Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 stu 2018 06:36. Sada je: 17 stu 2018 06:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 15 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Stiže paket, woohoo!
PostPostano: 18 stu 2013 13:51 

Ajme, ajme, ne mogu dočekati! Sa kurirom je od 9 ujutro (paket od HC), poslan DHL-om. Valjda će do 14 sati stići, kao i zadnji put, kad je stigao 510 start kit i nešto aroma :)

7 dana sam na pari, 6 dana bez ijedne smrdulje. Preživjela jednu žurku (iako sam imala blagu duhansku krizu u par navrata). Ne želim nazad na duhan, ali već u tih tjedan dana pare moram priznati da mi se okus nekako "pokvario" - nije više tako intenzivan (jel moguće da su ovi clearomizeri koji dođu uz kit tako loši?). Nadam se da će nove arome malo popraviti dojam.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Stiže paket, woohoo!
PostPostano: 18 stu 2013 15:06 

Malo mijenjaj duhaske i neke druge na dnevnoj bazi, inače dolazi do zasičenja okusa.

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 15:09 

Dalmat je napisao:
Malo mijenjaj duhaske i neke druge na dnevnoj bazi, inače dolazi do zasičenja okusa.

Ma probala sam to, ali imala sam vrlo ograničenu kolekciju i jednih i drugih do prije par minuta. Jedna duhanska mi nikako nije sjela (Red USA mix - bljak), a Desert ship 12mg mi je možda bila malo prelagana, iako fina.

Stiglo ih je sad dosta, trenutno degustiram karamelu 18mg i olala - odma je bolje :)

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 15:16 
Veliki Cezar zadarske podružnice

A što reći nego :brav:
Polako ti se vraća osjet okusa pa primjećuješ druge stvari. Ti clearovi što dolaze u kitu sa obično nešto bezveze (neki CE4 ili tome slično) i dobro posluže na početku ali brzo pređeš na nešto bolje. Probaj potražiti u nekom od shopova neki T3s ili EVOD (pazi da je original a neka kopija) pa će biti još bolje.
Nakon 7 dana korištenja moguće je da se zaprljao grijač pa bi bilo dobro napraviti jedan dry burn i onda ga možeš voziti dalje dok ne uzmeš nešto bolje.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 15:50 

ffroms je napisao:
A što reći nego :brav:
Polako ti se vraća osjet okusa pa primjećuješ druge stvari. Ti clearovi što dolaze u kitu sa obično nešto bezveze (neki CE4 ili tome slično) i dobro posluže na početku ali brzo pređeš na nešto bolje. Probaj potražiti u nekom od shopova neki T3s ili EVOD (pazi da je original a neka kopija) pa će biti još bolje.
Nakon 7 dana korištenja moguće je da se zaprljao grijač pa bi bilo dobro napraviti jedan dry burn i onda ga možeš voziti dalje dok ne uzmeš nešto bolje.

Nekako mi se čini da je prerano da clearovi odu - jer u tih 7 dana sam naizmjence koristila onih 5 koji se dobiju u kitu. Dva sam očistila i dry-burnala, ali okus se nije ni malo popravio.

Stigla su mi i ova dva: "Kanger EVOD Bottom Coil Changeable Clearomizer" i "Vision eGo Clearomizer V3 (CE5)". To sam mislila našarafiti na EVOD kad stigne, nisam ni sigurna jesu li kompatibilni s 510-tkom. Nekako su mi, štajaznam, pogolemi za te štapiće koje parim :)

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 17:05 

Ne brini raditi će drumstick :)

Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 17:20 

Dalmat je napisao:
Ne brini raditi će drumstick :)

Haha, da, ali izgleda ajme majko kad se našarafi :D

Okej, zašarafila sam "za probu" Vision i stavila Hangsen cappuccino. Prvi udah - bljak, plastika! Nakon par minuta upijanja - bljak, cappuccino :)
Očito aroma koja mi ne paše, brrr! S tim da sam mislila da je Red USA mix bljak, ali u usporedbi s ovim je ipak parljiv.
Ali se jako dobro osjeti, para je fino topla i gusta, a aroma intenzivna (koliko god da mi je bljakasta).

Sad čekam da se osuši pa da probam neku drugu aromu.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 17:21 

Dobro je sve oprati i osušiti prije prvog korištenja...

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 17:23 

Dalmat je napisao:
Dobro je sve oprati i osušiti prije prvog korištenja...

E, to nisam znala. Hvala!

Povratak na vrh

PostPostano: 18 stu 2013 20:14 

Često se nađu ostaci ulja, maziva i sl od procesa proizvodnje pa se šire čudne arome :shock: a sigurno nije ni zdravo :vom:

slika slika

Povratak na vrh

[ 15 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: