Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 stu 2017 01:01. Sada je: 21 stu 2017 01:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 169 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Miksanje vlastitih tekućina 2016
PostPostano: 16 lis 2016 11:37 

Vastus je napisao:
zvorkapic.os je napisao:
Pari ti koji mjesec gotove tekućine. Isprobavaj razne, nađi šta ti leži. Onda se baci na mix :)

:plus: :plus: hocu

Upravo narucio i super je cijena. tako da se necu mucit sa miksanjima radije cu ucit o modovima,tankovima,grijacima,vatima itd ,ceka pe puno listanja stranica,tutorijala itd ali neka sve je to gust dok jedan dan ne slozim pravu zvjerku za riganje oblaka :)

Do tad ćeš shvatiti da nije sve u oblacima =)

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 16 lis 2016 20:26 

Vastus je napisao:
Lima je napisao:
Najpametnije ti je tako uzet gotovu bazu pa muckaj arome ili gotov likvid.
Nosu baze vise skupe kao nekad da se uzima veci postotak nik. Pa se reze.
A i puno je jednostavnije. Izlijes baze koliko treba ulijes aromu i cekat da steepa.

Bas to,upravo sam poslao pp Valteru da slozi gotovu tekucinu,baza,aroma,nikotin....

kako se kaze plati pa se rugaj nije mjesanje za mene XD

Imamo mi ikakvu ponudu na krku tj neko mjesto gdje se prodaje nesto od opreme,tekucina i sl,ako i ima vjerujem da je skroman izbor ali ono tipa zaletit se po malo tekucine ako zafali, grijac i sl?

Na krku nemamo nista, najblize rijeka nazalost. Ali nas ima par sa krka pa ako ti sta pofali zovi.

RDA: anima, rda mini

Povratak na vrh

PostPostano: 17 lis 2016 14:36 

Ok,hvala :)

Povratak na vrh

PostPostano: 22 lis 2016 12:49 

Osvrt jednog početnika :)

Prve tekućine napravljene prema Bujinim uputama su ispale iznad svih očekivanja. Mislio sam da će faliti arome ili da će biti prejake ali ispale su taman po mom guštu.

Koristio sam Green Label od Pink Mulea s 12mg nikotina, FA i Meiwei arome. Već nakon 5 dana sazrijevanja su mi bolje od kupovnih tekućina.

eVic VTwo Mini + eXpromizer v1.3

Povratak na vrh

PostPostano: 22 lis 2016 13:12 

urlicics je napisao:
Osvrt jednog početnika :)

Prve tekućine napravljene prema Bujinim uputama su ispale iznad svih očekivanja. Mislio sam da će faliti arome ili da će biti prejake ali ispale su taman po mom guštu.

Koristio sam Green Label od Pink Mulea s 12mg nikotina, FA i Meiwei arome. Već nakon 5 dana sazrijevanja su mi bolje od kupovnih tekućina.

Čovjek lijepo objasnio zajedno s najčešćim postotcima. Ne znam čemu je uopće bila rasprava na 10 strana. :)

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 04 stu 2016 14:01 

Ono sorry ako je već o ovome bilo riječi... naime igram se mišlju da sam počnem raditi svoje tekućine, a negdje čuh da će uskoro biti nemoguće naručiti sve potrebito putem neta i/ili da, primarno nikotin, neće biti u slobodnoj prodaji?
Ima li u tome istine?
primarno bih sam mixao jer se volim igrati i istraživati nove stvari :D, manjim dijelom zbog financija jer ne parim baš tolko puno... 10 ml mi zna potrajati i po 5, 6 dana... ok nekad riješim i u dva dana :D ali to su rijetki petki...

I još jedna stvar... vidim da tekućine nakon što se smixaju trebaju odstajati? Kolko :D
jel razlika stajale u većoj posudi ( u većoj količini) ili ih pretočio u manje (10, 20, kolko već ml) bočice...

Povratak na vrh

PostPostano: 04 stu 2016 14:23 

ZgKrešo je napisao:
Ono sorry ako je već o ovome bilo riječi... naime igram se mišlju da sam počnem raditi svoje tekućine, a negdje čuh da će uskoro biti nemoguće naručiti sve potrebito putem neta i/ili da, primarno nikotin, neće biti u slobodnoj prodaji?
Ima li u tome istine?
primarno bih sam mixao jer se volim igrati i istraživati nove stvari :D, manjim dijelom zbog financija jer ne parim baš tolko puno... 10 ml mi zna potrajati i po 5, 6 dana... ok nekad riješim i u dva dana :D ali to su rijetki petki...

I još jedna stvar... vidim da tekućine nakon što se smixaju trebaju odstajati? Kolko :D
jel razlika stajale u većoj posudi ( u većoj količini) ili ih pretočio u manje (10, 20, kolko već ml) bočice...

bit će vjerovatno nemoguće izvana naručit. još se ne zna sa sigurnošću. nikotin odnosno baza će bit u slobodnoj prodaji još neko vrijeme samo će te ispast skuplje kasnije jer ide trošarine na nikotin. mixnmatch s cipra kaže da su se usuglasili s novim TPD zakonom i prodaju bazu u 10ml bočicama. a šta će točno bit u hrvatskoj to se nezna.

koliko treba koja odstajat ti je napisano u 1. postu. isto ti treba dozrijevat dal ti stavio u 10 ili 50ml bočicu

vtc mini, sfera v4, heron v2

Zadnja izmjena: buje3000; 04 stu 2016 14:24; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 stu 2016 14:24 

Ok, hvala na odgovoru :plus:
Proučit ću :)

Povratak na vrh

PostPostano: 21 pro 2016 19:59 

Pozdrav

Zamolio bih vas pomoc i savjete oko mixa kojeg bi napravio....
Vidim da dosta vas kupi VG od kemiga ali na njihovom webshopu biljni glicerin izgleda gusto kao neka krema pa me zanima da li je takav ili tekuc??
Kupio bi jednu litru toga VG-a i razrjedio sa 10% destilirane vode ili vjerovatnije kemigov PG ,to bi bila baza.

Sada ono najbitnije,koje duhanske arome mi preporucujete da kupim i u kojem omjeru da stavim da bi dobio 100 ml gotove tekucine.
Duhanske arome koje sam probao i volim su : usa mix/marloboro light,real cigar,burley,tribeca a vi ako ste uz to probali neke slicne njima (vase najdraze duhanske) slobodno napisite pa da probam.
Evo molim vas savjete cije arome da uzmem a da mogu naruciti tu u HR i neku recepturu pa da to sve lijepo zamjesam,pustim da sazrije i parim ko covjek. Prvo miksanje bilo mi je koma a volio bi uz vasu pomoc doc do nekoliko razlicitih okusa duhanskih tekucina koje mogu sam napravit.
Nikotin mi nije bitan a omjer je VG90%PG10% te prema toj bazi bi vas zamolio omjer aroma i nazive proizvođača.

Puno hvala :)

Povratak na vrh

PostPostano: 21 pro 2016 20:19 

ono kaj cu ti ja rec je da se ne zajebavas sa mixanjem baze, kupi si Pink Mule bazu po želji sa etekucine.eu i u nju bacaj arome kolko koje ide

evo recimo old captain usput uzmes od meiwei....odi na 2%, znači 98ml baze i 2ml arome i pusti da stoji tjedan dva i isprobavaj, ak probas i ranije nece ti nist bit;)

Povratak na vrh

[ 169 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: Bing [Bot], crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: