Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 stu 2017 13:19. Sada je: 25 stu 2017 13:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Pomoć oko izbora rezervne cigarete
PostPostano: 13 srp 2017 19:39 

Napisah već na temi Who are U kad sam pocheo,prije 11 dana haha,sa Joyetech Pingvinom i jako je jednostavan shto meni odgovara za upotrebu,ali sa onim grijachem sa većim otvorima mi je masu technosti troshio,a sa ovim drugim oko 4,5ml dnevno.
E shta bih vas zamolio,da mi predložite shto jednostavniju rezervnu cigaretu,cijena nije problem,i gdje nabavljate Joyetech technosti jer ovamo u Podgorici su cijene za bochicu od 10 ml 5€.
Pozdrav iz rerne,40 stepeni:) :la:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pomoć oko izbora rezervne cigarete
PostPostano: 13 srp 2017 20:00 

Pa neznam dal tu ko pari joytech tekucine... Prosto iz razloga sto ima toliko boljih i jeftinijih :D kao na primjer he-juice by feko i v-juice, pogledaj dole na forumu. Pa im posalji PP. Jeftinije, a garantiram da je puno bolje od tog... Pa necu bit politicki korektan nego cemo to nazvati pravom rjecju... Smecem. Isto kao sto je i dekang i virginia white i totaly green i sl.

E sad, kako paris? Kao cigaretu sto si pusio ili uvlacis direkt u pluca (inhaliras)?

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2017 21:04 

Vishe mi odgovara da uvlachim,kako kazesh inhaliram,Marlboro crveni sam pushio peko 30g.
A shta mislish oko rezervne cigarete,koju a da je jednostavna i cijena nebitna kao shto napisah?
To shto pominju motanje žica i ostalo,TOTALNI sam laik za to,najvishe bih neshto jednostavno kao shto je ovaj Pingvin.

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2017 21:08 

Ne razumijem se previse u DL atomizere, to nek netko drugi preporuci. A pogotovo ne u ove s tvornickim grijacima

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2017 09:45 
Administrator

winner je napisao:
Vishe mi odgovara da uvlachim,kako kazesh inhaliram,Marlboro crveni sam pushio peko 30g.
A shta mislish oko rezervne cigarete,koju a da je jednostavna i cijena nebitna kao shto napisah?
To shto pominju motanje žica i ostalo,TOTALNI sam laik za to,najvishe bih neshto jednostavno kao shto je ovaj Pingvin.

Sve se uvlaci ne sekiraj se :D
Ne treba tebi rezervni nego glavni set. A i tako je sve jednostavno. Koliko treba mudrosti da se namota 5-6 namotaja zice na malenom svrdlu i to priserafi u atomizer? I grijac je gotov. Kroz njega gurnes malo vate ili spagice, ulijes tekucinu i ... paris.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2017 11:14 

Nisam neshto vichan tome nikako,vjeruj mi,daj molim te da nema nikavog namotavanja i komplikacija haha,shta da uzmem kako kazesh za glavni ali ne set vec glavnu cig?:)
Nema veze koliko koshta samo da je shto jednostavnije,pa ću nekad sam možda motat te žice i ostalo,ne bih se ja usudio sad NIKAKO to sam da radim,da mi shto ne explodira haha daleko bilo:)
Ovaj Pingvin kako rekoh već mi je odlichan,jako jedostavan,samo dosipam technosti i malo prochistim, sem shto masu technosti troshi ili ja masu vuchem?
Oko 4,5 ml 11mg dnevno,mozda da pojacham na 16mg jer sad parim po pola sata i pario bih i duze u cugu no da ne pretjerujem:)
I josh jednim pitanjem da te ugnjavim,prodavac ne zna da mi kaze kad je vrijeme da zamijenim grijach novim...?
Glupa pitanja,al shto cu jbg.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2017 12:39 
Administrator

Gle modova imas danas cijelo more i svi su dobri, recimo: www.fasttech.com/category/3032
Ili mozes uzeti nesto u nasem malom oglasniku. Bitno je da ima dovoljno velik kapacitet baterije.

Sto se tice atomizera to netko drugi neka da preporuku. Vazno je da dolazi uz gotove grijace ali da se i grijaci daju namotati. MTL naravno da nemas preveliku potrosnju.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2017 13:00 

Ok,samo mi reci gdje je oglasnik i da li bi poslali u CG?

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2017 18:11 

ja bi ovaj uzo.... imam oba njegova prethodnika i odlični su
https://www.fasttech.com/products/3032/ ... -tc-vw-apv
možeš punit bateriju na njemu, dobiješ kabel

baterija LG HG2 " smeđa" http://juicedoctor.eu/hr/baterije/1158- ... h-20a.html
ili https://www.nkon.nl/sony-us18650vtc6.html na ovoj str ti se isplati ako ćeš si još nešto uzet tipa baterije punjive za kuću i sl. dođe za 10 dana doma

za potrošnju tekućine ti je bitno koliko ohma (otpor) ima grijač. ako je mali, potrošnja tekućine je veća. zato ti puno troši. kao što kinta kaže, MTL atomizer s grijačem 1,5+ ohma i potrošnja će bit manja. s nikotinom se ne pretjeruje, nađi koliko mg ti odgovara i to deri. 15, 18, 24, 30 mg, kako ti oćeš i šta te zadovoljava, nema tu pravila. isprobavaj.
za mtl atomizer s gotovim grijačima, nema baš puno izbora a da valja.
aspire nautilus X
aspire triton
eventualno joytech cubis pro

mada ću uvijek preporučit atomizer na kojem slažeš svoj grijač. složiš ga 2 puta i nevalja, složiš 3. put i valja i radi i ne zajebava. više pare imaš, bolji okus, bolje parenje. i najvažnije, nema daljnje zajebancije tokom parenja. mjenjaš vatu nakon potrošenih 20ml.

a šta se tiče pingvinovog grijača, mjenjaj kad performanse opadnu. skužit ćeš i sam. nedostatak okusa, u najgorem slučaju kad bude davalo po spaljenom, onda mjenjal pod hitno :D

oglasnik ti je Pero d.o.o.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2017 18:35 

https://www.fasttech.com/products/0/100 ... learomizer
grijači https://www.fasttech.com/products/0/100 ... learomizer

ako uzmeš sve s fasttecha stavi u 2 paketa, mod u 1 a triton i grijači u drugi, ako ti carine da manje platiš. singapur pošta, dođe za 2-3 tjedna kod nas u RH, kod tebe neznam

al ću ti preporučit i jedan atomizer gdje slažeš svoje grijače sam... procurio mi je 2 puta tokom parenja a koristim ga zadnjih godinu dana svaki dan
viewtopic.php?f=22&t=17222
viewtopic.php?f=118&t=13848

Povratak na vrh

[ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Lima i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: