Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 ruj 2018 23:15. Sada je: 21 ruj 2018 23:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: L: sve šta oćete mogu nabaqvit
PostPostano: 04 tra 2018 17:10 

nosim fine stvari u Viraž. slobodan sam danas do 3 ujutro. onda moram bit na kolodvoru. stavim kad sam u viražu pa neka neko dođe. imam jako finog alkohola. kupujete ga po cijeni po kojoj vi procijenite da vrijedi...a ja na papir stavim cijenu po kojoj Vam ja mogu to nabavit. početnici...dođite. da vidite moju filozofiju života...i kako uživat u životu kad ne možeš radit posao za koji si učio 11 godina...i znaš znanje. ja idem promovirat mog Gazdu u firmi. nek se u Europi zna za tu firmu. da vratim uslugu

jučer smo se kidali od smjeha po firmi. idem skockan...ali bez backupa da se ne userem inače sam ko slon u staklarni

oćete dobit jeftini dicodes? nosim 2 takva govna. vtc mini je zakon

Valter dođi na kavu. ja ne pijem više. ne treba mi. tenks na svemu. donesi nešto fino 0mg smućkaj nešto. ti fek0 isto. glavno da je 0 mg i da valja. idemo promovirat forum po europi hahahahahahaha

možda odem prvi put na tekmu
Ferencvaros dobiva 1-0...tako prolazim granicu

Povratak na vrh

Naslov: Re: L: sve šta oćete mogu nabaqvit
PostPostano: 04 tra 2018 17:24 

viewforum.php?f=67

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2018 18:16 

sad se svađam sa Žacom. oćemo ga u grupi ili ne? zbog njega i jesam na forumu toliko dugo. on nam baš fali

pozvo sam ga 14.4. u Virage

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2018 20:17 

Ja sam dobro...ja sam na godisnjem. Kosulja od jordiea 150kn crvena....postavljenje termo traperice crne 160kn, cipele ok oli ugodne...jedine koje imam scketcers s akcije 350kn...fake sat od dolara 15 min minimalno unapred al i vise...skemba se vidi...zuti zubi...axe africa...clio 97...1.2 60ks tamno plavi ri GF girlfriend. Isemo na tekmu ak curke ne dodku. Imam za jest sve fino i za cugat fino. Kinta...tebi cuvam visnjicu i ostaje u bunkeru...1feki 1 saschi...ostalo...pridajem u inizemstvu i promoviram jeftin a jeben alkohol mojih prijatelja...koliko ko da...koliko vredi...i to pisem u turski mobitel 1200kn uzet na 6 rata...kao i senheiser hd599. Pojacalo 200kn homemade od rodjaka...laptop od Filipa...8 gid star dell 500kn s tirbom. 1000kn na racunu i to dam zenama. Ali...sve je na tekucem...800kn da mogu paspalom placat. Kartica ne radi alinje dobta za zajebavat prodavacice jer se ne moze peglat. A 2 pozivnice za pir su uzete i to slikam u Pragu ili na tekmi. Akljmo Rijeka. I pasos...koji mi omogucuje besplatno deportiranje od bilo kuda u svijetu osim Kube. A ubrzo i Rusije ishkeda ;) spreman za Godisnji. Na satu datum 1.4. otkad sam na american dreamu. Sad se bavit ekonomijom

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2018 21:53 

:cro:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 04 tra 2018 23:12 

Zeljko moje i ja biki na kavi u pubu. Slike stavim kad dodjem doma. Uzitak je vozit po autocesti. 30 ispod o sa sticka od 2 dolara. granicenja i dobra muzika

Povratak na vrh

PostPostano: 05 tra 2018 00:05 

Stigo u Zg. Idem do remetinca pa palim navigaciju. Jos nije nikad stelana na mobu. Zabava. Ko namjestanje sata. Sad stelam na nekom parkingu. Bez muzike. Nina simone...sinnerman...doma slusam u flacu...danas je super na standardnim clio zvucnicima. Za 4 sata...ili idem u Prag...ili spavam u histelu...i vracam se sutra navecer doma. Javim u 4 el cu bit sutra u Virageu ili ne. Ako budem...idem do samobora na kremsnitu

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2018 12:50 

zabava prošla OK
bio u ZG
autom
clio 60ks 1.2 benzinac 6000kn nabavna cijena. tamno plavi.
utuko još 5 000 u popravke i regu i osiguranje. napravio 22 000 km na relaciji Vrbnik-Kras-Omišalj-Rijeka.

nikad vozio po ZG i nikad dalje od Rijeke. imam Hak knjižicu 200kn ak stane na cesti dobio za 100kn preko internet stranice Compare. 750kn osiguranje s 54% bonusa...s prvom regom 1. auta. 1100 bi bilo da sam osto u Croatiji. nisam idiot.

dakle. sve prošlo super. sutra objuasnim frendovima na Fejsu. većina su s ovog Foruma. dvajici najboljih već jesam. jednom naširoko, drugom...koji mu je frend, nisam. malo sam se skršio na cesti, napravio totalku 7km od kuće. spavo u autu na putu. nedam 374kn za hotel u Zg u blizini autobusnog Kolodvora. za te pare radim 3 dana u firmi. a ta firma... ex firma...je rokenroll firma. najjskiji su bez zajebancije s yebenim direktorom, 5 god starijim od mene. s kojim sam se pozdravio u mojem stilu. buje3000 stil. to je moj i samo moj stil. meni pali...jer...eto... nisam normslsn :zu: i zivo mi se yebe za pare. glavno da JA SEBE POKRIJEM ostalo ide u bavljenje Ekonomijom. Kripto valute su Hobi. to je plus. idem se bavit nečim drugim fs mogu normslno barit žemske :zu: frendove imam, svaki je meni genijsalsn na svoj način. pohvalit ću neke ljude ali ne tu. nego di treba. željko moje...vidimo se. caR SI

Povratak na vrh

PostPostano: 08 tra 2018 16:57 

https://i.imgur.com/d0f07ML.jpg

vozio po desnoj, parkiro u lijevoj. zaspo, a vozio 50-70 gdje inače vozim 90-100 jer je bila mokra cesta a ja sanjam krevet. naravno, vezan, popio litru kave. autoput 100-120, lokalna cesta80 ili 70 gdje inače idem 110. meni skoro ništa, nikome drugome ništa

glavno da mi starci seru da ne znam vozit. znam ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 10 tra 2018 02:02 

2 mjeseca G.O.
Ehm...bolovanja
Ipak je noga u firmi jer mi luda doktorica zatvorila godisnji jer vidi da sam normalan. Ali...novi godisnji na foru potres mozga. Koji...nemam. zanimljivo. U cetvrtak idem kod psihologa hehe. Zabava. Ucit od profesionalnog manipulatora... a marketing... Pun pogodak. I jos dzabe. American dream na hrvatski nacin

Povratak na vrh

[ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, marac99 i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: