Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 pro 2018 18:12. Sada je: 19 pro 2018 18:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: pomoć kod odabira e-cigarete
PostPostano: 22 ruj 2018 17:21 

Da li ima netko iskustava s e-cigaretom Aramax Power 55W

Povratak na vrh

Naslov: Re: pomoć kod odabira e-cigarete
PostPostano: 22 ruj 2018 18:39 

samo da znaš...ako si početnica...ta ecigareta se koristi za parenje direkt u pluća, a ne kao klasična cigareta gdje uvlačiš prvo usta pa u pluća. dakle, kao da dišeš na otvorena usta kroz ecigaretu. Bi li radije ecigaretu koja se puši slično kao obična cigareta?

isto tako, izračunom sam dobio da ćeš pariti na jedno 100-115 W snage tako da će ta ecigareta trošit tekućinu kao sumanuta. ne znam zašto piše 55W nema mi nikakvog smisla. ako ćeš kupovat gotove tekućine u trgovini, ja bi rekao da će te dosta koštat jer možeš očekivat potrošnju od oko 10 do 20ml na dan. pa da te uputim di i šta i koje tekućine kuppovat. aj mi reci, koliko si cigareta pušila na dan?
uputim te u sve

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2018 19:09 

malo sam razgledao. dobra stvar je što se atomizer (tank) može skinut tako da se mogu koristit i drugi. u ponudi su 2 grijača, 0.14 ohm i taj je za parenje direkt u pluća i kontrola zraka skroz otvoreno. i vidim da imaju i 1.8ohma taj je za parenje kao cigaretu (Mouth to lung) gdje pritvoriš kontrolu zraka. tako da možeš isprobat oba grijača pa vidit šta ti se više svidi. ovaj 0.14 ohma grijač je taj koji troši tekućinu ko sumanut. s ovim drugim će bit normalna potrošnja. veliki plus je baterija koja će izdržat dan dva ovisno koji grijač staviš nutra. kako je širina 28mm svi drugi atomizeri će izgledat nakaradno na njemu.

za korištenje s 0.14 ohmskim grijačem ne preporučam tekućine iznad 6mg nikotina dok s ovim drugim možeš i jače tekućine stavljat

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2018 21:07 

Da li je to dobar izbor sa grijačem 1.8ohma ili postoji nešto bolje u tom cjenovnom razredu. Inače sam pušila do 20 cigareta dnevno.

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2018 22:28 

valjda je, nisam probao taj kit. neznam. dobro je da ima veliku bateriju, nadam se da ima regulaciju zraka.

mislim da bi ti odgovaralo 12mg nikotina, a za ovaj grijač od 0.14 ohma 6mg ti je dosta. gledaj da su tekućine VG/PG 50/50 ili najviše 70/30 u korist VGa. ne više VGa jer ti neće natapat dobro grijač. tekućine možeš nabavljat na
journey by aeon
mtmstore
parilica
mysteria ecigarete
erevolucija
kts eliquids

ecigareta ko ecigareta, bitne su ti tekućine da si nađeš neke za početak duhanske koje su ti dobre

od Journeya su ti dost dobre Grampa's cream, Schrodingers, spirit of the woods
od KTSa imas Classic liniju gdje su neke od boljih Old captain, Island tobacco, Cohiba, cherry cigar, Davidoff, french pipe
Liqua ima odličan Cuban cigar
Infamous Gold MZ

sve osim ktsa imaš na sajtu od parilice di ti je i ta tvoja ecigareta. ako ti se neka od tih tekućina posebno svidi, možeš kasnije nabavit aromu koja se pomiješa s bazom šta nabaviš na juicedoctor.eu i parit tu tekućinu puuno jeftinije. puno je veći izbor okusa

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2018 22:39 

Puno hvala na savjetima

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.