Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 pro 2018 18:17. Sada je: 19 pro 2018 18:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Siren 2 problem
PostPostano: 02 lis 2018 16:42 

Jucer mi je stigao Siren 2, sfrkao sam zicu, progurao muji i napunio. Povukao par puta i nije me impresioniralo (jer sam ga napunio sa Fathers Milk koji se steepa tek 3 dana), skinuo s moda i ostavio na polici. Danas polica mokra, tank gotovo prazan. Razmontiram ga, bacim onaj pametni (glupi) pogled dok je sve rastavljeno, sastavim i napunim ponovo. Kuzi se da curi na airflow. Da li to znaci da Siren 2 ne smije biti odlozen vodoravno nego samo okomito na modu? Ili mozda tvornicke prozirne brtve nisu dobre pa da stavim one obojane zamjenske koje sam dobio s njim? Makar mi to nema smisla jer je bas airflow mokar...
Help!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re: Siren 2 problem
PostPostano: 02 lis 2018 19:44 

za početak ga onda drži uspravno. nešto krivo radiš. pogledaj pokoji tutorial na youtubeu kako se slaže i kamo i kako se vata stavlja. najčešće i procure kroz rupe za zrak

Povratak na vrh

PostPostano: 02 lis 2018 19:53 

Evo sad je od popodne do sada bio uspravno i opet iscurilo pola tanka na airflow... Tutoriala sam nekoliko pogledao i nema tu neke prevelike tajne... eventualno da pokusam stegnuti onaj saraf skroz dolje na navoju atomizera... ne znam cemu sluzi ali ima ga svaki atty...

Povratak na vrh

PostPostano: 02 lis 2018 22:11 

stavi rezervne oringe tj gumice. možda ove na njemu ne brtve dobro

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lis 2018 12:18 

Možda si napravio coil s premalim unutarnjim fi i stavio premalo vate (pretanko)? Vata ti ne smije biti nabijena, već "flufasta", odnosno da može nabubriti kada se napuni tekućinom. Nemam siren, ali koliko vidim sistem je isti kao i na Doggy-u, kod njega ljudi često griješe baš u ovome gore navedenom, jer je sistem kao kod RDTA, vata "dihta" između komore i tanka (kad nabubri)

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lis 2018 16:34 

Diametar je bio 3.0mm, Kanthal 28 GA, mislim 8 navoja... sada sam ga rastavio i stavio original premade coil koji je 2.5mm promjera i ima 6 i pol navoja, ali sam stavio vise (cak mislim previse) mujija jer sam ga relativno tesko provukao... tek je proslo 1 sat i mislim da za sada ne curi, ali kad sam ga probao ne mogu reci da je bio dry hit, ali niti flavour nije bio nesta... vidjet cemo, ako i sada procuri imam jos opciju da ostavim jos dulje repove cottona da vise dolje i onda sam sve pokusao... nakon toga slijedeci korak je smece...

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lis 2018 18:22 

vata kad se gura nutra mora imat otpor ali mora relativno lako proć. muji zna nabubrit i više od drugih vata. nemoj bacat u smeće, imaš Pero d o o tu prodaješ a imaš i Vaperska škvadra na facebooku za prodaju. kao što je kolega napisao, spusti vatu skroz dole

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lis 2018 19:54 

Evo da ipak napisem koju lijepu: vise ne curi (zasad), flavour je postao skroz ok no imam jos pitanja... ;-p Ja parim tako da imam 2 duza povlacenja (MTL), drugi odmah nakon prvog te na kraju drugog cujem kao lagano pucketanje (ne grgljanje)... da li to znaci da mi je prejaka snaga? Parim na 16W, premade coil je 1 Ohm i vidim na netu da su ga na testu parili na 20W... Ako idem ispod ne pase mi, prehladno je, a 20W mi je previse, prevruce i malo se gubi flavour... U biti ovako mi sve pase osim tog pucketanja koje nije bas ugodno, pa cu slijedeci build raditi s duljim repovima cottona...
Nego, kad kazes da cotton mora relativno lako proci kroz coil, bome moj je prosao dosta, dosta tesko i ocekivao sam dry hit kojega nije bilo... Mislim da cu sa svakim potrosenim tankom pokusati novi cotton sada u pocetku da vidim mogu li naci svoju kombinaciju...
Neke sugestije za ovo pucketanje? :-o

Povratak na vrh

PostPostano: 04 lis 2018 14:02 

Pucketanje dolazi od PG ako je količina PG 50% ili više a snaga je na maksimumu za taj setup.

Imam Siren2 i taj ATI je napravljen za MTL i meni radi na 8,5 wata na 1,7 ohma 3mm promjer i volim hladnu paru. 15-16 wata je gornji maksimum i daje vruću paru koja meni ne paše.

Kod slaganja setupa spustiti vatu do dna tanka i treba dobro zadihtati ulaze u komoru inače curi. Drajhit je skoro nemoguće dobiti kod ovog ATIja

Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 04 lis 2018 18:04 

Da, sto vise razmisljam mislim da prekratko rezem cotton, slijedeci build ide svakako sa duljim repovima... Nego reci koju zicu (i koliko GA debelu) motas na 3.0mm i koliko navoja da dobijes 1.7 Ohma? Ja nisam za hladnu paru ali definitivno niti vrucu, ciljam da je topla...
Parim 70/30 (VG/PG)...
Imam Kanthal 28GA doma, ali trenutno je original premade coil unutra, no cekam SS316L 32GA da stigne.....
Evo ni danas nije curio, ali svejedno mislim da prekratko rezem cotton, budem to promijenio asap...

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: