Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 pro 2018 18:20. Sada je: 19 pro 2018 18:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Dobar Dan
PostPostano: 20 ruj 2018 00:39 

:zvoncica: :zvoncica: :zvoncica:
Pozdrav svima kolko vas ima

Znači nisam ništa pratio već neko vrijeme, odustao od parenja zbog stalnog slaganja, tekucina vagine materine (jebala te cenzura), a cigare odvratne ko i prije.. Pa me zanima-jel došlo nešto novo kaj se isplati kupiti, a da nece :majka: i da ce sljakati cijeli dan bez da drkam po tome ko da cu navecer :hump: ( a necu). I di se moze kupit tekucina koja ima nikotina u sebi da ne cekam tri godine za berbu 2015.
P.S. nikakvi oblaci pare, samo nikotin aroma i da dura kolko treba.
Mod imam, al ono, ak ima neš novo da je vrijedno spomena slobodno
:hihi:

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov: Re: Dobar Dan
PostPostano: 20 ruj 2018 07:04 
Moderator

pa....squonkeri ne cure (po samoj svojoj formi su takvi), podovi isto ne cure, recimo smok novo...kaj da ti velim, meni godinama nis ne curi osim nosa kad sam prehlađen :P

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 20 ruj 2018 10:22 
Administrator

Vec godinama nisam vidio atty koji curi. Jasno uvijek ima skarta ili smeca ... ali smece se ionako na prvi pogled vidi, bar po cijeni (ne vrijedi za domace ducane :evil: )

Povratak na vrh

PostPostano: 20 ruj 2018 10:49 

Mozda me dugo nije bilo pa nisam skuzio. Mislio sam da nema onog mora ti coil biti ovako da bi mir u svijetu bio moguc, baci sol iza ramena za paru i te fore. Nesto tipa namotaj nabi vatu natoci I pari il kupi gotovo natoci pari? Znaci nesto kaj bi vas dvoje koristili za cijeli dan a da nemate vremena niti razloga za zajebanciju oko attya.

Povratak na vrh

Naslov: Dobar Dan
PostPostano: 21 ruj 2018 08:02 
Moderator

pa napisao sam ti.

Sent from my MIX using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 21 ruj 2018 08:39 
Administrator

Roots je napisao:
Mozda me dugo nije bilo pa nisam skuzio. Mislio sam da nema onog mora ti coil biti ovako da bi mir u svijetu bio moguc, baci sol iza ramena za paru i te fore. Nesto tipa namotaj nabi vatu natoci I pari il kupi gotovo natoci pari? Znaci nesto kaj bi vas dvoje koristili za cijeli dan a da nemate vremena niti razloga za zajebanciju oko attya.

Sorry ali to za cijeli dan mi ispada smijesno ako premotam ithaku i koristim ju 3-5 tjedana bez ikakve zajebancije ... samo toci i vozi.
Ni ostali attji nisu losiji, jer namotas grijac koji je prakticki vjecan i samo mijenjas vatu svaki drugi dan.

Prosla su vremena stalnog drkuljenja po attyu.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 ruj 2018 11:02 

Pa to me zanimalo.
Kad ste tako dobri, jel ima tko doticaj sa ova dva dreka?
https://mtmstore.hr/geek-vape-ammit-rta/
https://mtmstore.hr/digiflavor-siren-2-gta-mtl-4-5ml/
i dal valjaju il postoji nešto bolje/isplativije/aromatičnije/seksi ?

Povratak na vrh

PostPostano: 21 ruj 2018 23:54 

:hug:

ammit ti je single coil DTL atomizer ovaj drugi nemam pojma šta je. isto sam out već jedno vrijeme.
skvonk ti je zgodan, meni je. evo da vidiš o čem je riječ
viewtopic.php?f=119&t=21911

nemoraš naravno to uzet, ima onih Wismec luxotica po 200kn ili onaj Vandyvape pulse za isto tako nekako, mehanika ko mehanika. ako si za MTL možeš uzet MTL driper, ja sam probo samo ovaj viewtopic.php?f=118&t=22141 i daje dosta dobar flavour. stane clapton nutra. naravno sve je u buildu a na ovom imaš bezbroj mogućnosti za podešavanje zraka. Fora je šta nema curenja a imaš aromu s dripera. bočice su ti 7 do 9 ml tako da imaš za cijeli dan, a vatu promjeniš dok si reko keks. Za DTL imaš više njih, tipa dead rabbit, wasp nano i sl. curenja nema jer tekućina ulazi u driper kroz 510 pin koji je šupalj, ti snisneš bočicu i tekućina ide u driper

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2018 11:35 

buje3000 je napisao:

ammit ti je single coil DTL atomizer ovaj drugi nemam pojma šta je. isto sam out već jedno vrijeme.
skvonk ti je zgodan, meni je. evo da vidiš o čem je riječ
http://vaperclub.org/viewtopic.php?f=119&t=21911

nemoraš naravno to uzet, ima onih Wismec luxotica po 200kn ili onaj Vandyvape pulse za isto tako nekako, mehanika ko mehanika. ako si za MTL možeš uzet MTL driper, ja sam probo samo ovaj http://vaperclub.org/viewtopic.php?f=118&t=22141 i daje dosta dobar flavour. stane clapton nutra. naravno sve je u buildu a na ovom imaš bezbroj mogućnosti za podešavanje zraka. Fora je šta nema curenja a imaš aromu s dripera. bočice su ti 7 do 9 ml tako da imaš za cijeli dan, a vatu promjeniš dok si reko keks. Za DTL imaš više njih, tipa dead rabbit, wasp nano i sl. curenja nema jer tekućina ulazi u driper kroz 510 pin koji je šupalj, ti snisneš bočicu i tekućina ide u driper

Piknuo sirenu, sasvim solidan atty, ak ne nadjem jos nekaj zanimljivo, uzet cu si jos jedan taj. Makar gledam i ovo kaj mi je feko rekao, ove podove i parkete za curu ( citaj, za mene ) al ono, možda čak i bolje neki driper al kaj ce ona sa tim... Jer kolko vidim ,sve je isto kak je bilo i prije, mod i atty, niš novog, da bi bilo must have.
Zaletit ću se danas opet do parilice bacit oko kaj sve ima, jučer uletio taman u gužvu pa mi se nije dalo razgledavati i gnjavit ekipu. A i uzeo sam jedan liquid i jedan atty, znaci fali mi liquid i još jedan atty jebiga, mozda i mod. :D jebote parenje :hihi: :popcorn:

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ruj 2018 17:20 

a ja mislio driper za tebe :D

Povratak na vrh

[ 13 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.