Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 srp 2018 10:18. Sada je: 18 srp 2018 10:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: kanthal
PostPostano: 08 srp 2018 02:47 

tako je. složiš bilošta pa isprobavaš šta ti odgovara, dižeš W odnosno snagu ili spuštaš dok ne nađeš svoj speetspot

Povratak na vrh

PostPostano: 08 srp 2018 11:58 

Super, jedva čekam početi eksperimentirati :D

Povratak na vrh

PostPostano: 08 srp 2018 14:05 

i ja opet eksperimentiram. 2 godine nisam. našao ono što mi je best of the best...pa sam propušio nazad. 3 mjeseca pušim i evo sad mogu opet nazad na elektroniku. htio sam odmah nakon mjesec dana ali...kašljem na elektroniku, i našao sam napokon atomizere s kojima mogu nazad na paru. opet...ono što mi je najbolje i dalje mi je najbolje...ali ocu probat sve šta sam propustio. dakle...skvonker izuzetno dobar (the Shield od našeg moderatora Saše) mi je stigao tj stić će danas, nabavio 2 stare mehanike, mini nemesis i još jedna, jedna došla sa servisa (piccollo v4), 2 glave za 2 mehanike su mi na popravku (devils marble evo) najbolja mehanika koju sam imao. ja sam na MTL tako da koristim mehanike...volim male...cjevčice promjera 17mm jer volim 17mm attije. njih ili mrziš iz dna duše ili ih obožavaš. šta ti želim reć...nikad prestat guštat u ovom sportu jer...iako sam si reko da nikad više na cigare i da ću radije prestat sa svime...ipak nije bila istina. moram imat svoju dozu nikotina. nju cigarete ne zadovoljavaju ali ecig da. znam popušit 6 cigareta zaredom i želja je i dalje tu. mene osobno, samo ecigareta s puno nikotina zadovoljava. mislim...nije puno...18 do 20mg. s time da ću povećat još dozu i idem ka smanjivanju potrošnje a povećanju miligrama. ti nađi što ti odgovara. da li je to dtl ili mtl to je do tebe. sumLJam da će ti merlin bit zadnja stanica...shvati to kao početak. ako ti nešto ne radi kako ti oćeš, kupiš drugi i onda pustiš merlina za rezervu i nabavljaš nove stvari. ovaj forum ti to omogućuje. prodajemo isključivo jeftinije nego smo kupili. i tako imaš zabavu za dugo godina. imaš i face grupe za kupovinu i prodaju ali tamo često nabijaju cijene oni koji prodaju a i moraš znat od koga kupuješ. ja sve šta sam na fejsu nabavio od nepoznatih ljudi je imalo neku manu i nije radilo kako treba a sve što sam nabavio na forumu je bilo baš tako kako je opisano i radilo je savršeno. na forumu će te vrlo rijetko netko nategnut jer kad te nategne....otvoriš temu trgovci koje treba izbjegavati i opišeš slučaj i s njime se u trgovinu rijetko više ide... za tvoj atomizer kad ti dođe...operi ga dobro u čarliju jer dođe pun mašinskog ulja pa neće bit okusa ili je bit metalan okus. onda na youtube i napiši naziv atomizera plus build tutorial ili setup i sl i onda ti objasne kako ga pravilno složit za prvi put a kasnije se igraj s njime sam. ako ne možeš složit uzmi drugi. ako imaš priliku uzet za male pare DNA modove i Yihi odnosno Pioneer 4 U uzmi bez razmišljanja jer ti chipovi su daleko iznad konkurencije i modovi su kvalitetnije napravljeni. tu ne mislim na hcigar nego na therion i epetite. na forumu će ih bit pa prati pero d.o.o a imaš na fejsu Vapersku škvadru i Vape strada koja ima svoju burzu onda imaš vape buvljak ima ih još i ja sam tamo...ali preporučam kupnju na forumu a tamo uzimam samo od ljudi koje znam s foruma tj znam njihova imena i prezimena i znam da me neće nategnut i da je opis točan. odlične grupe za prodaju i kupnju. bolje za prodaju. za kupnju...gladaj da kupuješ od poznatih ljudi na fejsu ili tu na forumu. to što netko nema puno postova ne znači da je nepouzdan. samo vidiš otkad je registriran i to ti je to. osobno...namjenjao sam se opreme u ovih 4 godine dok nisam došao do zaključka da volim mehaničke modove s 14500 baterijama iliti litij ionske AA baterije. malo...a radi ko veliki. za DTL ne idei na mehanike nego s drž električnih modova. Bolji su i sigurniji...daleko sigurniji jer mehanike nemaju nikakvu zaštitu i tu već trebaš nešto i znat.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 srp 2018 22:11 

bome si ti napisao ovdje masu toga, hvala lijepo na savjetima :D

Vidjet ću kako će bit sa tekućinama od 3mg, ako ne bude dovoljno, morat ću pojačat dozu, nadam se još koji dan da će dostavljač pozvonit jer sam faking nestrpljiv hahaha :D

Povratak na vrh

PostPostano: 09 srp 2018 23:30 

nisi napisao koliko cig si pušio pa ti ne mogu reć koliko mg ti treba

a za serpent neznam jel dtl ili mtl atomizer

EDIT: DTL je ali single coil. 6 mg bi ti trebalo. 3mg je meni za pućkanje 2 sata i nije mi apsolutno ništa nakon 2 sata uzastopnog parenja. ja sam ti više od 2 kutije dnevno

Povratak na vrh

PostPostano: 10 srp 2018 18:39 

Piše u onom podforumu za upoznavanje

Citat:
Pušač sam već dosta dugo, aktivno pušim od mislim prvog srednje (klasika), međutim cigarete sam pušio vrlo kratko dok nisam prešao na duhan, u početku je to bilo svašta, međutim zadnjih 7 godina ne pušim ništa osim žute Golden Virginie, ponekad zelena ako baš nema žute. Kad pofali duhana, rizli ili filtera, ako netko ponudi, cigaretu ću odbit u 90% slučajeva, ne mogu ih baš podnijet. Vrećica duhana traje po prosjeku tjedan i pol dana, znači 50g je pakiranje, što mislim da nije puno, ali svejedno bih htio smanjiti, pa i u idealnom slučaju prestati apsolutno

Za početak dok se priviknem na paru će mi kontam bit dovoljno 3mg, lako kasnije podebljam ako bude potrebno, lakše mi je ubaciti još jedan nicshot u ovo što sam smućkao, nego razrijeđivati pa dodavati aromu natrag...

Povratak na vrh

[ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: