Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 lis 2018 00:44. Sada je: 17 lis 2018 00:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Update moda
PostPostano: 27 ožu 2018 18:39 

buje3000 je napisao:
ja sam vratio sarkazam u moj govor.

Ma ne trebaš se ispričavati jer se ja nisam naljutio ni uvrijedio nego malo iznenadio al ok :pivo: Baš zato što smatram da se ne mora dat hrpa love da bi se uživalo u nečemu sam i postavio upit za mod do te cifre a iako sam početnik u parenju (1 godina) nisam baš životni početnik :hmm: :cigo: reka bi ti soda bikarbona lik :D :D :D Eleaf istick pico sam imao i nažalost izgubio i to je jedan odličan mod jedina mana mu je bila što nije mogao primati attye šire od 22mm al sve ostalo je bilo stvarno predobro mogao je služiti i za samoodbranu. Što se tiće kupovine u Hr da nisu duplo skuplji nego Kinezi aj možda bi se i odlučio na kupujmo Hrvatsko ovako uzimam samo tekućine i svi sretni. Za vapersku škvadru sam čuo al pošto ne trošim fejsbuk nisu mi napeti.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 19:20 

buje3000 je napisao:
.

A što je s ovima na Vaperskoj Škvadri, na koju foru se ulazi u tu grupu? Poslao sam zahtjev dva put, pitao admina da li primaju nove članove ali odgovora nema.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 20:52 

Lima je napisao:
Ja bi preporucio ako se moze jos di nac mod sadna40 cipom da to kupis. Moj vt40 gura vec preko 2 godine bez i malo stekanja. Ja vjerujem da ce jos godinu radit

Istina, original Evolv-ovi DNA starije generacije - nepoderivi (za nove ne znam-nisam imao), je da su koštali, no toliko i vrijede, imam DNA 20 koji svakodnevno koristim za po kući (kad sam doma parim jedino na njemu, ni na čemu drugom, 9-12 W je moj đir bez TC i ostalih điđa-miđa) to mi je bio prvi "pravi" mod, a nabavio ga polovnog prije cca 2,5 godine kad sam počeo sa parenjem. Malo mi je nezgrapan za nositi okolo, no progutao je do sad litre tekućine. Kolega ima DNA40, već oko dvije godine još uvijek radi kao prvi dan radi.

Ostale, više se ni ne sjećam koje sam imao, sahranio prilično brzo, uz kombinirano korištenje sa ovim doma. Još mi se najtrajnije pokazao onaj klon Istick-a 30 (Pioneer n30 na Fasttechu, bio onda oko 18$ sad je sigurno i jeftiniji), ustvari i nije klon, već firma koja je proizvodila original za eleaf, nastavila pod svojim imenom, baterija iznenađujuće drži, kao da je 3000 mah i ne pada joj puno kapacitet vremenom (LiPo baterija), tek sad nakon više od godine malo šteka fire prekidač.
U biti kupi si par jeftikanera za svakodnevnu uporabu i rezervu , a ako patiš na šminku, uzmi nešto šminkersko za te prilike, nebitno kako ti radi već kako izgleda :mrgreen: ionako drugi koji gledaju ne znaju da li je tank i mod dobar ili nije, a kad ne gledaju povuci iz ružnije kombinacijeek na kojoj ti sve paše :lol: . Meni je svejedno kako izgleda, bitno je da radi kako ja želim i da nije prevelik za svakodnevnu upotrebu, i ako mi ispadne/upadne/pregazim ga nije mi žao, imam uvijek par jeftikanera u zalihi ;)

A ovo sa update-om, je kao da od DTL tankova hoćeš da dobro rade kao MTL i obrnuto, ne ide to, jednostavno svaka stvar je namijenjena za jedan opseg rada, i to onaj tko kupuje treba znati za koji opseg kupuje

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 21:03 

Ja sam se zajeba sa modom uzea sam wismec rx 2 20700...ogroman je i ono samo je za doma..nepraktican za nosit..a i skuzija da mi vise pase mtl tako da mi me triba iznad 20watti parenje..moga sam komodno ubost nekog pica il sl slabiji mod..

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 22:30 

Joyetech Primo SE je kod kineza $30 i gore idu atomizeri do 25mm.
https://www.gearbest.com/temperature-co ... 68534.html

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 23:25 

ako netko zna di nabavit original dna25 ili 40...čak i klon može. super su mi čipovi. najbolji feeling parenja na kantalu ikad. od svega štasam imao najveći gušt na njima. najbliži feelingu mehanike. čak i klon dna u obliku invadera je lijepo radio ali nezgrapan u pm. van svega sam neam pojma di ih ima

zdhedonist je napisao:
buje3000 je napisao:
ja sam vratio sarkazam u moj govor.

Ma ne trebaš se ispričavati jer se ja nisam naljutio ni uvrijedio nego malo iznenadio al ok :pivo: Baš zato što smatram da se ne mora dat hrpa love da bi se uživalo u nečemu sam i postavio upit za mod do te cifre a iako sam početnik u parenju (1 godina) nisam baš životni početnik :hmm: :cigo: reka bi ti soda bikarbona lik :D :D :D Eleaf istick pico sam imao i nažalost izgubio i to je jedan odličan mod jedina mana mu je bila što nije mogao primati attye šire od 22mm al sve ostalo je bilo stvarno predobro mogao je služiti i za samoodbranu. Što se tiće kupovine u Hr da nisu duplo skuplji nego Kinezi aj možda bi se i odlučio na kupujmo Hrvatsko ovako uzimam samo tekućine i svi sretni. Za vapersku škvadru sam čuo al pošto ne trošim fejsbuk nisu mi napeti.

opet me hvataju gušti za srat po forumu gluposti...pa sam dobre volje :D opet je živnulo

Povratak na vrh

PostPostano: 28 ožu 2018 11:19 

Ovo sam primjetio da ljudi često pišu da im se sviđa neki određeni čip, pa me zanima da li ima neka stranica di se može vidjeti koji čipovi su ugrađivani u koje modove ili moramo glumiti vidovitog Milana? Ako ukucam DNA 40 chip u tražilicu npr. Fasttecha dat će mi isti rezultat kao da sm mu upisao Prdac.
A ovo što si ti gore napisao Dado za vrstu moda je obična gluparija, pa koji početnik može znati koji će mod kupiti a još nije prokužio koji mu način parenja više paše mislim da si malo zabrija.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 ožu 2018 17:12 

zdhedonist je napisao:
Ovo sam primjetio da ljudi često pišu da im se sviđa neki određeni čip, pa me zanima da li ima neka stranica di se može vidjeti koji čipovi su ugrađivani u koje modove ili moramo glumiti vidovitog Milana? Ako ukucam DNA 40 chip u tražilicu npr. Fasttecha dat će mi isti rezultat kao da sm mu upisao Prdac.
A ovo što si ti gore napisao Dado za vrstu moda je obična gluparija, pa koji početnik može znati koji će mod kupiti a još nije prokužio koji mu način parenja više paše mislim da si malo zabrija.

zato pitaš na forum prije kupovine. 3-4 dana prije pa ti netko nešto odgovori. ja vidim praksu da ljudi pitaju na forum dan prije kupovine...ljudi posjećuju forum u 8 navečer ili 9. a majstori nestrpljivi neće čekat 2 dana da dobiju odgovor nego brzopleto kupe "jer nema isti čas odgovora" na forumu...pa se syebu. zato je meni uvijek zabavno na forumu. a nekim ljudima nećemo odgovarat baš zato što su "trolleri". uvijek se svakome pomogne. tko je strpljiv naravno. osim jednom liku kojem ni ja neću više pomagat jer me ionako ne sluša nikad a pita. gluposti naravno.

pitaj šta te zanima. ako znam a nije napisano ću ti napisat. ako neznam...i nemam ništa pametno za reć...šutim

DNA 40 chip ima još za kupit u Hcigar HB40 modu i zna se nać za jeftine pare. malo je ciglast, velik, nezgrapan i fire tipka je na čudnom ali zgodnom mjestu. meni super ali nije za svakog. ja sam svog uzo polovnog tu na forumu za niti 200kn prije godinu i pol i dosta sam ga mrcvario. prošli mjesec je odustao i sad tražim zamjenu. zna kontakt na bateriji često zezat pa se mod ne upali, onda izvadiš bateriju i promrdaš plkus pločicu pa proradi. nije toliko kvalitetan ali ima original DNA chip a ne ove gluposti šta se ugrađuju sad u Hcigar DNA75 nano i slične. taj nano je meni smeće zadnje, došo mi dobar...pario na njemu sat vremena i strgo se centralni pin. prodo sam ga strgano, kolega ga popravio, i nakon šta ga je on fiksirao za 2 mjeseca se 3. vlasniku strgao. meni taj 75 nije ništa posebno, čak imam feeling dok parim da je chip inferiorniji vtc miniju kod parenja na kantalu. TC je naravno bolji ali ja to ne koristim. DNA modove ljudi uzimaju baš zbog gušta parenja u TC-u. ko oćesamo na kantalu parit dosta je i iStick. TC na dna25/40 je dobar, radi na ni200 žici ali...meni troši duplo više tekućine skoro nego kad slično parim na kantalu, a i okus je slabiji. ali zato ne moram mjenjat vatu na attiju mjesec dana. samo toči i vozi

Zadnja izmjena: buje3000; 28 ožu 2018 17:58; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 ožu 2018 17:43 

Meni nije isto odgovarao dna75. Parim iskljucivo na kantalu 0.20 i 0.25 na nekih 1.5ohm. Na dna40 i dna60 kojih imam mogu rec da odlicno rade. Imao sam pico i vtc mini ali meni ne odgovaraju. Neznam to objasnit. Pre agresivno mi rade.

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

PostPostano: 28 ožu 2018 18:04 

kad se jednom naučiš na dna25/40, sve ostalo ti je shit. znam kako ti je. meni je čak 25ica radila bolje nego hcigarov 40tka. 25tka je bila original chip kupljen na evolvovoj stranici, u custom seksi crnom hana kućištu sa varitube 510. jedan od prvih MaxModova. neću nikad prežalit kad mi je chip prdno. em svršavam na fire tipku hana modza, em genijalan chip unutra. feeling skoro ko da pariš na Devils marble Evo mehanici (mech sa malim ili nikakvim voltdropom), sa grijačem od 0.2 kantala na 1.8 ohma. najbliže tom feelingu. nikad više nisam imo ništa tako dobro. baš ću si sad probat nabavit neki dna40 mod.
Heatvape invader isto jako lijepo radi, vrlo slično dna25, ali je glomazan, gumiran, i fire tipka mi nije dobra pa sam ga se riješio. ima taj feeling. ustvari dobar klon dna40 ali u 50W varijanti

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: