Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 07 srp 2020 17:27. Sada je: 07 srp 2020 17:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1830 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 179, 180, 181, 182, 183
Autor Poruka
 Naslov: Re: Best Buy WEB SHOP - akcije
PostPostano: 30 sij 2020 15:28 

Buje je li ti došao ovaj Rose V3 sa Fasttecha? Kakav je? :kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 30 sij 2020 16:57 

Je, dosal je odavno. Nisam ga ni otvorio iz kutije, cu ga pogledat za tjedan dana pa javim

Povratak na vrh

PostPostano: 04 vel 2020 22:17 

Složio sam ovaj Rose s FT-a. nisam ga namjerno prao. dakle. Meni se cini da je čist, flavour je dosta dobar. Parim istu tekućinu na starom i novom, doduše, na starom je 1.4 ohma na ovom je uži coil-motao na čačkalicu, jer ja tard nisam uzeo coil jig. coil je s pun k namotaja, ista 0.3 kantal žica, 1.85 ohma. Oba su MC. Dakle, ovo je univerzalni setup za MTL i rDL. AFC je bolji nego na mom starom Roseu za kojeg sam tada dao cca 20 dolara. Orinzi na AFCu bolje drže te je moguće ga i za MTL naštelat. Tako da zatvorimo sve rupe. onda je za MTL. Svi orinzi dobro drže, rastavio sam sve i sastavio opet, kad ide do kraja ide teško. Navoji su dosta dobri, osim na LCu, tu su malo grublji, tako da pri punjenju i zatvaranju LCa. LC ne do kraja zatvorit, jer pri otvaranju syebe vatu na grijaču. malčice pustit otvoreno. Za sad ne curi i ne grglja. Aroma strašna. Mislim da ovaj setup je čak bolji od ovog promjera 2.5, daje puno puniju aromu, na 15W. Testiram to sad na Butterscotchu od VZa, smješano jučer u VPG 70/30 bazu s 6mg. LC kako ima lošije navoje se teže otvara i zatvara od ovog starog, skupljeg rosea. U kutijici su još rezervni šarafi za postove, rezervni metalni dio tanka i orinzi te imbus ključ za šarafe postova. Sve u svemu, vrijedi i više od ovih 5.7 dolara. Slobodno ga piknite, ja ću si vjerovatno još jednog. Jako dobar rDL atty. Doduše, neće primit clapton i sličnu debelu žicu, pa da se ne zaletite. Po mojoj procjeni, 0.4 će lovit, možda i 0.5 kantal. ali nema to smisla, s 0.3 i iznad ohma daje strašnu aromu na niskoj snazi. dakle, može se već na 10W parit rDL sa dobrim gustim oblakom

Povratak na vrh

PostPostano: 06 vel 2020 21:05 

Journey vam ima spring cleaning akciju...

copypaste

"Spring Cleaning" ili ti proljetno čišćenje
Za sve naše kupce i posjetitelje https://journey-liquids.com pripremili smo akciju sa do 80% popusta!

Da, dobro ste pročitali, 80% popusta!

Akcija se odnosi samo na ovaj posebno kreiran komplet proizvoda:
https://journey-liquids.com/en/journ...-cleaning.html

NE MORATE odabrati 8 istih proizvoda - možete odabrati 8 ili više različitih okusa... popust će se obračunati automatski.

Akcija traje do 5.02. ili do isteka zaliha."

mogu potvrditi. 20 aroma, 3 iz Shake linije, a ostalo Strada, Škvadra, ali uglavnom ove od 75kn i jedno 6 iz black serije slastica, dakle 20 aroma za 305kn. nije navlakuša nego je za pravo akcija. Shake računa po 14kn a ove iz Black serije računa po 19kn, ali morate ih imati minimalno 8 komada u košarici.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 vel 2020 21:17 

buje3000 je napisao:

Akcija traje do 5.02. ili do isteka zaliha."

Traje još... do jučer :rotfl: :lol:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2020 00:11 

sorry, napravio sam copy paste, zasto jedinicu nije uhvatilo nemam pojma
možda zato što moj komp pali jedinicu sam od sebe pa sam ju pobrisao misleći da je tipfeler :lol:
Akcija traje do 15.02. ili do isteka zaliha

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2020 00:40 
Administrator

A i link ti je za klinac https://journey-liquids.com/en/journey- ... ning.html#

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2020 15:22 

dakle, zeznuo sam se, ovo NISU arome nego shortfill, 40ml nule, trebate dodat 20ml baze ili nule i kako već. zamišljeno da bude 60ml tekućine u bočici

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2020 20:09 

buje3000 je napisao:
možda zato što moj komp pali jedinicu sam od sebe pa sam ju pobrisao misleći da je tipfeler :lol:

Ma sve OK, kliknio na tvoj link a ono.. mahuna :zu: pa sam mislio da je prošlo ;)

BTW nije mi napeto, probao njihovih nekoliko hvaljenih i drugih (po opisu) , i nisu mi baš "napeti" , no o ukusoma se ne raspravlja ;) kao ni o politici :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 vel 2020 21:02 

dado_ je napisao:
buje3000 je napisao:

Ma sve OK, kliknio na tvoj link a ono.. mahuna :zu: pa sam mislio da je prošlo ;)

BTW nije mi napeto, probao njihovih nekoliko hvaljenih i drugih (po opisu) , i nisu mi baš "napeti" , no o ukusoma se ne raspravlja ;) kao ni o politici :zu:

Gle, kod Journeya mi je dobro, što kad bilo što uzmem, fino je. naravno, što je skuplje, to je veća kompleksnost aroma, ali ne tražim to, meni su dobri i duhani s 3 razlicite arome u sebi. Što god uzmem, fino. To kod drugih proizvođača baš i nema. Uvijek su kod svakog par aroma odlično a ostalo smeće. nakon 2 godine isključivo duhana, sad sam si zel sve one slastice na koje su ljudi svršavali zadnje 2 godine da ih probam po prvi put. 75kn dam za aromu, to mi je gornja gornja granica, i to samo za Šrodinger i Spirit. Jinx jednom godišnje. Za ovo ostalo mi se ne da. Mogo bih, ali neću. voćke i deserti mi nisu napeti na MTL. Link je bio mrtav jer sam napravio copy paste sa forum.hr pa očito nije ulovilo cijeli link. Možemo o politici, kako ne :lol: pitaj me što mislim o tom političaru, ja ću ti reć samo jednu stvar o njemu. Ili zna krast ili još nije bio u prilici :zu:

Povratak na vrh

[ 1830 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 179, 180, 181, 182, 183

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: