je počeo smetati pa sam šarala između svih vrsta Luckya (ovisi o tome kakav mi je bio dan i što me tražilo), u danu oko kutije i pol do dvije, ovisi o situaciji itd.
U jednom periodu sam primijetila da mi apsolutno sve cigarete zaštopaju nos i smrde, te sam se okrenula prema duhanu i motanju/punjenju što je zadovoljavalo moje potrebe nekih 6 mjeseci, ali mi je i on počeo smrditi u svim varijantama..
Tu sam presjekla i napravila najpametniju odluku u životu: dati još jednu šansu pari :-D
Stegnula minimalno dva tjedna čačkanja po bespućima interneta u potrazi za parnom lokomotivicom koja će mi biti dobar suputnik..
Odluka je pala na EGO aio koji se na kraju pokazao i više nego dobar :)
Moram priznati da sam bila u strahu uzeti nešto jače i samim time i skuplje radi prijašnjeg lošeg iskustva, ali dobro..S vremenom će i to doći na red, polako :)

U zadnjih tjedan dana mi se osjet njuha popravio, prodisala sam punim plućima, postala sam užasno hiperaktivna i nema veće sreće nego kada mirišem na kombinaciju nekog parfema i fine pare koja se uvukla u kosu umjesto dima cigarete :sanja: :sanja:
Trenutno isprobavam razne arome i nekima sam već oduševljena, neke su mi onako njah.. Ali u svakom slučaju, želim svašta isprobati i veselim se svemu što je novo :)

Isprike na dugom prvom postu :)

Povratak na vrh

Naslov: Re: Sjedi da ti ispričam
PostPostano: 12 tra 2019 19:27 

Dobrodošla :D

Ja sam isto novi ovdje i ovo mi je prvi puta da vejpam i moram priznati da ipak uz raznorazne problemcice i nedoumice sam se ipak uspio navuci :D
Sada i ja gledam kupiti kvalitetniju opremu pa se raspitujem i gnjavim ljude na forumu xD Eh da, pocetnicke greške dry hita.. Evo, drugi sam zeznuo u nekoliko dana.. Nadam se da ovaj maloprije sto sam slozio da je u redu napravljen xD

Btw, pogledaj temu pa vidjet ces da i ima gorih od nas. :rotfl:

viewtopic.php?f=17&t=17706

Pozz ti :wel:

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2019 19:55 

:dobar: , :brav: :plus:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2019 21:28 

Pozdrav, evo i mene starog vapera povratnika :) držte tako, i skužio sam da je znanje i odlična oprema ono šta bar mene drži daleko od cigarete. Nekad tako ovim "običnim smrtnicima" ispadaš čudan, ali s vremenom mi to postalo najmanji problem. A još ako ima neka normalna ekipa s kojom moš podilit iskustvo, opremu, znanje, arome, e to je onda ludilo. :51:

Povratak na vrh

PostPostano: 12 tra 2019 23:13 

Prvo vam hvala svima na dobrodošlici :) ..
Ma ovo je barem malo zdravija ovisnost, još uz sve te silne arome pffff, pa čovjek se može i hraniti na pari :P ..

mali
Hahahahah, ovo još nisam vidjela, stvarno lumen, svaka čast :klanja:
Ali srećom ima uzornih koji su pratili na satu vapeanja (štreberi :P :P ) :vaper:
Jedva čekam da pokopčam kaj mi sve valja, pa pokušam sama mućkati :)

@deckardcain učimo dok smo živi, sve je to za ljude :)
I moram se složiti za ovo "čudak običnim smrtnicima" :D ..
Naslušala sam se svega,od onog "da nisi trudna, pa prestala ćikariti", do toga da bi se pola mojih bližnjih krstilo nogama da može..Nakon petog puta uopće nemam volje za objašnjenja ljudima..Eto, nek se mi jadni potrovašmo svi doreda, a katran i izbjeljivač su super za pluća :roll:
Ne kužim čemu tolika frka oko stvari sa kojima ljudi nisu upoznati..
No dobro, bitno da smo si mi happy :51:

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: