Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 pro 2017 13:23. Sada je: 13 pro 2017 13:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: JC by parilica
PostPostano: 24 vel 2012 15:41 
Administrator

:rotfl:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2012 14:02 
Moderator

Dakle, pošto je JC intenzivan, malo sam ga razrijedio, ponaša se savršeno, ko da je esencija.
Meni super.Probajte, kome se da. :sinisa:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2012 19:01 

CHROMEX je napisao:
Dakle, pošto je JC intenzivan, malo sam ga razrijedio, ponaša se savršeno, ko da je esencija.
Meni super.Probajte, kome se da. :sinisa:

Merni su te tekućine preintenzivne arome, ne mogu ih parit...

@Chromex: šta si da Line dalje? Koji problem?

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2012 19:21 
Moderator

ma, teško reči, on je ok, ali ja mam problema sa ustima, uvlačenjem i da ne nabrajam dalje.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2012 23:41 

Ja ih isto razrijedim zbog intenzivne arome i taman mi budu ako ih duže isparavam. Ali ako secbaš poželim daviti u aromi, onda muški, straight bez leda!

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2012 11:02 

Meni je više dopizdilo mućkat arome, baš san naručija par gotovih tekućina od IW, da probam.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Dojmovi
PostPostano: 05 svi 2013 07:15 
Administrator

Lis je napisao:
Meni se neda cekat nekakvo dozrijevanje. Ako mi ne valja drugi dan, siguro nece valjat ni nakon deset dana.

Nazalost Lis to vrijeme je izgleda nepovratno proslo. Danasnje arome su vjerojatno sve s bolnickim smradom i liquidu jednostavno treba malo vremena da se to izgubi. Ni meni se to ne svidja ali stvari su takve kakve jesu. Jasno ako ti ne valja drugi dan nece ni za 10 dana. Iskustveno mozemo razlikovati dijelove arome koji ce se izgubiti a koje se nece popraviti.

Ako cemo o cokoladi, meni se svidja recimo Toblerone. Na ducanskim policama stoje na desetke vrsta cokolade a u vecini ducana cak i nema Toblerone. Nazalost neki ˝trgovci˝ nisu ni culi za tu cokoladu. I ja se mogu potrgat ali aromu Toblerone cu jaaako tesko naci, zato jer je ta cokolada kombinacija meda, badema i kojecega drugoga a aroma je gola cokolada. I to cokolada za kuhanje ili eventualno secerna tabla, jer je aroma u stvari predvidjena za slasticare a ne za vapere. Da se moze sloziti, moze se kao sto ju je slozio Johnson Creek. Ali takvu specificnu aromu nece imati veliko industrijsko postrojenje, nego jedna mala zanatska cokoladarnica u Stefankima Lijevim. I kod nas ali i u svijetu mali obrtnici propadaju i gutaju ih velike industrije, izmedju ostalog i zato jer mi ne zelimo platiti cokoladu iz Stefanka Lijevih tri puta skuplje od cokolade proizvedene u velikoj firmi. I tu prica zavrsava.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Dojmovi
PostPostano: 20 pro 2013 19:04 

dobio sam tri bocice Johnson Creek liqida za probat:
Dojmovi!!!
1. na bazi PG-a: Johnson creek-original-Autumn Crisp.....izrazito izražena karamela sa pozadinskom notom zelene jabuke, koju ja slabo doživljavam obzirom da dominira okus i miris karamele.....za ljubitelje karamele dobra tekucina.....ja nepodnosim PG stoga sam samo probao par kapi.

2. na bazi VG-a: Johnson Creek-red oak-Vanda....izrazito izražena aroma vanilije...prilikom vapinga filing okusa prejake kemije ali nakon vapinga dolazi ispunjenje usta okusom prave kremaste vanilije koja ostaje dosta dugo, e to me je oduševilo....parim sa laganim grcem na licu a zatim okus koji ostaje i miris.....fantazija.....definitivno tekucina koja nije za svakog.....moj dojam samo za istinske ljubitelje vanilije.

3. na bazi VG-a: Johnson Creek-red oak-Rainier....tekucina po mirisu super....cherry po mom viđenju nakon parenja zaostaje u okusu totalno bez nekog jaceg ushita ili razocaranja....nemrem ju svrstat u neki opis....probat ce te!! ako bum došo sutra u palfi.

Definitivno njihove tekucine odudaraju od ajmo rec nekakvog standarda!!!!!!

Povratak na vrh

PostPostano: 12 vel 2014 12:22 

Ok, probao JC Original.

Dakle, ja inače nisam sklon duhanskim aromama(od naših domaćih poznatih proizvođača) pa sam se odvažio kupiti neku "premium" duhansku aromu, možda je zbilja riječ samo o kvaliteti. Ajd rekoh da probam JC.

Katastrofa.
Zlo mi je nakon 5min parenja. Da li je riječ o prejakoj aromi, ne znam. Kasnije ću probati malo razrijediti.
Većinu duhanskih(osim par iznimaka) okusa zovem smrdljivim čarapama. Ovo je smrdljiva čarapa koja je prvo fermentirala u octu jedno godinu dana i onda dimljena jedno 6mjeseci.

A sad realno:

Ako je neko od vas ikad probao dimljeno meso divljači, onda ste možda upoznati sa aromatičnim drvima koji proizvođači koriste za dimljenje. Prefina aroma za meso! Preloša za parenje.

Moja ocjena je samo za okus! Kvaliteta tekućine je vrhunska.

Ako ste ljubitelj jakih, teških aroma, ova je za vas. Ako ste tetkica ko ja, koja voli mareličičice, jagodičice, bademčiće, marcipančiće i sl. IZBJEGAVATI.

Totalna klonorama.

Povratak na vrh

PostPostano: 12 vel 2014 12:44 
Moderator

Meni JC tekućine odgovaraju tek kada ih rabijem 50:50 sa čistom nikotinskom bazom.

Povratak na vrh

[ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: