Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 pro 2018 23:07. Sada je: 15 pro 2018 23:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Preporuka za prvi mod 2018, 2019, 2020
PostPostano: 30 svi 2018 01:02 

erevulucija ili dražen majcan na FB za 200kn joytech evic vtc mini ili nasljednik v-two mini. radi pouzdano
imo sam ih 7 komada i dosad samo 1 je baš prdno. kad je bila akcija uzeo sam 4 kom za 140kn svaki sa efun.top
odličan mod. a kad budete zahtjevniji...ne mjenjate mod nego pronjuškate na googlu arctic fox firmware i onda se on pretvara u zvjerku za TC gdje navodno radi kao DNA a DNA tj evolve čipovi iz Amerike kod hcigara košta 600kn

atomizer idealan aspire nautilus mini ili maxi, ja imo minija i savršen je zbog regulacije zraka a kvalitetni grijači su na fasttech.com koji god uzmete dugo traju. to valja i to provjereno 3 godine valja. nema ga više u našim trgovinama pa probajte nac na FB u nekoj od grupa...bude po 100kn i vrijedi svake lipe

ako ne nađete to ili aspire triton jedinicu onda bi ja savjetovao da preskočite te gluposti sa gotovim grijačima i uzmete kayfun prime. jednostavan za složit, odlična regulacija zraka, top fil i moj utisak je da je to najviše user friendly RBA atomizer koji sam koristio cca 150KN AL NEZNAM KOJA VERZIJA VALJA JA SAM SVOG UZO NA FORUMU I SUPEWR RADI A I PROŠLO JE KROZ NJEGA 30-40ML TEKUĆINE BEZ MJENJANJA VATE.

tako su meni preporučili na forumu za početnike tada...pa jedno 7 znalaca i ja napravio tako i bi dobro, poslije sam tek vidio koliki su znalci i koliko gluposti su mi uštedili. odmah sam nabavio najbolje i bio sretan. dugo vremena s jednim modom. koje i dan danas mi je najdraže parit. devils marble evo. mech koji nije mech. mech za početnike

ako budete u prilici isprobat bilo koji vaporshark....rDNA40...sad su po 300kn i dna200 po 500kn od vaporsharka...uzmite bez razmišljanja. može poslužit i hcigar hb dna40 po 200kn. vrijedi. taj chip vrijedi. ja sam na kantalu i meni je kantal zakon. a TC neka koriste ljudi koji ga žele koristit. ja znam zašto neću i zašto još puno toga moram isprobat. ne smanjujte nikotin šta god vam bedaci s facebooka rekli. nikotin nije toliko štetan. lijepo 18mg ili 12 mg i udaraj mala je potrošnja a ne fore bježim od nikotina parim 6mg ali riješim 30ml tekućine i to je zdravija od vas koji parite 18 ili više mg. ja sam povećao na 20 i idem povećavat dokle ide da čim manje posežem za parilicom

i najvažnije. nije sve u opremi nego kao ju znaš složit. možeš imat i najbolji atomizer za okusd ali ako ga neznaš složit radit će ko kayfun lite. a to je govno na kojem sam propario i uvijek imam jednog doma. da ga mogu izgubit i da me baš briga..

ja sam svoju savršenu kombinaciju našao a to je piccoloid. imate recenziju negdje, to je jednostavno najbolje od najboljeg. finjak a radi ko veliki. i tko ga ima neće ga prodat. zamjena mu je devil mini, isto 14500 baterije. u dolasku mi je mini nemi sa hrpom baterija. isto 14500. ilitiga AA baterije GP paps v4 ima isti prekidač. a iz iskustva...sve što Naši članovi rade...to je najbolje kvalitete. moram još i2 element nabavit. Cromod neću. ali ću u budućnosti promovirat moddere koji rade lijepe stvari...uz par savjeta može bit vrhunska stvar. bilo je na ovom forumu vrhunskih stvari i projekata. imate dole Archimedes pa se divite našim starim članovima....kako bi jedan od tih članova rekao...radim to s kapljom ljubavi. ja sad idem u neki svoj projekt....neće se znat ali ako ikad zapadnete u financijske probleme pošaljite PP i imate posao. dobro plaćeni naravno. prerastao sam forum za početnike...sad mislim da mogu djelovat i van ovog foruma. malo jači projekt. lud. plan je lud da ne može bit luđi ali...nisam ni ja baš normalan...tako da mi pristaje i izvediv je. ali bit će veselo. ima tu dečki koji će nastavit pomagat da forum živi. tu dođite po savjete a fejs pustite za zajebanciju. :kinta: jer tamo se svašta preporuča...najglasniji se smatraju velikim guruima...i kad pitaš jel se znamo s foruma...posprdno te gledaju.

ne...ovo nije zbogom forumu. nego sad ću dolazit za gušt vidit šta će mlađe generacije radit. ako šta fali...nadodam. vidimo se u hyde parku, na chatu naravno i jednoj temi pod Svijet da vidite kako mi je zabavno. i nekim drugim mojim temama. A pero d.o.o. ću doslovce zaspamat sa svime i svačime ali meni zanimljivo i gušt. nastavljam s dobrim tekstovima koji oplemenjuju ovaj forum jer neće se svatko usudit ić plaćat novine. ja želim znat više. i zato plaćam novine koji imaju i forum koji meni vrijedi više od novina. a davat ću tu tekstove koji mi se čine važnim. advance.hr
moj diplomski tj magistarski rad je samo na forumu i tu mu je i mjesto. on je odlužio svrhu. da ga pokažem samo jednoj osobi. izvan foruma sam samo čovjek u gomili. nekad si cigarom, nekad s piccoloidom...ali uvijek će bit rariteti. modovi i atomizeri koji su meni dragi i stariji su od 2 godine skoro svi. Spheroid je nekad bio pojam za Throat hit i najbolji okus. i dalje je. remek djelo, Heron v1,5 s preradom je zakon a sad čekam tilemahosa da idem dignut najjaču temu na ovom forumu. foggera kad nabavim i kad ga vidim a ithaku...cu platit da mi se složi jer je to najbolji mtl atomizer. i moćno izgleda na devil's marble, Rose v1 i v2s stupmpy su super ma ima ih... kolekcija je dosta velika...skupilo se jbg

pravi mtl je sa 0.2 ili tanjom žicom za mech, ili 0.25 kantalom meni jajbolje spaced na 2.2 ohma a ne s 0.4 ali vi slažite kako oćete. kako vama paše tako je najbolje. isprobajte i vidite sami. ne gađajte otpor na MTL a ni na rDL iznenadili biste se kako je dobar okus na 1,1ohma na rose v3 a rDL setup

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: