Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 svi 2017 04:48. Sada je: 28 svi 2017 04:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2016 15:44 

Stvar je u tom da mavodno ne unosis zapravo tu kolicinu nego puno manju jer navodno kod isparavanja dosta nikotina se izgubi dal razgradnjom uslijed zagrijavanja il kako vec....to sam vec procitao na vise mjesta,sad dal je doista tako neznam

Povratak na vrh

Naslov: Re: Miksanje vlastitih tekućina 2016
PostPostano: 22 pro 2016 16:34 

12mg mi je nekako ok za DL, ali za MTL mi se čini malo slabo. Probat ću složit istu tekućinu sa 12 i 16.
Ali ne razumijem ove što pare 1 i 2 mg... jel se tu uopće šta osjeti?

Povratak na vrh

PostPostano: 22 pro 2016 17:13 

fek0 je napisao:
po tabli? daily nicotine usage? kaj fakat ima tabla za nekaj kaj je individualno i netko se drži nekakve table?
sad sam sve čuo...al ajde...svakom njegovo. :)

Na ovo sam mislio nije strogi zakonali kao preporuceno je

http://www.master-vape.net/cesto-postavljana-pitanja/

Povratak na vrh

PostPostano: 22 pro 2016 17:28 

Vastus je napisao:
fek0 je napisao:
po tabli? daily nicotine usage? kaj fakat ima tabla za nekaj kaj je individualno i netko se drži nekakve table?
sad sam sve čuo...al ajde...svakom njegovo. :)

Na ovo sam mislio nije strogi zakon ali kao preporuceno je ,ja osobno bi mogao i bez nikotina nije da ga izbjegavam ali nije mi nuzna opet s nikotinom je bolje

http://www.master-vape.net/cesto-postavljana-pitanja/

# Vulja to sta si citao kako se dobar dio nikotina ne unese jer nestane izgaranjem itd sam isto citao ,table sam se drzao jer ipak sam noviji u ovome pa nisam htio nis na svoju ruku ili dok od iskusnijih ne cujem drugacije misljenje :)

# MarioC da li se osjeti taj 1 ili 2 mg nikotina ili ne nemam pojma :kuc:
Ti paris kolicinski millitara kao i ja otprilike i to 12 mg sto znaci da komotno mogu parit na 6,7,8 mg nikotina jer kada sam pario sa toliko nikotina na samom pocetku koda je bilo mrvu finije drukcije i doslo bi do zasicenja sto mi i pase ovo sad mogu parit stalno
Sve u svemu sad znam sta moram koliko cega itd

Hvala vam :) :) :) :)

Zadnja izmjena: Vastus; 22 pro 2016 17:32; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 22 pro 2016 17:32 

sa više mg tekućina je finija. više od 2 godine sam bio na 6ml 18mg na dan, a kad se slavi nešto i 10-12 ml. tako daaaa.... :D
fora je u tome šta se nikotin razgradi u tijelu za nekih sat vremena i nakon recimo sat i pol opet dolazi potreba za nikotinom.
do zasićenja dolazi kad više ml ispariš, a ne obrnuto. ako ti se flavour gubi, radi duže pauze pa će se flavour vratit.

Vtwo mini + uta, sxk nebula + nextasis

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 22 pro 2016 22:46 
Moderator

osjeti se aroma...tu i tamo...i u pravilu krivo. jos ako je kayfun u igri...zabava zajamcena.

Sent from my T6 using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2017 00:55 

Pozdrav ekipa ,evo i mene sa mojim buckurisima :)

Baza je kemig glicerin(nije bilo velikih pakiranja VG-a pink mule) + PG (pink mule) sa nikotinom,kada sam sve smjesao dobio sam 1350 ml baze VG 90%PG10% sa 3 mg nikotina tako da je i dalje "light" ali nije ona siromasna/smijesna kolicina od 1 mg koja se jedva i osjetila...

Bazu sam smiksao i pustio da ostoji jednu noc.
Sve tekucine sam radio po 100 ml da mi bude 1 ml 1 %

03.01. napravio sam tekucne sa postotkom
Ry4 Asian 2% (tpa)
Burley 5% (inawera)
Ry4 Double 7%+Vanilla Custard 3% (kts)

Sve sam potopio u vrucoj vodi pustio dok se ne ohladi,stavio na hladno i tamno mjesto uz dnevno muckanje prva 3 dana pustio malo otovreno po 1 h ali odlucio da necu jer ne bi volio da mozda aroma oslabi ali ako bude potrebno ili ako vi savjetujete da treba povremeno steepati slobodno napisite koliko cesto i koliko vremenski.Probao prije 2 dana Asian i Double+Vailla i fine su mi :)

Danas dobio ostale arome pa sam napravio:
Cherry Cigar 3% (meiwei)
Frenc Pipe 3% (meiwei)
Old Captain 2,5% (meiwei)
Menthol 3% (tpa)
Ove tekucine nisam uranjao u vrucu vodu radi ubrzanja, odlucio sam ih parit u Veljaci kad dobro sazriju uz dnevno muckanje do tada,da li je potrebno steepanje to vi meni recite :)

Omjeri preporuceni su ugl 2-4 % ja sam stavio 3% da bude neka zlatna sredina i na preporuku Buje osim Old Captaina,kako je samo 10% pg-a u mojoj bazi koji i nosi okus prejake ne mogu biti,ako koja bude slaba lako nadodam arome iako mislim da nece trebat jer ni ne volim previse aromatiziran okus al to cu znat za 3 tjedna.
Vjerujem da ce bit ok,one koje budu best off cu nastavit muckat i pariti,(iako cu sve poparit) kad dode vrijeme probat jos koju duhansku aromu itd...
Evo i slike vi slobodno napisite da li nesto treba bolje /drugacije i da li treba steepat,Tnx :)

Procitao da se Mentol moze drugi dan pariti ja sam svoje radio prije nekih 12 h,vrag mi nije dao mira i sada parim mentol i super je pravo osvjezenje za malo razbit duhanske okuse :plus:

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2017 01:02 

To ti je ok, ali mislim da je Burley i menthol trebalo staviti duplo manje arome.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2017 01:11 

mateo je napisao:
To ti je ok, ali mislim da je Burley i menthol trebalo staviti duplo manje arome.

Hvala,ma Burley sam radio vec bio pa mi je bio slab malo(tada nije ni sazrio bio iako mi je jednom prodavacila rekla da ona osobno stavi 10%)
mentol ako s vremenom postane prejak ili neka od gore navedenih budem razrijedio sa bazom ,sada probao i bas mi je taman ,ostavio sam baze da mogu srezat ako je jako ili pojacat ako je slabo sa aromama,ono sta mi je super koliko cu dugo moc parit i koliko okusa sa ulozenim u 8 aroma i 1350 ml baze :)

Povratak na vrh

PostPostano: 12 sij 2017 16:37 

Sta ne pitas prije muckanja? baza ti nije 3 mg. :zu: Kad pomjesas kilu nule i pol litre baze s nikotinom nije ti to automatski baza od 3mg.
treba tu "mjesavinu" muckat 2 tjedna do mjesec dana i treba baza odstajat da bi se nikotin rasporedio svugdje jednako. Ili bacit u mikser.

Vtwo mini + uta, sxk nebula + nextasis

Povratak na vrh

[ 167 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: