Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 ožu 2019 13:57. Sada je: 21 ožu 2019 13:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Jako čudan okus tekućine ( Vuće na dobar špek)
PostPostano: 08 sij 2019 10:40 

Ne vidim zasto su te arome smeće? meni su ostale njihove arome bile super pogotovo KTS kaktus-mango i od VŠ Wild Wild West, kažem ovo mi se pojavilo samo par puta na par različita okusa i proizvođaća, tako da mi je enigma kako što i zašto, nebi ni pisao ovaj post da mi na prvih par dimova aroma od VŠ (Wizard Pipe) nije bila nešto najfinije do sad što sam probao i da je nisam napravio 50ml, kažem jedino što se odmah nakon pojavio tak glupi okus i sad više ne znam jel do mene do tekućine ili do vata/grijača :zlomor:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 sij 2019 16:30 

RunBoyScout je napisao:
Ne vidim zasto su te arome smeće? meni su ostale njihove arome bile super pogotovo KTS kaktus-mango i od VŠ Wild Wild West, kažem ovo mi se pojavilo samo par puta na par različita okusa i proizvođaća, tako da mi je enigma kako što i zašto, nebi ni pisao ovaj post da mi na prvih par dimova aroma od VŠ (Wizard Pipe) nije bila nešto najfinije do sad što sam probao i da je nisam napravio 50ml, kažem jedino što se odmah nakon pojavio tak glupi okus i sad više ne znam jel do mene do tekućine ili do vata/grijača :zlomor:

nisu smeće. arome ko arome, svatko ima neku svoju preferenciju. sigurno nije do tekućina jer ti je isto na više tekućina. možda pariš na prevelikoj snazi, tko će ga znat

jel znaš možda nekog da ima neki drugačiji mod pa da probaš kod njega? možda mod daje preveliku snagu

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2019 13:43 

RunBoyScout je napisao:
.... jer Exceed sve sam radi tako da nemam kontrolu nad njim...

Mislim da je ovo odgovor na tvoje pitanje, vjerojatno prevelika temperatura, na duhansikm se to više osjeti, voćne/mentol bolje prikrivaju tu pozadinu koju ti doživljavaš "špekasto".
Ne znam na koji točno princip radi taj Exceed, vidim da ima opciju nereguliranog i "konstantna snaga" ( TC? ) no znam da prijašnji takvi jednostavni modovi koji su radili na TC ili CT bez mogućnosti dodatnih postavki, kad sam probao, meni osobno imali preveliku temperaturu/snagu po default-u. Nabavi neki makar i najjeftiniji mod sa mogućnosti regulacije (ne mora biti čak ni TC- meni se osobno nikad nije sviđao taj TC) i nađi si snagu na kojoj ti odgovara, nismo svi isti, a koliko sam skužio ovi default su naštimani za "novu modu parenja" s meni osobno prevelikom snagom i previše pare

Povratak na vrh

PostPostano: 09 sij 2019 23:49 

Novi mod mi je zadnja nada jer ne znam sta bi vise moglo bit hehehe kad smo kod modova može kratka informacija oko Vapor Storm Puma 200W mod-a? Ima li tko kakva iskustva s njim? Čitao sam sve najbolje o njemu (vrlo dobar čip i sama kvaliteta materijala) a i nije skup (280kn) i 200W je što nije loše imati ako ću ikada htjeti probati DL i cloud chase, nego me zanima taj mod ima 2X18650 baterije znači li to ako ću ga koristiti samo do 14-20W da će mi baterija onda trajati oho-ho ili kako to funkcionira? Unaprijed hvala još jednom svima :ali:

Povratak na vrh

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: