Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 ruj 2017 16:02. Sada je: 24 ruj 2017 16:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Koja tekućina valja a koja ne valja :)
PostPostano: 27 stu 2016 19:55 

I tako odlučih utočiti tekućinu Red Astaire od firme T Juice... o mati mila :shake:

Od kud početi... pretenciozna mješavina to se vidi već na prvo odvrtanje :D čepa kad te ošine reski miris nekih jakih bombona. Dugo što vidiš je bolesno crvena boja, tolko intenzivna da me je bilo frka ako se igdje pokapam da to neće odstraniti niti čudotvorni sapun protiv tvrdokornih mrlja ;), kažu... https://www.youtube.com/watch?v=FZZJeMKJV3M (bila mi neka rodbina na ručku pa cugam i nakon njihovog odlaska :D )

Ajmo sad na sam okus... hm, kakva boja takav okus, intenzivan... skoro pa tjera suzu na oko ko Čilić kad izgubi dobivan set :D :kun-dak:
Osjetim crni ribizl, anis, mentol definitivno... e sad nutra ima još nekog šumskog voća ili tako nešto ali, koda je tekućina rađena u ono ini petrokemiji :shake: koliko je baš jaka, bolesno intenzivna ali loše - umjetno intenzivna i ostavlja dosta čudan (kiselaksto reskast) okus u ustima.

I kao šećer na kraju nešto što mi se nikad s ničim što sam utakao u parilicu nije desilo... žgaravica :(

nakon 10, 12 potezanja dolazi ona, nezaustavljivo ko, akj ti ga ja znam... ko nešto nezaustavljivo :uzi: :kuc:

I tako je cveni astair završio u smeću, ali ako ste mislili da je to sve bome nije... Lijepo sam odvrnuo tank, dobro ga isprao i utočio usa mix od KTS-a jer to sam i onako mislio probati... neda se jebeni astair :kun-dak: , ostao u atomizeru i jedno 50 potezanja dalje ja gotovo u potpunosti samo njega osjetim. OK, znam da je biulo koji usa mix dosta blag aljebemu... nije valjda tolka curica da se boji astaira

No dobro, ocjena 1. Da mi i ne izaziva žgaravicu teško bi dobio više od -2... em je bolesne boje, em je puno, puno prežestokog okusa, em je neki kemijski smrdo :( koji podsječa na jako loše bombone koji su potopljeni u ouzo... (ono grčko sranje od piča od kojeg sam se jednom napio i skoro odustao od cuganja zauvijek - majko moja zamislite da se to stvarno desilo, uh, uh... e to ne bi bilo dobro :D :minus:

ovo je jedna od gorih, ako ne i najgora tekućina koju sam probao :(

Povratak na vrh

PostPostano: 28 stu 2016 20:10 

Sretno s ispiranjem tog crvenog zla :D Probaj na 90 iskuhati... mada sumnjam i da će to pomoći :D

Meni trenutno vodeća je Cartel i to cijela kolekcija... tu mi nijedna nije 'neparljiva', mada mi je El Coilo naj...

Hvaljeni Madchester je vjerojatno zakon onome tko voli natrpanost aromama...

Od Pulpa-White cake, al ne mogu ja to cuclati po cijele dane, prejako mi je...

Mr. Meringue - također jako fina, nije preslatka i nije limun prejak

Camp fire - javim kad dešifriram, totalno neobična, baš zato jako zanimljiva...

Od 'domaćih' kuhara imam svoje favorite... više manje sve poznato...

Toliko zasad... ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 29 stu 2016 14:58 

Od pulpa još negdje doma imam Alabamu i... još nešto ali moram pogledati :D
Probao sam njihov Adios Motherfucker i nije mi baš nešto sjeo, pisao sam već o tome pa da se ne ponavljam.

Cartel... poznato mi je ali nisam ziher dal sam to kad pario, sve u svemu stavit ću ga na svoju "To vape" :plus: listu.

I da, ono crveno sranje još uvijek nisam baš do kraja istjerao iz atomizera... nekak mi se čini da će prije isti krepat nego što će to sranje izać iz njega :jvas:

KTS-ov USA mix mi nije loš ali istini za volju nisam ga baš nešto posebno ni osjetio -doživio od ovog sranja :( koje se neda istjerati (ko mene iz birtije :D )

Povratak na vrh

PostPostano: 01 pro 2016 09:15 

I tako je nakon par dana parenja USA Mix od KTS-a uspio, kako-tako :hamm: , izbaciti ono crveno sranje iz atomizera.

Što reći za USA... ko voli blage duhanske okuse OK je, no to je takav mix. Znao sam što kupujem i to sam i dobio :), ocjena solidna 4 :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 01 pro 2016 10:54 

Dešifriran Camp fire - marshmallow :D

Povratak na vrh

PostPostano: 01 pro 2016 13:36 

:)

Bilo bi lijepo kad bi se još koji uvaženi forumaš-parioc :D uključio u ovo pa rekao koje svoje iskustvo.

Pa da ja nešto pitam... u zadnje vrijeme popularan je famozni "kaktus" ali koliko vidim "aroma kaktusa" je u stvari mix raznih drugih arome koje su samo nazvali kaktus :( jel u konačnici tko zna kakvog je okusa kaktus a i koji kaktus...

Povratak na vrh

PostPostano: 01 pro 2016 17:19 

Pa ni bambus nema okus po bambusu :D

Mene taj kaktus podsjeća na neke žvakaće iz djetinjstva (ex YU proizvodnja), možda su to čak bile one u obliku cigareta. Uglavnom zgodna aromica

Povratak na vrh

PostPostano: 01 pro 2016 17:49 

čini mi se da Inawera kaktus je nasličniji KTSovom kaktusu koji dosta ljudi hvale. meni je fina i "zarazna" aroma
netko mi je rekao da ima u nekom trgovačkom centru za kupit sirup za sok radit od kaktusa i da je identičan okus

vtc mini + sfera v4,
vtc mini + uta2

Povratak na vrh

PostPostano: 02 pro 2016 09:18 

Moram si kupiti taj kaktus, baš me zanima :)

Povratak na vrh

PostPostano: 02 pro 2016 12:14 

Probaj, velikoj većini je ok. Doduše, nisam probao ovu od KTS, već si mješam IW, ali pretpostavljam da su slične. Uglavnom ja bi ju opisao kao neku laganu tuti-fruti aromu (kao što rekoh, nešto slično onim starim žvakaćim gumama), čak lagano i hladi i osvježava kao da ima neki mentol u sebi (mada ga ne osjetim zasebno), uz laganu "biljnu" notu (onako kao neko svježe zeleno bilje)

Povratak na vrh

[ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: