Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 26 lip 2017 05:34. Sada je: 26 lip 2017 05:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 07 tra 2017 11:07 

fek0 je napisao:
a jeste blesavi...

Jesmo. Nit' jebat nit' vodit kući. :kam:

fek0 je napisao:
zerowaf, moci ces kupovati, moci ces kupovati na fastu iz napomenu da tastave sve u dijelove

To je odgovor na moje pitanje. Dakle, morat će se sakrivati da kupuješ opremu izvana.
Hvala Kinta što si uočio što zapravo pitam i cijenim trud!

fek0 je napisao:
najvjerojatnije ce se dici cijene svega, neki ducani ce se zatvoriti, neki opstati, biti ce i aroma i baza. nece biti smak svijeta, kolinda ce i dalje biti glupa krava, agrokor ce propasti, ljudi ce odlaziti u irsku, a vaperi ce se i dalje jedni drugima smjeskati, a iza ledja beljiti i jesti govna. znaci...sve bu ok kao i do sada...samo pod drugacijim uvjetima.

Sent from my F5 using Tapatalk

Ovo sve drugo se podrazumjeva i nije potrebno naglašavati. Nebo je plavo, voda je mokra, a vaper smatra da je jedini pismeni vaper na planetu....i neće propasti Agrokor. Ne može! Ivica ima još osamsto tona mesa iz '74-te za prodati. :davor:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Zakon o elektronskim cigaretama
PostPostano: 07 tra 2017 12:20 

Ako ja dobro tumačim navedeni zakon (koji još nije stupio na snagu), u članku 23. stavak 7 se isključuje e-cig oprema (hardver) iz zabrane prodaje preko interneta:

(7) Zabranjuje se prodaja i kupnja putem Interneta, kao i prekogranična prodaja na daljinu
proizvoda iz stavka 1. ovoga članka, osim elektroničkih cigareta, spremnika za punjenje i
uložaka za jednokratnu uporabu

A sad da će netko mjeriti mililitre kapaciteta spremnika...

Povratak na vrh

PostPostano: 07 tra 2017 12:51 

....
Editirao jer sam brzopleto odgovorio. Moje isprike!

Hvala Dado!

Povratak na vrh

PostPostano: 07 tra 2017 20:11 

Neće hadrware biti toliki problem, koliko tekućine i baze. Pod "problem" mislim na te mizerne količine koje će biti dostupne u slobodnoj prodaji. Sve što sadrži nikotin... A tko ima svoj stock, everything is beautiful :blje:

ATTYs: Crown, Cubis, Cerabis, Goon 22, Goon 24, Kennedy 25, Le Zephyr, TFV4, Serpent Mini, Marquis, Le Mirage, DDP One, Griffin 25, Avocado, Serpent Alto, Royal Hunter Mini, Rose 3, Mage RTA, Vapor Giant Mini Nano

Povratak na vrh

PostPostano: 07 tra 2017 21:56 

U drugoj temi sam stavio dva linka gdje relativno povoljno kupiti nikotin. Vjerujem da će bar nekome dobro doći info. Ovaj sa Cipra je dobar. Njemački nisam probao.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2017 03:05 

Psmtr da nisam oco vidio 2 dana nego sad odgovarat nakon sta sam se napio ko prasax i nakon sto nisam dobio 3 broja jer sam preObrazan. Arome ces moc kupovat, modove isto, bazu vrlo vjerovatno samo u bocicama od 10ml a atomizere do 2 ml. E sad. Kako je sosad bilo da placas pdv iznad 160kn... Vidi. Ja narucio 20 posiljaka iznad 16p0 kn i na 4 su me ulovili i moro platit pdv... Znaci 4. Ti narucuj, nesto ce ulovit nesto ne, sta ne ulove to ti prolaI, sta ti ulove trazi refund od fastteka. Bas ce sad carina imat naputak da live SVE pakete mosh mislit

vamo + uta, sxk nebula + uta

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 08 tra 2017 09:54 
Moderator

sve ce se moci kupovati. ogranicenja su vezana za gotove proizvode, dakle same tekucine. ostalo nije kategorizirano kao e tekucina vec kao industrijska sirovina, vise manje. dosta vise o tome. dok zakon stupi punom snagom na snagu, poznajuci nase zakonodavce i u kpjem su dreku trenutno, vjerojatno vaping vise nece imati zabrane :zu:

Sent from my F5 using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

[ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: bot*, crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: