Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 srp 2017 18:21. Sada je: 20 srp 2017 18:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Rebuild grijača joyetech aio
PostPostano: 02 svi 2017 22:33 

Prošo sam to prije par godina sa evodom, pa sa Atlantisom 1 i sa 2 pa sa subtankom, pa sa tfv4 pa sa amorom pa sa reaper plus, pa sa tronom i sa 49er-om
(Možda još koji tank sa gotovim grijačima ali mislim da sam ih pokrio sve)

I svaki od tih grijača ti moraš rastavit i izvadit van da bi mogo nagurat vatu, naravno da ti grijač ostane okomito, vodoravno ga je lako napravit.

Kad ga jednom rastaviš onda ga moraš tako isto vratit. Npr eo ti Cl grijač od ego one,tron s,amor..
Gornji metalni dio je uži nego onaj di ide vata i gore ide komadić mesha. Može se rebildat imam jedan ili 2 rebildana okomiro i vodoravno. Ovaj okomito sam 52 puta do sad probo napravit da bude kao tvornički i nikad ama baš nikad nije ispo taki. Probo sam sa KDG, Muji neku iz Dm-a u listovima (koju sad ne mogu naći) ili onu u lopticama.

Je pretjero sam sa brojem grijača ali sam jako blizu sa brojem prepravljenih razno raznih, najviše puta iz Amora ( Cl ) kojeg sam znao 5-6 puta dnevno 3 puta tjedno premotavat i gurat vatu :)

Povratak na vrh

Naslov: Re: Rebuild grijača joyetech aio
PostPostano: 02 svi 2017 23:24 

sin93 je napisao:
... Npr eo ti Cl grijač od ego one,tron s,amor..
Gornji metalni dio je uži nego onaj di ide vata i gore ide komadić mesha. Može se rebildat imam jedan ili 2 rebildana okomiro i vodoravno. Ovaj okomito sam 52 puta do sad probo napravit da bude kao tvornički i nikad ama baš nikad nije ispo taki. Probo sam sa KDG, Muji neku iz Dm-a u listovima (koju sad ne mogu naći) ili onu u lopticama.

Je pretjero sam sa brojem grijača ali sam jako blizu sa brojem prepravljenih razno raznih, najviše puta iz Amora ( Cl ) kojeg sam znao 5-6 puta dnevno 3 puta tjedno premotavat i gurat vatu :)

Mogu reći da imaš živaca, ali ovdje je u pitanju drugačiji grijač, koji se napravi bez problema :-)

slika

slika

image hosting site over 5mb

Ovdje je riječ o ovom u sredini, a ti si pokušavao ovaj skroz desno!

Skroz lijevo je za ijust 2 itd :-)

Za cubisa ti potpuno jednako, lako se rastavi, lako se sastavi, nije uopće problem, isti princip.

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Lima i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: