Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 kol 2018 04:36. Sada je: 19 kol 2018 04:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: pozdrav od novog člana
PostPostano: 02 lip 2018 16:52 

Pozdrav svima,

Dakle ja sam kako se kaže, newbie u ovome ... parim neka dva tri mjeseca.

Prvu e-cigaretu sam kupio prije par godina jer sam morao u bolnicu i moram reći da mi nije odgovaralo ... stalno sam imao neki metalni okus pare.

I evo prije nekoliko mjeseci, raspižđen troškovima cigareta, zajebancijom s kupnjom duhana, pa punjenjem cigareta, pa onda pod stalno prljav itd. itd. odlučih e-cigareti dati neku šansu.

I otišao u trgovinu opreme za parenje i na preporuku prodavača s obzirom na moje pušačke navike (2 kutije jačih cigareta) kupio Joyetech box exceed.
Uz to kupio i nekoliko duhanskih tekućina (jačine 12).

I eto od tada parim ... moram priznati da i zapalim na dan par cigareta, ali to je vrlo čudan obrazac (npr. kad netko zapali onda bi i ja, kad imam preslabu tekućinu, npr 3 ili 6, onda me više vuče da zapalim itd) ..ali nastojim se toga riješiti ...

Što se tekućina tiče, tek na nagovor prodavača, jedva kupim neku aromu i shvatim da su super ... duhanske arome bye, bye ...
Naravno, dogodio se drugi problem .. ne znam više što bih kupio, kao dijete u trgovini igrčkama ... isprobavam sve arome koje mogu.
Kupio sam i nekoliko Shake and Vape tekućina ali za sada to nije za mene ... jednostavno mi tekućina dosadi nakon par punjenja :)
(i naravno kupio par tekućina koje ne mogu smisliti, ali to je valjda dio "odrastanja").

I dođem na neke Face grupe i imam što vidjeti .. te modovi, te pravljenje grijača, te samoizrada tekućina .. jbte cijeli novi svijet
Ali nije me povuklo, srećom tudum sam za mehaniku pa bi izrada grijača ili nečega vjerojatno završila uništenjem stana, a tekućine sam si računao i iako me privlači izradii nešto svoje, mislim da bih žalio što eto nisam probao s nekom drugom aromom napraviti tekućinu .. ja volim raznolikost :)

Uglavnom, za sada sam zadovoljan svojim uređajem .. malo me zeza onaj "sigurnosni zavoj" na usniku (i na svemu drugome, mislim da je to opasnije za djecu nego običan navoj, ali to je neka druga priča). Možda će netko reći da je to loše, da ne valja i ne znam što ...
Da se poslužim metaforom ...zadovoljan sam svojim autićem, dovoljno da me odvede od točke A do točke B .. ne treba mi BMW niti Mercedes :)

Povratak na vrh

Naslov: Re: pozdrav od novog člana
PostPostano: 03 lip 2018 19:34 

:wel:

Povratak na vrh

PostPostano: 04 lip 2018 16:50 

Povratak na vrh

PostPostano: 04 lip 2018 22:31 

Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................

Povratak na vrh

PostPostano: 26 lip 2018 10:14 

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.