Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 stu 2017 13:21. Sada je: 25 stu 2017 13:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Atomizer
PostPostano: 23 kol 2017 15:39 

Pozdrav svima
Koristim vec 2 mjeseca joitech vtc dual i pripadajuci ultimo atomizer koji dolazi u kompletu
U tih 2 mjeseca svaki put dok zamjenim grijac curi mi tekucina, ode bi minimalno 10 mililitara tekucine
Ja nez dal sam ja glup ili je atomizer glup pa curi
Isprobao sam par postupaka koji bi se trebali i koji se nebi trebali radit i curi svejedno
Normalno kod pranja atomizera sve je obrisano i ostavljeno preko noci da se osusi
Nasarafim grijac novi natopim ga malo sa tekucinom (na sebi ima 4 rupe za dotok tekucine i na svaku rupu stavim 2-3 kapi) nasarafim staklo, zatvorim dovod zraka dolje, natocim, ostavim 10 min, povucem par puta i dok se grijac i staklo malo zgriju curi, pa sam probao i bez predhodnog natapanja grijaca, znaci samo suhi grijac stavio unutra, stavio tekucinu ostavio 10 min, isto se dogodilo kad se zgrije
Probao sam i okretat naopacke dok natocim i zatvorim, i sa otvorenim i zatvorenim dotokom zraka, sa natopljenim i suhim stavljanjem grijaca, ma nema kj nisam probao
I uredno mi iscuri 10 mililitara tekucine minimalno, i odjednom prestane curit kao da nist nije bilo, i posle vise nema problema do ponovnog mjenjanja grijaca
Molim vas, dajte mi preporucite neki dobar atomizer, da je barem 4 mililitara zapremnina, direktno u pluca sa gotovim grijacima
Neku normalnu marku da mi nije problem za nabavit grijace u puffkalici ili parilici
Btw. sve je bilo dobro stegnuto, oringovi na mjestu, i to mi se događalo i sa keramickim grijacem i sa claptonom

Povratak na vrh

Naslov: Re: Atomizer
PostPostano: 25 kol 2017 13:08 

Teško je preporučiti neki atty sa gotovim grijačima, ja sam koristio Cubis i nije bio tako loš, ocjena 3/5, samo on je 3,5 ml. Bilo je perioda kad mi je tako dobro radio da bi mu dao i četvorku. Govorim o Cubisu prvom, Pro mi je već imao problema sa spitbackom, malo se previše zagrijavao, aroma lošija i sl., uglavnom nije mi bio dobar. Imaš grijače za DL od 0,5 ohma, a imaš i za MTL od 1 i 1,5 ohma. Nakon njega sam se prebacio na atomizere gdje sam radim grijače i puno je bolje, savjetovao bi i tebi isto.
Imao sam i Ultimo i nije mi curio, nevjerovatno mi je da curi, to je atty sa gotovim grijačima. Ja bi ga pokušao nekako popraviti ali ako si sve probao onda zbilja ne znam.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 kol 2017 14:35 

Ma ultimo curi samo dok stavim grijac novi, uredno scuri 10 ml tekucine i odjednom stane i sve je u redu i vise posle nema curenja kako god ja okretao elektricnu
Sto se tice tih atomizera na kojima sam radim grijace nekako sumnjam u njih da oni cure, jer ako se ona vata pomakne kojim cudom sve iscuri, a ja inace vozim motor i imam bocnu torbicu na nozi, i naravno kad se vozim noga mi je gore a radi se o sportaku, tako da mi je torbica skupa sa elektricnom unutra u lezecem polozaju, ultimo mi nikad nije precurio tako, al na ove sam sumnjicav sta sam radim grijac
Ako se varam ispravite me

Povratak na vrh

PostPostano: 25 kol 2017 15:56 

Ispravljam te.

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

PostPostano: 25 kol 2017 16:27 

da li mogu sta zeznut kod slaganja grijaca
Npr ako stavim premalo vate i ako ne pokrijem rupe za dotok tekucine grijac procuri?

Povratak na vrh

PostPostano: 25 kol 2017 17:13 

Paa mozes zeznut da..
Ali danas vec imas sve detaljno objasnjeno na yt. Pogledas video slozis grijac kakav oces provuces vatu i vozi misko. Za cijenu 2 kupovna grijaca sam ces ih radit mozda i godinu dana.

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

PostPostano: 25 kol 2017 20:03 

nabavi rba atomizer i svakakvih žica uzmi. 0,4 i 0,5 kantal, clapton 0.2x0.4mm (awg 26x32) i štajaznam šta sve ima. obavezno žicu, ne gotove coilove-zavojnice. prvo, sve šta sam smotaš ispadne bolje od bilo kojeg kupovnog grijača. odi na youtube i pogledaj si tutorial i sve ti bude lakše. upišeš geeek vape ammit build ili setup i gledaš video i slažeš. svi su sad user friendly tak da skoro i nemaš šta za*ebat :D

obs engine, crius, ammit, mini verzije istih, steamcrave aromamizer sa 2 post (velocity) deckom, griffin 25...ima ih.
možda najbolje ammita jer je single coil, jedan grijač, manje tekućine troši pa dok se naučiš slagat, kasnije možeš ove druge koji su dual coil. kad se privikneš slaži dual coilove.
nabavi i https://www.fasttech.com/products/3034/ ... ebuildable

onda https://www.fasttech.com/products/3033/ ... g-wire-for
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... ating-wire
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... ed-clapton

vatu... ebelin kuglice iz dm-a ili https://www.fasttech.com/products/0/100 ... ck-for-rba

ako te još šta zanima pitaj

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 26 kol 2017 10:41 

Zašto ne gotove zavojnice,ne moraš se zajebavat ih radit,jednake su pa možeš bez problema napravit dual coil.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 kol 2017 11:36 

Hrco83 je napisao:
Zašto ne gotove zavojnice,ne moraš se zajebavat ih radit,jednake su pa možeš bez problema napravit dual coil.

Zato kaj ih ne rade po narudžbi. Prilagodiš coil sebi pa se ti ne moraš prilagođavati njemu. Izrada cola je prava i skoro besplatna zajebancija.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 kol 2017 12:27 

Hrco83 je napisao:

Zato jer si h ti bas htio i zato sta ne valjaju kur×ca. Normalno. Pa da izbjegnemo greske koje ti volis adit iz samo tebi piznatih razloga... Ne pislusat sacjet iz ljenosti

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Lima i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: