Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 ruj 2018 04:57. Sada je: 19 ruj 2018 04:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Update moda
PostPostano: 21 ožu 2018 11:54 

Evo znači imam Mod Siegelei Fuchai 80W i došao je sa postavkama da ne može ići ispod 10 Wata snage pa me zanima da li se to može smanjiti nekako nekim updateom skidanjem novijeg firmwarea ili nekako drugačije ako ima netko iskustva. I kako bi se to izvelo jer nisam to dosad radio na modu. Hvala unaprijed!

Povratak na vrh

Naslov: Re: Update moda
PostPostano: 21 ožu 2018 16:35 

neznam sa sigurnošću ali moj odgovor će bit pretpostavka. neki modovi, najčeće ovi s više W ne mogu ić ispod 10W. neki pišu da mogu, aali se isto snaga ne smanjuje. ne daju na grijač manje od 4 volta. oni modovi koji mogu dat manji napon na grijač, za njih se kaže da imaju stepdown. da mogu isporučit na grijač manje od nominalnog napona baterije. 3.7volti ili 4v neznam točno. tu ti ulaze joytech modovi. ja sam popi*dio na jeytech evic vtc mini. on ima stepdown. Vamo ima stepdown. DNA ima stepdown, kao i dicodes. jeftiniji yihi koji sam imao, d2, nije imao, mislim da d3 ima. vtc mini dođe oko 200kn kod nas u erevoluciji. meni svaki mod koji daje minimalno 10 W je meni neupotrebljiv. i zato ga ne kupujem. može se parit, imao ipv 6x, al je odletio iz kuće skoro pa brže nego je doletio.

možda se i može...pričekaj još koji odgovor prije riješavanja

Povratak na vrh

PostPostano: 22 ožu 2018 15:02 

Imam ja i VTC minia al na ovaj Siegelei sam se baš navikao. A i za Sirenu na VTC a moram navuči onu kabanicu silikonsku jer je malo ružnjikavo kad atty 24 viri na modu koji prima do 22mm :kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 23 ožu 2018 20:23 

mene ružnoća ne yebe. baš me briga šta strši. doma koristim vtc mini bez poklopca baterije jer mi lijepše leži u ruci. probo sam silikon imat. odvratan osjećaj u ruci. kondom ko kondom, odvratno :zu:
okolinu yebe šta ja parim, dal strši meni 2mm ili ne strši. pogotovo pušače jer se manje trujem i više uživam od njih. imo ja box mod i doggy ili VAMO i taifun GT. isto mi je.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 ožu 2018 22:40 

Ma je u pravu si al eto meni je Sirena tek prvi pravi MTL atty pa je parim svugdje na poslu, u kafiću, doma.. al sad kad mi stigne kayfun prime (yftk klon) će vjerojatno biti situacija kao kod tebe.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 14:56 

Uh bacio sam malo oko po internetu i ništa nisam naša za ovog Siegelei-a osim ludog Rusa koji prelemljuje neke kontakte da bi mogao ubaciti novi software a to mi nepada napamet. Uglavnom ako imate preporuku za neki dobar mod do 23-24 dolara (granica za bez carine)da ide od 0W do 35-40W i da prima attye 24mm širine, predložite.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 14:59 

zdhedonist je napisao:
Uh bacio sam malo oko po internetu i ništa nisam naša za ovog Siegelei-a osim ludog Rusa koji prelemljuje neke kontakte da bi mogao ubaciti novi software a to mi nepada napamet. Uglavnom ako imate preporuku za neki dobar mod do 23-24 dolara (granica za bez carine)da ide od 0W do 35-40W i da prima attye 24mm širine, predložite.

baci još malo oko onda ;)

da je dobar...da je do 24 dolara...i da prima 24mm attije. imam ti ih bar 10. s takvim mišljenjem o parenju i onom šta ti zapravo želiš...za tebe su domaći šopovi pa tamo kupuj :sar:

ili nabavi lulu ko šta ću ja, 62kn duhan i uživaj u hedonizmu. parenje nije za tebe. možda da pitaš na fejsu u vaperskoj škvadri? oni će ti imat riješenje :sar:

šalu na stranu. nema dobrog moda, s tim šta ti oćeš. možeš imat vtc mini, on prima 24mm aatije...samo jbg, atty će stršit. al ako tražiš preporuku za 24mm mod, za 24$ maksimalno...tebe neće bit briga šta ti strši atty.

imam ti preporuku zajedan dobar mod...malo je van tvog budžeta. jbg. ko god ga je uzo, je super zadovoljan. neema čovjeka tko nije. ali ćeš gai platit. i trajat će ti i ima garanciju 2 godine i proizvodi se u njemačkoj. pravi švabo. temperature control na nife žici da je fantastika. Marka Dicodes. model: Dani box. ili onaj drugi. slične su cijene. guglaj pa vidi. dobro drži cijenu polovan...jer je eto...dobar mod. al ga ne možeš tako lako prodat jer zna stajat u oglasu makar je vrhunski mod i navodno radi vrhunski. tko ga kupi...zna šta kupuje i neće ga prodavat nikad. jer zna šta je taj mod

baš sam danas mislio napisat 2 teme. i oću. ako ne danas onda sutra. moja filozofija parenja i moja rezenzija Iqoosa. ecigara od Phillip Morrisa i zašto ja mislim da je to bolje od ecigareta. moram razmislit šta ću napisat. vrhunski vodiči za početnike, moja filozofija objašnjena u detalje. u parenje. sažetak svega naučenog u 3.5 godine parenja. šta je meni gušt i šta sam pukupio od starijih i iskusnijih vapera. koji znaju šta rade. današnji stručnjaci...nisu stručni po mom mišljenju. pročitaj kad napišem pa odluči šta ćeš. kad uhvatim vremena napišem. to će bit vjerovatno moj oproštaj od komentiranja po forumu. jer mi ovakva pitanja idu na jetra. želim pomoć...ali kad mi netko na fejsu napiše da li treba gotove grijače prat u sodi bikarboni...ja se suzdržat ne mogu da ga ne prcam i da mu baby steps objasnim zašto je glup...i onda se naduri čoek jer mu sa 10 postova objašnjavam zašto to nije tako. i onda me mod makne komentare. pas mater ne možeš letjet iz grupe ko čoek. s foruma mogu. zato ostajem na chatu. zayebancija i to je to. ima novih dečki koji su aktivni i oće pomoć. ja sam starudija i nemam pojma šta je GTA tank. dobro sad znam, ali do neki dan nisam znao, nit mi to treba da bi ja uživao u parenju i životu.

a možda niti ne napišem. pa evo ti long story short. ja uživam kad kupim nešto kvalitetno a jeftino i onda izvučem maksimum iz toga. i uživam ko prase na modu od 140kn...više nego na modu od 1000kn jer ovaj od 1000kn je lošiji mod od ovog od 140. jer radi. stisnem fire tipku i on radi. dok na ovom skupom smeću od dicodesa to ne rtadi i fire gumb je ratardiran

Zadnja izmjena: buje3000; 27 ožu 2018 16:49; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 16:41 

buje3000 je napisao:
zdhedonist je napisao:

baci još malo oko onda ;)

a možda niti ne napišem. pa evo ti long story short. ja uživam kad kupim nešto kvalitetno a jeftino i onda izvučem maksimum iz toga. i uživam ko prase na modu od 140kn...više nego na modu od 1000kn jer ovaj od 1000kn je lošiji mod od ovog od 140. jer radi. stisnem fire tipku i on radi. dok na ovom skupom smeću od dicodesa to ne rtadi i fire gumb je ratardiran

Evo citirao sam namjerno samo ovo dvoje što smatram da je normalno napisano a ono između što te neki glupi mulac na forumu nadrka ili ti nije žena dala ili što ti se već zbilo je tvoj problem stari moj, ja ti sigurno neću ništa zamijerit jer sam za sarkazam i dobru zajbanciju uvik. Uglavnom dobro sam pretražio po netu vezano za update ovog moda Siegelei fuchai 213 80W i stvarno osim ludog Rusa nisam našao da se može updejtati software. Drugo postavio sam normalan upit za mod nisam tražio ni da bude zlatan ni optočen draguljima niti od mahagonija il nekog drugog egzotičnog drveta a ti mi kao "olfo" preporučaš mod koji je "kao malo" skuplji od mog buđeta. I još me napadaš kao da ja želim da mi preneseš svoje 3.5 godišnje vapersko iskustvo. Stari moj ne znam koji je tvoj problem al znam da ja nisam.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 17:02 

ja sam vratio sarkazam u moj govor. je se tako izražavam. stavio sam ti smajliće od sarkazna da znaš da se zajebavam.
oprosti ako sam te jako uvrijedio. mislio sam te samo malo, da vidim el imaš smisao za humor. ok, tvoj jer Safe for work humor. da znam za ubuduće.
oću ti reć da nećeš s tim pristupom nikad niš u parenju dobit. s razlogom je vtc mini 37 dolara na fasttechu. jer vrijedi toliko. to što sam ga ja našao jeftinije...i nudim ti ga jeftinije to je druga stvar. to je bila prilika 2 mjeseca i zato sam nudio. neznam dal ga još ima. ima stepdown. znam zašto ga preporučujem. ja znam. ja ću dat moju filozofiju na forum da početnici kao ti vide da se jako dobro može guštat u parenju s jeftinom opremom a ne sa ovim glupostima šta se promovira u vaperskoj škvadri. gdje se lajkovi skupljaju ko ima skuplji mod. to nije cilj. cilj je da si ti zadovoljan. sa 24 dolara dobit ćeš smeće koje počne zafrkavat nakon 2 mjeseca. znači...bacit ćeš 24 dolara u vjetar. traži bolji mod koji će ti izdržat bar 6 mjeseci. to je joytech. šta god uzmeš dobro je samo ne uzimaj 200W modele jer nemaju stepdown i opet ćeš imat model koji ne ide ispod 10W. možeš probat eventualno s istick pico al neznam koliko košta. ne pratim. van svega sam. jer mi više parenje nije gušt. sad su gušt cigare i ubrzo će bit lula u igri a ecigarete samo iz potrebe da ne kašljem. ali...moraš imat gušta u parenju da te gura napred da daljeguštaš. jeftinim modom nećeš guštat, kako ti nick govori. jer će te zayebavat. stalno nešto. ako već kupuješ vani...kupuješ da uštediš da ne plaćaš više u hrvatskoj. ne budi škrt i daj 30% više i kupi solidan joytech koji će ti trajat 6-18 mjeseci

mogo bi to bit primo mini 80W od joytecha. mislim da ide 24mm ali nisam siguran. to ti je nasljednik vtca. nisam imo jer mi ne treba i ružan mi je.

zašto sam naveo škvadru? zato jer tako kad netko dođe s takvim pitanjem...odgovor bude nemoj štedit kupi u hrvatskoj i pljuni duplo više nego u kini. i čovjek koji je htio kupit nešto za male pare se uvjeri da treba pljunut milju kn da može normalno parit. to što oni oće dat za predator 500 kn je njihov problem. to vrijedi novi 250 i gotovo. pa kupe u kini i prodaju po skuplje. zato sam još na forumu i neću po fejsu. nema čari. ideš malo jači sarkazam opalit odmah imaš opomenu. i takve gluposti. onda ću ih imat sve grupe lijepo na hide i gotovo. samo me iritiraju. niko neće na forum ić pročitat nego fejs i glupa pitanja. i još ideš mu objasnit zašto ne i sere ti i uvjerava me da je to dobro. to me podsjetilo na ovo, nisam rekao da si to ti. taj pristup samo podsjeća na soda bikarbona lik.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 ožu 2018 18:23 

Ja bi preporucio ako se moze jos di nac mod sadna40 cipom da to kupis. Moj vt40 gura vec preko 2 godine bez i malo stekanja. Ja vjerujem da ce jos godinu radit

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: