Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 stu 2018 00:07. Sada je: 14 stu 2018 00:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: P-M: Nekoliko toga, nakupilo se
PostPostano: 22 sij 2018 00:18 

Kangertech Subtank mini orginal. 120 kn. Došao prije 10 dana,meni je to previše zraka i ne odgovara mi. Samo isproban.To je ovaj https://www.fasttech.com/p/2769900. Na donjem djelu sitne crtice od otvaranja baze sa neodgovorajaučim alatom.
slika

Kangertech OCC glave 100 kn ,orginal, 5 kom, NiCR, 0.5 ohm. Nove. Napomena: glave idu prvenstveno zajedno sa minijem ako kupac minija želi ,to znači dok se ne proda mini glave su na čekanju.
slika

Joyetech Ego One Mega. 75 kn. došao u kitu sa modom prije 10 dana sa efuna.Samo isproban.Previše zraka za moj ukus.A imam i trona pa što če mi dva skoro ista.Uz njega idu dvije glave.
slika

UD AGI novi, 80 kn, nikad korišten, bez stakla za tank, ali se može koristiti kao vrhunski driper. (osobno koristim imam još tri komada).U orginal ambalaži, sa svim što je došlo u setu (osim stakla).Ako nabavite staklo imate vrhunski gen.Zadnje dvije godine smo sam to koristio.
slika

Neki driper uski, 60kn zaboravio kako se zove, ako je nekome poznato neka javi,praktički novi samo jednom proban, ali meni je to presitno za slaganje,izgleda dosta kvalitetno napravljen.
slika

Za ovo dole može zamjene za tekučine,atije i sl.

- UD RSST korišten, stajao jako dugo, u orginal ambalaži.Sve OK vidljivi tragovi korištenja ali ništa strašno.
Ponudi nešto dogovorit čemo se.
slika

- AGA T2 korišten, sa rezervnim setom i staklom rezerve, vidljivi tragovi korištenja ali ništa strašno.
slika

- Špaga sa slike jedna kupljena u grup bayu, druga neznam od kuda je.
slika

Povratak na vrh

Naslov: Re: P-M: Nekoliko toga, nakupilo se
PostPostano: 07 ožu 2018 16:38 

Calix V1 u zamjenu za kanger?

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: bot* i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.