Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 ruj 2018 23:57. Sada je: 21 ruj 2018 23:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Molim savjet za pocetnika
PostPostano: 05 tra 2018 13:17 

Pozdrav,
pocetnik sam sto se tice elektricnih cigareta pa bih vas zamolio za savjet.
Radi se o joyetech exceed modelu.
E-cigareta je radila otprilike mjesec dana kako treba i onda su poceli problemi, smrdi kao da gori plastika (neznam kako bolje opisat taj "miris").
Promjenio sam 3 grijaca ali to nije popravilo problem. Samo da napomenem da sam i prije mjenjajo grijac pa nije bilo tog "mirisa".
Tekucina koju koristim je pink vape naughty i s njom nisam imao do sad nikakvih problema.
Isti ovakav problem imao sam i s joyetech ego aio modelom i nakon odlaska u vape shop su mi je zamijenili za ovu koju sad imam (exceed) jer ni oni nisu uspjeli zakljuciti u cemu je problem.
Svaki savjet je dobrodosao.
Hvala

Povratak na vrh

Naslov: Re: Molim savjet za pocetnika
PostPostano: 10 tra 2018 03:13 

Lotto je napisao:
Pozdrav,
pocetnik sam sto se tice elektricnih cigareta pa bih vas zamolio za savjet.
Radi se o joyetech exceed modelu.
E-cigareta je radila otprilike mjesec dana kako treba i onda su poceli problemi, smrdi kao da gori plastika (neznam kako bolje opisat taj "miris").
Promjenio sam 3 grijaca ali to nije popravilo problem. Samo da napomenem da sam i prije mjenjajo grijac pa nije bilo tog "mirisa".
Tekucina koju koristim je pink vape naughty i s njom nisam imao do sad nikakvih problema.
Isti ovakav problem imao sam i s joyetech ego aio modelom i nakon odlaska u vape shop su mi je zamijenili za ovu koju sad imam (exceed) jer ni oni nisu uspjeli zakljuciti u cemu je problem.
Svaki savjet je dobrodosao.
Hvala

ako oni u šopu neznaju...onda bi ja gađao na izolator oko 510 pina. ducttape riješava stvar
odi nazad u šop i traži novce nazad. imaš na fejsu Dražen majcan ti prodaje Joytech v-two mini za 200kn ili erevolucija evic vtc mini za 200kn. i naruči doggystyle klon od sxk. ili nautilus mini s gotovim grijačima. 300kn. imam sva 3...a modova tih takvih 4 kom

Povratak na vrh

[ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, marac99 i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: