Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 stu 2017 19:12. Sada je: 17 stu 2017 19:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 17 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Mješanje tekucine
PostPostano: 28 srp 2017 16:20 

Kolko sam ja cuo, vise nema i ne proizvode se baze sa nikotinom (osim zaliha koje jos trgovine i dobavljaci imaju)
Ako imam krivu informaciju neka me netko ispravi

Povratak na vrh

PostPostano: 28 srp 2017 17:11 

proizvode se i proizvodit će se. ali u hrvatskoj u trgovinama ćeš ih moć nać samo u pakiranjima ne više od 10ml i ne više od 20mg/ml
već ih imaš po 15kn

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 28 srp 2017 18:00 

buje3000 je napisao:
proizvode se i proizvodit će se. ali u hrvatskoj u trgovinama ćeš ih moć nać samo u pakiranjima ne više od 10ml i ne više od 20mg/ml
već ih imaš po 15kn

dakle u webshop-ovima će sve bit po starom ?

Povratak na vrh

PostPostano: 28 srp 2017 19:34 

pa već je. mtm ti nudi tzv nic shootove i prodaju tekućine bez nikotina. na juicedoctoru su se pojavile 10ml bočice baze koje su TPD regulirane ali one će, kako sam skužio, u prodaju kad nestane baze u regularnim pakiranjima

Povratak na vrh

PostPostano: 28 srp 2017 21:01 

buje3000 je napisao:
pa već je. mtm ti nudi tzv nic shootove i prodaju tekućine bez nikotina. na juicedoctoru su se pojavile 10ml bočice baze koje su TPD regulirane ali one će, kako sam skužio, u prodaju kad nestane baze u regularnim pakiranjima

buje,da te ne gnjavim samo na pp,pogledah ovaj Juicedoktor i izgleda shalju za Podgoricu,koje bi mi technosti tu preporuchio,i je li bolje sa vishe PG ili manje ...kakva debilna pitanja ja postavljam haha cc,a shto cu jbg sad.

EDIT-Pa dodje mi da slomim laptop,otishao na checkout i kita ccccccc ne dostavljaju u Montenegro a imaju je na listi,izadje mi ovo...
Pogreška: nema dostavljača koji dostavljaju na ovu adresu

Povratak na vrh

PostPostano: 28 srp 2017 23:52 

winner je napisao:
buje3000 je napisao:

buje,da te ne gnjavim samo na pp,pogledah ovaj Juicedoktor i izgleda shalju za Podgoricu,koje bi mi technosti tu preporuchio,i je li bolje sa vishe PG ili manje ...kakva debilna pitanja ja postavljam haha cc,a shto cu jbg sad.

EDIT-Pa dodje mi da slomim laptop,otishao na checkout i kita ccccccc ne dostavljaju u Montenegro a imaju je na listi,izadje mi ovo...
Pogreška: nema dostavljača koji dostavljaju na ovu adresu

koliko pga ili koliko vga ovisi o atomizeru koji imaš ili koji planiraš koristit, pa napiši koji imaš pa ti preporučim

nema tu gotovih tečnosti, nego kupiš bazu i aromu i sam mješaš. nije gotova tečnost za parenje. pošalji im mail ako bi ti poslali tamo di si

Povratak na vrh

PostPostano: 29 srp 2017 08:16 

Znash da od starta,evo već će skoro mjesec,trećeg avgusta,koristim Pingvin...mada mene grebe grlo chesto,možda je to od vishe PG-a,nisam ni jednu technost osim Joyetech ni probao.
Ma sad ću ja dat oglas shta bih sve da kupim,a ti mi nadgledaj i reci shta valja,pa kad uplatim novac neka mi shalju,najbolje tako.jer Paypal i ostale zajebancije su mi shpanska sela u pm,a dućani iz Cro ne shalju ovamo izgleda,ni jedan.slao sam im mailove.

Povratak na vrh

[ 17 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: