Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 26 vel 2017 05:12. Sada je: 26 vel 2017 05:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: K: NiFe30 0.4 zicu
PostPostano: 06 sij 2017 22:12 

Ak netko ima metar dva da se isproba,po mogucnosti 0.4mm debljine,moze i 0.35mm,manje me ne zanima

Povratak na vrh

Naslov: Re: K: NiFe30 0.4 zicu
PostPostano: 06 sij 2017 22:42 

vulja je napisao:
Ak netko ima metar dva da se isproba,po mogucnosti 0.4mm debljine,moze i 0.35mm,manje me ne zanima

Samo savjet. Imho, jedina opcija je AWG 29 od Dicodes. Ovo ostalo od Stealthvapea ti ima drasticno drugaciji sastav te ces dobivati jako male otpore, blize Ni zicama s kojima je zbog toga koma raditi. U mtm 10m dicodes zice je oko 120 kn. Iako se cini kao tanko, stvarno je lagano raditi s tom zicom u AWG29. Sljedece, unatoc raznim napisima, NiFe30 se isto ne smije dry burnat. Kolega je poslao e-mail u Dicodes i rekli su da je dry burn no no. Last but not least, s obzirom da koristim taj Dicodes NiFe30 i Titanium, Nife nije nista previse vrijedno spomena. TCR mu je (ovaj od Dicodes) blizu Titaniuma. Sve ostalo je neprimjetno. Nit traje duze, nit ima bolji TCR nit sta ja znam. Valjda joj je jedina prednost cinjenica da su Dicodes uredjaji bolje optimizirani za nju. Iako, ni tu ne vidim razliku na mom Dani Extreme. Neces nista propustiti ako vec koristis Titanium (ne znam za druge zice) :plus:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 06 sij 2017 23:16 

Fala,al djabe ti meni pises o zicama kad sam isprobao sve i znam o svima sve i trenutno jedino uz kanthal trosim NiFe30 0.25mm od stealthvapea i sa njom sam jedino zadovoljan po pitanju temperature

Razlog zasto zelim deblju je osoban:P

Znaci,znam koja je koja zica,i treba mi za eksperimentirat metar dva 0.4mm....pa ako je to to cemu se nadam uzet cu spulu 50m od svaba kao sto sam napravio sa 0.25mm,al tada skroz zaboravio uzet 0.4

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 06 sij 2017 23:38 

vulja je napisao:
Fala,al djabe ti meni pises o zicama kad sam isprobao sve i znam o svima sve i trenutno jedino uz kanthal trosim NiFe30 0.25mm od stealthvapea i sa njom sam jedino zadovoljan po pitanju temperature

Razlog zasto zelim deblju je osoban:P

Znaci,znam koja je koja zica,i treba mi za eksperimentirat metar dva 0.4mm....pa ako je to to cemu se nadam uzet cu spulu 50m od svaba kao sto sam napravio sa 0.25mm,al tada skroz zaboravio uzet 0.4

Sve pet :plus:
Ja sam isto gledao stealthvape ali sam skuzio da s njihovim zicama, normalnim debljinama i dual coil modu ne mogu nikako iznad 0.0* zone a to ne zelim. Dicodes zica je tu stvarno super.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 07 sij 2017 00:07 

Nikal mi je losa,titan isto,iskrivljene arome naspram kanthala,ss mi je nekak-nit amrdi nit mirise....mozda sam u krivu,mozda je ta iskrivljena aroma prava,al meni ne valja

Nife od dicodesa veli kolega da nema neke razlike naspram stealthvapea,a nedam bogami te pare za dicodesovu....sa ovom dobivam zadovoljavajucu aromu,zadovoljavajuc vape,osjesti se razlika naspram kanthala po aromi,al necu rec ni da je bolja ni losija,drugacija,recimo to tako

To je sve dozivljaj parenja sa single coil setupu sa dna chipom,neki dual coilovi me ne zanimaju pa neam problema sa premalim otporima,al tebe razumijem,na tvom mjestu naravno da bih gledao dicodes

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 07 sij 2017 22:46 

vulja je napisao:
Nikal mi je losa,titan isto,iskrivljene arome naspram kanthala,ss mi je nekak-nit amrdi nit mirise....mozda sam u krivu,mozda je ta iskrivljena aroma prava,al meni ne valja

Nife od dicodesa veli kolega da nema neke razlike naspram stealthvapea,a nedam bogami te pare za dicodesovu....sa ovom dobivam zadovoljavajucu aromu,zadovoljavajuc vape,osjesti se razlika naspram kanthala po aromi,al necu rec ni da je bolja ni losija,drugacija,recimo to tako

To je sve dozivljaj parenja sa single coil setupu sa dna chipom,neki dual coilovi me ne zanimaju pa neam problema sa premalim otporima,al tebe razumijem,na tvom mjestu naravno da bih gledao dicodes

Da, ja to sva sreca nista ne osjetim na razini okusa. Jedino mi je bitno da je TC. Tu bi Ni bio najprecizniji ali mi se neda ni probati raditi s tom paucinom za imalo normalan otpor. Iako, sad si zadnje vrijeme laganini nabavljam i single coil tankova pa se to sve mozda i izmjesa...

Nego, ako su ti dobri ovi ostali promjeri od stealthvape, zasto mislis da nece biti isto i s debljom zicom? Tu ja isto ne kuzim razliku i uglavnom idem s sto debljom zicom da mi je lakse raditi a da ne ide ispod 0.1 ohm.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 sij 2017 23:02 

samo i imam 0,25mm od stealthvapea, pa bi htio 0,4mm da vidim koja je razlika po aromi i kolicini pare, više za neko guštanje po doma, po svemu sudeći bi trebal dobit veću produkciju pare obzirom da je deblja žica, veća površina zagrijavanja

Povratak na vrh

PostPostano: 07 sij 2017 23:59 

http://www.rebuildablesupplies.com/wire ... 52292.html

:pun:

slika

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 08 sij 2017 12:49 

Ma ima i na zivipf,al mi se neda bacat novce za nesto ak mi ne pase,zato bi probal!

Ocito nitko nema,ajd nek ide oglas u smece!

Povratak na vrh

[ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: Bing [Bot], crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: