Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 ruj 2018 00:05. Sada je: 22 ruj 2018 00:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Koji MTL RTA izabrati?
VandyVape Berserker 22%  22%  [ 2 ]
VandyVape Berserker Mini 22%  22%  [ 2 ]
Digiflavor Siren 2 56%  56%  [ 5 ]
Innokin Ares 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 9
Autor Poruka
 Naslov: Preporuka MTL RTA
PostPostano: 30 tra 2018 03:57 

Pozz, evo već skoro mjesec dana parim, i dalje noob :D (tako mi i piše na avataru) Imam evic primo SE kit.

želim kupiti neki MTL RTA i naravno tu nastaje moj problem

Čitao sam nešto o Berserkeru, Berserker Mini, Innokin Aresu, Kayfun Prime i Siren 2.

Otpilio kayfun zbog cijene te Aresa zbog reviewa (primjetio da jutuberi promiču Aresa, a komentari korisnika govore suprotno)

Dilema, odnosno trilema između Berserkera, njegove mini verzije i Siren 2..

Pročitao sam da Berserker mini ima bolji okus i manji airflow, ali da je generalno nespretniji za izradu zavojnica, punjenje i to..

Kod Siren 2 me privlači mogućnost restricted DL-a, jednostavnije mijenjanje zavojnice i punjenje.

Da li je itko imao iskustva sa oba tanka? Može neka preporuka ili savjet oko izbora? Da li je istina to o Aresu da je lošiji od ova 2?

Povratak na vrh

Naslov: Re: Preporuka MTL RTA
PostPostano: 30 tra 2018 05:03 

Berserker mini ili Siren 2, koji god da uzmeš nećeš pogriješiti.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2018 10:36 

Veblar je napisao:
...
Otpilio kayfun zbog cijene ...

Zašto zbog cijene?
Ima jako dobrih klonova, ili baš mora biti original?

Povratak na vrh

PostPostano: 30 tra 2018 13:39 

dado_ je napisao:
Veblar je napisao:
...
Otpilio kayfun zbog cijene ...

Zašto zbog cijene?
Ima jako dobrih klonova, ili baš mora biti original?

ako preporučiš dobar klon uzet ću ga u obzir, ne patim na originale

Povratak na vrh

PostPostano: 06 svi 2018 11:53 

Berserker nije nista neviudjeno. Probo. Svilenkasta aroma i th. Ko na mom gp heron 1.5 klonu bez prerada. Uzmi kayfun prime. Najvise user friendly attynmkoji sam ikad probo. Top fill, likvid control koji radi, okus dobar ako ga znas pravilno opr5 Kad dodje iz kine.oprat. jebeni tablet jos se ucim. Zanemari gluposti sa fejsa imretardirane preporuke ljudi koji misle da su pametni ako puse dl a probaju 3 mtl attija. Koliko mg nikotina paris upitnik.ili to ili uzmi gp spheroid u oglasima. To je meni savrseni atty. Vrijeme ga je prrgazilo...ali...nema attij koji daje tak: th i tako solidan dobar okus. Nema. Jest da se moras yajebavats punjenjem spricom i iglom i navbavit filter vatu....ali ne curi nikad. Pa ninu avionu. Uzmi kayu prime. Dam ti ja svoju ( zac odustane. Al to cu znat tek sutra. Dobar klon, neyna. Ciji je dobro radi nisqamga opro al nije ni prijasnji vlasnik. Ali sam probo fekinog. Fantastican flavour. To je atty za tebe. Poslje si kupi sve ostale pa usporedjuj. Ja sam sfera th guy. 20mg nikotina i udaram. Nitko na meetu nece ni probat. Sad cek. Piccola sa servisa...najbolji kombo sto sammikad probo. Piccolloid by vapourart. Vrh vrhova

Povratak na vrh

PostPostano: 06 svi 2018 18:20 

buje3000 je napisao:
...

Znači Kayfun ti je bolji od Berserkera?

Povratak na vrh

PostPostano: 06 svi 2018 21:01 

nije bolji...ali će njemu bit bolji. zato što je tema u forumu za početnike a ne negdje drugdje. berserker je bolji. malo. tko voli tu svilenkastu aromu da. ali ja osobno neću mtl atty slagat s 0.4 kantalom jer mi vjera brani pa ga neću ni nabavljat. probo jesam...ništa specijalno. ali ništa specijalno nisam ni očekivao. kad se hrpa ljudi napali oko nečeg....neću dalje pisat. po meni...koji kraSNI Q su ga morali napravit 25mm...ak im baš taj mmi pol sa svake strane trebo da bude baš takakav kakav je...svaka čast. sad bi ja trebo nabavljat mod na koji ću nakalemit taj 25mm mtl atty...oću K. probo jesam, kupit neću jer nije čudo neviđeno....imam i boljih doma. ali da je kaya prime odličan izbor za početnika...iza toga stojim. a berserker....možda ga jednom i nabavim i složim ko svaki drugi pravi mtl atty...s 0.25 kantalom. ak ne valja...pa...lijepo će držat vrata, doorstopper :zu:

Povratak na vrh

PostPostano: 06 svi 2018 21:18 

Ako ćeš ga nabavljati obavezno uzmi 22mm jer to je u biti poboljšana verzija 25-tice. Jedina loša strana je da stane 2ml tekućine ali za MTL to nije neki problem.

Povratak na vrh

PostPostano: 06 svi 2018 23:16 

imam ili sam probao vecinu MTL atija ali jedino sto stalno parim zadnjih pola godine je SKYLINE RTA od COPPERVAPE-a,najboji mtl koji sam ikad probao,uz to jednostavan za sloziti,liquid control,afc,razni inserti za reguliranje zraka a cijena jako povoljna.Imam 2 kajfuna prime ali znaju biti cudljivi,pogotovo za temp control

Povratak na vrh

PostPostano: 07 svi 2018 00:40 

shale84 je napisao:
imam ili sam probao vecinu MTL atija ali jedino sto stalno parim zadnjih pola godine je SKYLINE RTA od COPPERVAPE-a,najboji mtl koji sam ikad probao,uz to jednostavan za sloziti,liquid control,afc,razni inserti za reguliranje zraka a cijena jako povoljna.Imam 2 kajfuna prime ali znaju biti cudljivi,pogotovo za temp control

:plus:
skyline mi je ostao za probat

Povratak na vrh

[ 11 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, marac99 i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: