Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 kol 2017 05:36. Sada je: 19 kol 2017 05:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Koja tekućina valja a koja ne valja :)
PostPostano: 05 stu 2016 12:55 

kako sam i pročito u jednom postu valja ona koja vama valja... no ipak je velika razlika dali nešto valja vama i još trojici ili valja ipak malo širem auditoriju :)

Eo napr. ja :), počeo naravno sa Dekangom, kao i mnogi... nekad mi je bio dobar, sad... ne bi baš. istini za volju nisam ga pario već 100 godina ali nekako ne bi baš :), onda sam otkrio neke Shark tekućine... za početnike nisu loše, poradi 30:70 sastava imaju dosta jaki TH i u to doba, kao tad nedavno bivšem pušaću :D bome su mi odgovarale.
Pa sam probao i Vriginiu White... nije mi se baš svidila :(
I onda počinju moje putešestije :D po pitanju e tekućina... kako i ja i draga dosta putujemo (što poslom što privatno) tako imam tekućine odasvud... jebemu za barem pola ne znam ni kako su se zvale :D
Trenutno sam na Avoriji, godfader :), dobra ali nije baš za parenje cijeli dan, nju kombiniram sa nekom poljskom (ubite me kak se zove nikad ju prije nisam vidio a sad nisam doma) s okusom lubenice i ta mi je baš dobra :)
Također od nekih "razvikanijih" probao sam i Pulp, dva okusa... jedan je bio Adios Motherfucker :D a drugi... uh jebem gaaaaaa, kak se zvao... uh... zaboravih al imam ga još negdje pa ću pogledati. Ta dva mi se nisu baš svidjela...

Sad moram gibat... nastavak slijedi :) a ovim putem pozivam i ostale da kažu koju o tekućinama koje su parili/koje pare... primarno onim kupovnim naravno (jebi ga vjerujem da još uvijek dosta ljudi ne slaže svoje - možda sam i u krivu) ali isto tako slobodno pišite i o svojim receptima...

I naravno ko što voli glede što okusa što nekih brendova...

Povratak na vrh

Naslov: Re: Koja tekućina valja a koja ne valja :)
PostPostano: 05 stu 2016 13:05 

vaping zone duhanske, u maloprodaji su KTS classic linija - cohiba, cherry cigar, french pipe, island tobacco itd itd. Journey gotove su jako dobre.

sxk nebula + uta
dicodes dani + sfera v2

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2016 13:12 

Pario sam i KTS... nisu mi bile loše ali u drugu ruku nisu mi bile toliko dobre da bi ih kupio i drugi put... koliko vidim imaju i neku Gothic :jvas: liniju... to još nisam pario

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2016 13:18 

volis duhanske ili vocne, desertne mozda? nisu sve od ktsa vau.

sxk nebula + uta
dicodes dani + sfera v2

Povratak na vrh

PostPostano: 05 stu 2016 19:27 

Evo što sam ja probao od tih gotovih tekućina:

KTS Joker, Dreamcatcher, Hedonist – odlične, ali nekako mi nisu za cijeli dan pariti. Journey Kiki Cream super, Journey Spirit of the Woods još bolje. FA Hazel-Grove dobro za one tko voli okus lješnjaka.

Dekang Tobacco i DK Blend očaj, kao i većina Dekangovih (osim možda vanilije to je parljivo).
Virginia White Cherry - iako je dekalirano 75% PG-a, mislim da je taj postotak oko 150 %...izbjegavati u širokom luku. Probao i njihov Tobacco isto izaziva gušenje. Vapezone Candy Fruit je nešto najgore što sam probao, ne znam kako se to uopće prodaje….kao neka kombinacija Domestosa i mentola.

Na kraju sam odj… te gotove i poslušao Buju i njegove recepte za vlastite mikseve. :D

eVic VTwo Mini + eXpromizer v1.3

Povratak na vrh

PostPostano: 06 stu 2016 16:59 

buje3000 je napisao:
volis duhanske ili vocne, desertne mozda? nisu sve od ktsa vau.

Probao sam jagodu i od duhanskih Old Captain... kako i rekoh nisu loše ali nisu ni nešto jako dobre :)

Kao i svi počeo sam naravno sa duhanskima, pa prešao na voćne (što single arome što mix) a sad probavam i kremaste-kolačaste :D i razno razne mixeve svega i svačega...

Povratak na vrh

PostPostano: 06 stu 2016 17:19 

Ajmo dalje... frend mi iz bugareske dofurao neke Inovation tekućine... uh, nekako su nedefinirano bljutkaste :zlomor:
od Elde probao sam samo jabuku... baš ju gledam sad i bočica je samo malo ispražnjena a kupio ju prije sigurno 2 mjeseca-a volim jabuku. Zaključak priče očito mi nije sjela...

Od pohvala... tekućine Von Earl - Red Votka i BlueIce. Zanimljive, drugačije... preporuka.
Onda neke austrijske Wiener Dampfgut Red Lord i Wiener Melange... kaj je u red lordu nemam blage al je jako dobro :), a ova druga ima okus po kavi-ko voli, ja volim :)

E da... našao sam i od Pulpa Alabamu... budući je bočica od 30 ml skoro pa prazna predmenjevam da je dobra :), samo da probam... sasvim OK :avion:

Zatim svakako Idiom tekućina Drip around the bush haha :blje: malo je slatkasta (nisam baš veliki fan jako slatkastih tekućina) ali ova je odlična...

E sad... imam ja još tekućina zbuksanih po doma :D ali neda mi se sad kopati a niti pričati napamet...

Kako dobijem koju novu (volim isprobavati pa često kupim nešto novo a i svima koji idu van sam rekao da mi kupe barem bočicu :D ) javim dojmove...

Povratak na vrh

PostPostano: 06 stu 2016 18:43 

možda nisi vidio... viewforum.php?f=7
čitaj recenzije, gledaj, vidi za sebe šta misliš da bi ti odgovaralo. moj glas ide Twisted flavours, t-juice, tasty puff, mt baker vapor od voćnih i desertnih. minus ili plus, kako tko gleda, je da moraš ih sam smiksat jer ih nema tu gotovih za uzet. ove su najmanje umjetne voćne arome koje se lako nabavljaju kod nas

skoro zaboravio, pogledaj si ovdje za voćne mikseve viewtopic.php?f=7&t=13371

sxk nebula + uta
dicodes dani + sfera v2

Povratak na vrh

PostPostano: 06 stu 2016 23:49 

Thnx :plus:

Bacio oko na teme koje spominješ... budem to malo detaljnije poručio, ima se tu kaj čitati :)
Trenutno sam opet na drip around the bush i mislim da cu probati nabaviti još koju Idiomovu tekućinu...

Povratak na vrh

PostPostano: 21 stu 2016 00:53 

Ajmo dalje... isprobano nažalost na olovci jer mi moj famozni ego mini radi probleme ali jebi ga... dok ga ne narihtam idemo ovako:

AlfaLiquid, francuska tekučina, linija siempre, ime Mythic Eden

50:50... lagano đumbirasto karamelasta sa dodatkom nekih agruma.
Malo pecka po jeziku ali vjerujem da je to zbog đumbira :) Dosta je blaga pa na prvu, a ni na drugu a bome ni na treću nije lako odrediti od čega se sastoji.
Ostavlja neki gorkasto i lagano slatkasto kiselkasti aftertaste što mi nije baš prvi izbor ali je svakako zanimljiva i daje sasvim ok pare. Fino i ugodno klizi po grlu i jeziku. Čekam da sredim minija pa vidim kako tamo šmeka.

Zaključak ako volite đumbir svidjet će vam se, ako niste neki fan (ja nisam) može proći ali više ne kupujem.

Dobio sam i neke engleske i neke američke tekućine pa o njima malo više u narednim danima... jebi ga, fakat volim isprobavati što je i dobro ali i prokletstvo :sinisa: ... rijetke su tekućine kojih sam popario više od dvije, tri bočice. Istini za volu do dosta tekućina više ni ne mog nabaviti jer se ne prodaju kod nas a ja ili nisam uopće bio u zemlji gdje su kupljene ili neću tamo više tako skoro, a čemu naručivati ponovo preko neta kad imam opet nešto novo za probati :D

Ocjena 3. Da se đumbir malo manje osjeti (ili da ga taj okus volim) bilo bi i 4 ali da je baba muško...

Povratak na vrh

[ 29 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: