Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 lip 2018 02:13. Sada je: 20 lip 2018 02:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: KTS El Sombrero - Recenzija
PostPostano: 10 lip 2018 00:29 

Odlučio sam raditi recenzije kada stignem i ova linija me zainteresirala. Ako nekoga baš zanima, radit ću naizmjenično El Sombrero i Tart & Cream. Pa krenimo!

Ovo je KTS-ova najnovija linija i prenstveno su voćni okusi s pokojom kremom u kombinaciji s voćem. Dolaze u gorilla bočicama od 60 ml i unutra je 50 ml tekućine. Ako želite nikotin, morate ga sami dodati. VG/PG omjer je 70/30 u korist VG-a, a to je istaknuto na etiketi. U slučaju da dodajete nicshot od 50/50, konačna količina PG-a će biti 41.66%, a VG-a 58.33%. To valja imati na umu ako ste osjetljivi na PG ili ako ju želite koristiti u uređaju koji nema preveliki otvor za ntapanje pamuka. Cijena je poprilično pristupačna. Ja sam svoju platio 65 kn u Puff Puffu, Puffkalica traži 69 kn na webu i 70 kn u dućanu, dok je u MTM-u 69,19 kn. Za one koji se sijećaju vremena prije TPD-a, cijena 30 ml KTS-ovih tekućina je bila 75 kn, tako da su ove upola jeftinije. Upozorenja i upute su na njemačkom i engleskom. Razočaran sam što ih nema na hrvatskom.

Limon Cremoso

Bio sam u žurbi i htio sam nešto voćno i kremasto te su mi ovo i prporučili. MTM ima poprilični opis na svojoj stranici i on obećaje Bavrsku kremu, svježe mlijeko, kremu, šećer, vaniliju i zrelu limetu.
Mirisanje je bila noćna mora koja se ostvarila. Šokirao me miris rigotine. Da se razumijemo to je sasvim individualna stvar. Neki uopće ne osjete, dok su drugi hipersenzibilni. To je zato što su neke arome, prvenstveno kremaste, mijenjale zbog regulativa. U DIY sceni ljudi i dalje koriste starije varijante, ali na ''vlastiti rizik''. Prvotno sam bio razočaran, ali drago mi je da KTS slijedi pravila. Limeta se definitivno osjeti, zajedno s kremom. Ali to je nakon tjedan dana stajanja s nikotinom.
Test okusa s jezikom me podsijeća na šumi bombone, ali ne toliko kiselo. I ne, ne šššššumi.
Što se parenja tiče... Kao i zadnji put, koristim Kennedy 22 (klon) sa sleeper coilom, 9 namotaja sa svake strane, 24 ga kanthal a1, a wick je Cotton bacon prime. Pri udahu osjetim blagi troath hit, ali to mi se inače i događa s citusima. Mislim da bi limunovo ulje koje ova tekućina sadrži moglo utjecati na to. Istaknuo bih da je on progresivno sve jači i jači ako ga konstantno parim bez pijenja vode. Miris rigotine se uopće ne osjeti, bar meni osobno, ali neki prijatelji su komentirali da se osjeti. Na izdahu se osjeti krema, nije pregusta. Limeta se više osjeti pri kraju i ostaje kao aftertaste.

Ovo nije tekućina za svakoga. Prvenstveno zbog mirisa rigotine. Unatoč tome, prodavač je rekao da mu je to najdraža i da mu je žao što ih nisu dobili u većoj količini. Da sam ovaj recept našao na internetu definitivno bih stavio drugu kremu koja nema miris rigotine. Samo da njega nema i da je troath hit blaži, definitivno bi bio ADV. Ovako ga parim samo kud kuće uz otvorene prozore.

Povratak na vrh

Naslov: Re: KTS El Sombrero - Recenzija
PostPostano: 15 lip 2018 23:39 

bravo za recenziju

inače...u šta god ubaciš limun ili limetu....dobiješ dominantnu limetu. nevjerujem da je KTS namjerno stavio kremu koja baca na rigotinu, vjerovatno neka komponenta u kremi se tebi osobno ne sviđa. možda je custard aroma koja ti nije dobra.. samo ti stavljaj recenzije svatko voli pročitat dobru

Povratak na vrh

Naslov: Re: KTS El Sombrero - Recenzija
PostPostano: 17 lip 2018 21:25 

buje3000 je napisao:
bravo za recenziju

inače...u šta god ubaciš limun ili limetu....dobiješ dominantnu limetu. nevjerujem da je KTS namjerno stavio kremu koja baca na rigotinu, vjerovatno neka komponenta u kremi se tebi osobno ne sviđa. možda je custard aroma koja ti nije dobra.. samo ti stavljaj recenzije svatko voli pročitat dobru

Hvala, što se tiče limuna i limete, Dinner Ladyev Lemon Tart ima izražen limun, ali nije toliko jak, može se reći umjeren. Ali da, iz osobnog iskustva s TFA Citrus Punch V2 mogu potvrditi da je s citrusima lako pretjerati. Slažem se, sigurno nije namjerno ciljao na rigotinu, ali iza toga stoji maslačna kiselina. Ukratko, to je zamijena za diacetil, acetoin i acetil proprionil koji prema nekim izvorima uzrokuju ''popcorn lung''.

Povratak na vrh

[ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: