Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 ruj 2020 11:15. Sada je: 30 ruj 2020 11:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Muke nooba u vape-anju
PostPostano: 07 pro 2019 00:14 

Valja samo ovaj 1. tam je dostava 10 marki,2. nema dostave za bosnu,3. je 7 marki dostave al stacem ako nepase

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 00:27 

A bi hoces za BIH,jos ja gledam "Free Shipping" pise na svakom (barem za mene)

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 00:59 

Jest,u nas je to haos,samo Fasttech ima dostavu,imao sam dva tipa u brodu i bjelovaru gde sam narucivo pa pokupim kada vozim liniju tamo koji su ispali teski gadovi i pokvarenjaci.Muljali su do te mere da neznas sta ces dobit i dal ces dobit uopste.Nabaco sam para da mi vape preseo.Zadnjih par meseci sam sve uzimao na fasttechu al mi sad treba neke stvari sta nemaju.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 01:23 

Vidi ako ti mogu pomoci tj. ako se kreces oko mene (zivim kod Pozege) mogu ti naruciti ili ako zelis naruci ti sam,pa stavi moju adresu kad dođe javim ti i pokupis kad ti odgovara.Tako meni ne trebas nista placati niti bilo sta.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 02:12 

Prolazima ako idem za valpovo,stvar je u tome imam ucrtane linije u kamionu nemogu da vozikam gde ocu,tako ako nisi na mojoj liniji il da se nadjes negde samnom.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 08:00 

Meni je kuca odmah kraj glavne ceste,skoro da mogu pljunuti na cestu s prozora

Edit:probao sam bas taj aliekspres al mi izbacivalo "We had to close this order due to account security concerns. Please place an order again later, or remove the coupon and try again. " i jos mi kupon sto sam imao propao bezveze...

Buje jel znas ti sta im znaci ovo TPD

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 12:22 

TPD je zakon koji je trenutno na snazi u EU pa i kod nas. toga nije bilo prije 3 godine. Znači vjerovatno da je kompatibilno s TPDom. ako tako piše ne brini ništa. ma da i ne piše, baš carinici znaju što je što

Povratak na vrh

PostPostano: 07 pro 2019 23:45 

Aha,nikakav veliki problem.

Briki - jedine coil koje ja mogu naruciti su ovi s sourcemore,aliekspres meni ne radi.Cijena s dostavom je ravno 10 eura.Jednostavno nigdje nemozes naci te grijace povoljno,jedino sam nasao nekakav kineski shop gdje moras minimalno uzimati neke ogromne narudzbe.

https://prnt.sc/q7ol1c

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 08:06 

Nesto se sve mozgam,dal se isplati :hump: oko sveg toga.
Evidentno je da taj sajt sourcemore jedini sa donekle isplativom cenom i to verovatno dok neprodaju zalihe i posle nove godine neces nigde da nadjes sem ovi engleza gde traze po 15 funti ako ne i jace
Fasttech sam pitao,oni uopte nece da nabavljaju vise te grejace,ta je smesno jer vidim da se i dalje te endurke masovno prodaju po shopovima i sajtovima.Video sam da ste polemisali oko alternativni tankova bez uspeha jer nema nista da pase na taj mod.
Sad se kontam da okacim svoj za dvajest marki ili ueme jedan grejac i opalim za trijest,resim se toga nabacim nesto para i nadjem slican kit na fasttechu do neki dvajest evra za kojeg se mogu naci grejaci i to mnogo jeftiniji.
Imao sam sve namere da ponovo osposobim endurku jer ocu da se kompletno batalim analogni a imam taman box za nju velicne pakla cigara koji mogu da nosim sasobom kad nisam u kamionu gde imam svoju lokomotivu.

Ako te jos interesuje ona tekucina sa fasttecha imam ja nesto nje mogu da ti uzajmim pa probaj,ako si naso baze koji si trazio posalji link od toga ili ako znas dje ima jeftinjaka :)

Povratak na vrh

PostPostano: 09 pro 2019 10:38 

Joytech ego Aio. 150kn, grijaca imas koliko oces, preporuka one za 0.6ohma od SS, ima ih na fastu pod Authentic cubis coils.
Ako bis izdvojio 400-500 kn, imam ti puno bolji komplet od toga, pa da zavrsis s kupovanjem cigareta

Povratak na vrh

[ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: