Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 pro 2017 13:20. Sada je: 13 pro 2017 13:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 55 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Da li je ovo ok za početak?
PostPostano: 13 pro 2016 21:55 

Znači želim nešto što će mi trajati nekih par mjeseci ,ali čim više čitam i gledam reviewe sve sam manje siguran što da kupim.

Trenutačno mi je za oko zapelo ovo:

https://www.fasttech.com/products/3024/10014058/2385501-authentic-kangertech-subox-mini-black-starter-kit

Da li bi to bilo u redu? Ako sam dobro shvatio uz to bi trebao uzeti onu žicu za raditi coil-ove te i naravno baterije i tekućinu?

U vezi tekućine i što odabrati trebala bi mi preporuka jer nemam ideje. Pušim trenutačno negdje kutiju i pol crvenog marlobora dnevno , a od cigareta kod nas još mi jedino odgovara žuti camel.

Znam da je totalno noob pitanje i sve to ,ali nikako da se odlučim sam što bi najbolje bilo uzeti ,a onaj početnički set što sam našao tu na forumu mi se čini možda zastarjeli. Ne znam.

Sve preporuke su dobrodošle.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Da li je ovo ok za početak?
PostPostano: 13 pro 2016 23:13 

Koliko vidim ovaj kompletić nema Temperature control što je meni osobno uvjet broj jedan.
Ako kuriš kutiju dnevno, godišnje spališ 9000 kn.

Gledajući tu cifru gore, da si sada mogu šapnuti šta kupiti kad sam počeo, ja bih si peporučio HCigar VT75 Nano (DNA 75 čip) i neki tank ovisno o preferencijama. U mojem DTL slučaju to bi npr. moglo za početak biti nešto kao TFV4 micro. Neko bih vrijeme vjerovatno koristio tvorničke coilove a kasnije počeo sam motati, što sve radim i sad.... Mod ti može trajati godinama, dok tankove možeš kupovati kako ti bude gušt. VT75 košta sića prema gornjoj cifri...

Hoću reći, šapnuo bih si da preskočim bilo kakve početničke setove...

slika

slika

ATTYs: Crown, Cubis, Cerabis, Goon 22, Goon 24, Kennedy 25, Le Zephyr, TFV4, Serpent Mini, Marquis, Le Mirage, DDP One, Griffin 25, Avocado, Serpent Alto, Royal Hunter Mini, Rose 3, Mage RTA, Vapor Giant Mini Nano

Zadnja izmjena: agolac; 13 pro 2016 23:20; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 pro 2016 23:20 

Otkad to?!?!?! Tc nije nikakav uvjet,pogotovo ne broj jedan....i otkad to modovi traju godinama,sve oce krepat,nemres rec da ce nesto trajat godinama sa sigurnoscu

Kad bum na kompu preporucim ti nesto.....samo reci koja cifra je u pitanju

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 13 pro 2016 23:22 

vulja je napisao:
Otkad to?!?!?! Tc nije nikakav uvjet,pogotovo ne broj jedan....i otkad to modovi traju godinama,sve oce krepat,nemres rec da ce nesto trajat godinama sa sigurnoscu

Čitaj s razumjevanjem. Rekao sam da je TC MENI prioritet broj jedan i post je cijeli u kontekstu šta bih ja sam sebi preporučio. Sve ostalo je podložno debatiranju. Ima tisuće kombinacija i možemo se klati satima šta je bolje ili ne.

ATTYs: Crown, Cubis, Cerabis, Goon 22, Goon 24, Kennedy 25, Le Zephyr, TFV4, Serpent Mini, Marquis, Le Mirage, DDP One, Griffin 25, Avocado, Serpent Alto, Royal Hunter Mini, Rose 3, Mage RTA, Vapor Giant Mini Nano

Povratak na vrh

PostPostano: 13 pro 2016 23:29 

agolac je napisao:
Koliko vidim ovaj kompletić nema Temperature control što je meni osobno uvjet broj jedan.
Ako kuriš kutiju dnevno, godišnje spališ 9000 kn.

Gledajući tu cifru gore, da si sada mogu šapnuti šta kupiti kad sam počeo, ja bih si peporučio HCigar VT75 Nano (DNA 75 čip) i neki tank ovisno o preferencijama. U mojem DTL slučaju to bi npr. moglo za početak biti nešto kao TFV4 micro. Neko bih vrijeme vjerovatno koristio tvorničke coilove a kasnije počeo sam motati, što sve radim i sad.... Mod ti može trajati godinama, dok tankove možeš kupovati kako ti bude gušt. VT75 košta sića prema gornjoj cifri...

Hoću reći, šapnuo bih si da preskočim bilo kakve početničke setove...

slike

Znam da spalim na cigarete godišnje toliko koliko spalim ,ali nisam sto posto sigran da li ću moći preći skroz na to tako da mi 100 dolara za samo taj mod ne dolazi u obzir.

Ipak, hvala na savjetu.

vulja je napisao:

Sve skupa nekih 80 dolara za početak . Ako je ikako moguće za te novce naći?

Povratak na vrh

PostPostano: 13 pro 2016 23:38 

sonofanarchy je napisao:
agolac je napisao:

Znam da spalim na cigarete godišnje toliko koliko spalim ,ali nisam sto posto sigran da li ću moći preći skroz na to tako da mi 100 dolara za samo taj mod ne dolazi u obzir.

Ipak, hvala na savjetu.

Apsolutno te kužim. Ja to gledam iz perspektive početka i na šta sam na kraju došao. Da sam tada znao šta znam sad, uštedio bih si brdo para na proizvode koji mi nisu pasali te bih odmah uzeo ono šta smatram najbolje. I baš zato sam izričito govorio o sebi. Meni ne pada na pamet koristiti bilo šta šta nije TC. Drugima to ne igra uopće.... :plus:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 pro 2016 23:41 

Onda cemo ti slozit nesto ovdje iz oglasa sa foruma koje ce ti bit super,em jeftino em dobro da se upoznas sa samim parenjem....em ce te manje izac,em neces cekat dva tjedna da dodje iz kine....uzmi si recimo iStick pico,vidio da ga netko prodaje na forumu,friski oglas..idem vidit i za atty pa javim

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 pro 2016 23:45 

Imas u oglasima Cubis i Ultemo atomizere,nisi losi za pocetak,imaju gotove grijace pa se mozes upoznat sa parenjem

Baterije uzmes na etekucine.eu

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 14 pro 2016 00:04 

vulja je napisao:
Imas u oglasima Cubis i Ultemo atomizere,nisi losi za pocetak,imaju gotove grijace pa se mozes upoznat sa parenjem

Znači ovaj oglas?

https://www.vaperclub.org/viewtopic.php?f=22&t=15218

Ne mogu naći te atomizire? Koja je to kategorija i da li mi opće treba za početak ako uzmem ovo?

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 14 pro 2016 00:18 

sonofanarchy je napisao:
vulja je napisao:

Znači ovaj oglas?

https://www.vaperclub.org/viewtopic.php?f=22&t=15218

Ne mogu naći te atomizire? Koja je to kategorija i da li mi opće treba za početak ako uzmem ovo?

Ako uzmeš taj set koji si predložio onda ti više ništa ne treba jer on sadrži mod i atomizer na njemu. Treba ti samo jedna 18650 baterija jer ona nije uključena.

A u oglasu piše samo mod, dakle treba ti atty i baterija? Ili sam možda krivo shvatio pa ide i atty unutra. Ako ide i atty onda ti isto ništa više ne treba.

Povratak na vrh

[ 55 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: