Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 stu 2017 19:13. Sada je: 17 stu 2017 19:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Kako napraviti sam grijac za istic basic GS Air 2
PostPostano: 26 lip 2017 17:48 

Mozda svi znate za ovo ali ja cu napisati kako sam napravila svoj prvi grijac za istic bazic,naravno da sam pcetnik pa nisam bas informirana o svim temama ovdje ali od viska glava ne boli.Kad sam kupila parilicu u paketu su bila 2 grijaca od 0,75.Dok sam gledala razne filmice uradi sam svoje grijace skuzila sam da imaju i grijace za tu parilicu i od 0,75,1,22,1,50.Onaj od 0,75 je jaci od ostalih ali se nemoze rastaviti ali onaj od 1,50 moze.I tako ja uzmem dasku za meso,noz,cekic i na donjoj strani grijaca skuzim rez odmah do one bijele gumice i udri polako skroz okolo grijaca .I sta se desi rastavim ga.Uzmem KanthalA1 28ga30tt napravim 6-7 namotaja,pincetom ubacim zicu provjerim radi,provucem vatu ,odrezem krajeve skroz,Izrezem komadic vate natopim tekucinom omotam okolo i stavi kapicu,odnosno gorni dio grijaca.treba dobro natopiti vatu koja ide kroz zicu..Trebalo mi je par dana da to skuzim jer je dolazilo do spoja al zato sada nema frke...ide!!

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 27 lip 2017 08:46 
Moderator

svi grijaci se daju presloziti i ako hoces, mozes tako koristiti isti grijac mjesecima (obicno bijela gumica, koja odjeljuje minus i plus nogice, ode kvragu ). Ako si pazljivija, nema razloga kupovati grijace. Bravo i bilo bi lijepo da stavis slike po koracima kako si to napravila, tako da i drugi clanovi znaju napraviti isto :)

Sent from my F5 using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kako napraviti sam grijac za istic basic GS Air 2
PostPostano: 27 lip 2017 09:39 
Administrator

Ivana15 je napisao:
I tako ja uzmem dasku za meso,noz,cekic i na donjoj strani grijaca skuzim rez odmah do one bijele gumice i udri polako skroz okolo grijaca!

:D :dobar: Ako je itko sumljao da si zensko sada si ga razuvjerila :zu:

Bravo, ali uz slikice bi bilo jos lijepse.

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2017 16:42 

Kinta je napisao:
Ivana15 je napisao:
I tako ja uzmem dasku za meso,noz,cekic i na donjoj strani grijaca skuzim rez odmah do one bijele gumice i udri polako skroz okolo grijaca!

:D :dobar: Ako je itko sumljao da si zensko sada si ga razuvjerila :zu:

Bravo, ali uz slikice bi bilo jos lijepse.

Slikice bis a? Perverznjak :zu:

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lip 2017 08:55 
Moderator

ajde ne kenjajte, uzela je alat sa kojim se inače služi! :zu:
šalu na stranu, sve super...drago mi je kada netko odluči malo koristiti glavu umjesto da samo pere kosu...koristila ona komad drveta i širajzlin, nebitno...bitno da je uspjela. To je više nego 90% ekipe na forumu.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 28 lip 2017 20:49 
Moderator

Apsolutno bravo

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 17 srp 2017 17:24 

Bas ste me odusevili i ohrabrili!Ako znam popraviti ves masinu ovo je jos lakse!!!Slikice ću poslati prvom prilikom!Imam pitanje za vas - Koristila sam kantal žicu i ona mi je o.k ali mi crvi rade pa želim isprobati SS316 da li je to velika razlika il je pitanje sto kako voli.misim na okus tekucine!Sasa me nasmijao,zena se snasla!To ja malo izlupam snicl za rucak na dasci i usput mi je ono kad sam već tu slozit ću i grijač.Moja računica 1 grijač=1kg šnicla pa se ti misli!

Povratak na vrh

PostPostano: 17 srp 2017 20:34 

Super. Čestitam! :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 20 srp 2017 09:45 
Moderator

Ivana15 je napisao:
Bas ste me odusevili i ohrabrili!Ako znam popraviti ves masinu ovo je jos lakse!!!Slikice ću poslati prvom prilikom!Imam pitanje za vas - Koristila sam kantal žicu i ona mi je o.k ali mi crvi rade pa želim isprobati SS316 da li je to velika razlika il je pitanje sto kako voli.misim na okus tekucine!Sasa me nasmijao,zena se snasla!To ja malo izlupam snicl za rucak na dasci i usput mi je ono kad sam već tu slozit ću i grijač.Moja računica 1 grijač=1kg šnicla pa se ti misli!

Ma sve je to isti d'rek, SS žica brže reagira od Kanthala i nekima daje čišći okus svaštanešto.
Meni osobno je više potpuno svejedno...uzmeš žicu, napraviš coil, namontiraš u atty i udri. Pogotovo na reguliranom modu...vjerujem da mehaniku ne koristiš.
Generalno pravilo je, tanja žica troši manje struje i brzo reagira, ali zbog male površine se lako hladi te dobiješ hladniju paru.
Deblja žica troši više struje (treba zagrijati veću površinu) i s obzirom na debljinu sporije reagira, shodno tome se teže i hladi protokom zraka te dobiješ topliju paru.
To vrijedi za apsolutno sve žice.
Ako ne koristiš nikl i titan, sve ostalo su individualne razlike te ako ti netko kaže "*ubaci ime* žica koju koristim mi daje takvu aromu da su mi nabrekli pupoljci na jeziku od sladostrašća, a alveole osjećaju njegovanje poput najfinije erocke masaže" slobodno zanemari i nabavi, od svake žice po metar, uzmi malo vremena i isprobaj svaku, pa onda koristi onu koja TEBI najviše paše, po mogućnosti neku žicu koja će izazivati zgražanje svekolikog pučanstva, jer baš TA žica (a uvijek se radi o žici koju ti koristiš, njihova je...naravno...motana rukama ocvalih djevica sa Vanuatu otočja) izaziva giht, mononukleozu, išijas, picajzle, gonoreju i bad sektore na hardu.
Just for kicks.

Povratak na vrh

[ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: