Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 kol 2018 23:58. Sada je: 21 kol 2018 23:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Infamous Tart & Cream - Recenzija
PostPostano: 31 svi 2018 23:22 

Pozdrav, budući da se tu i tamo uljenim ili jednostavno nemam vremena za miksanje svojih tekućina, odem u dućan i kupim aromu i nickshot i zdravo doviđenja. Usprkos tome, odlučio sam nakon dugo vremena kupiti neku tekućinu. Budući da je njihova cijena poprilično velika, a opisi poezijski, mislim da ne bi bilo zgorega napraviti recenziju. Ako vidim da se ljudima sviđa, onda ću vrlo rado napraviti jos ovakvih recenzija.

Ova linija se po načinu reklamiranja i cijeni može nazvati premium. Dolaze u gorilla bočicama od 60 ml i MTM na svojoj stranici kaže da u bočici dolazi 40 ml tekućine. Moje iskustvo je drukčije, naime ona koju sam ja kupio u Puff Puffu u Rijeci je 50 ml shortfill verzija. MTM ih na svojoj stranici ima za 94,58 kn, dok sam ja svoju platio 95 kn. Ako želite nikotin, sami ga morate dodati i to valja imati na umu zbog dodatnog troška. Na bočicama nije istaknut VG/PG omjer, ali pretpostavljam da je oko 70/30 s nic shotom od 50/50. Na pakiranju ne piše opis okusa.

Gentelman's Tart

Trebao bi imati okuse biskvita, Graham crackera, kreme, keksa i putra.
Prilikom mirisanja osjetim hladni i masni putar, najviše me podsjeća na neku dječju radost gdje putar nisam prekrio pekmezom. osjeti se vrlo slabašni miris keksiju, kao kada pustim otvorenu vrečicu kraševih čajnih kolutića na stolu. I zadnja nota koju osjetim je neki citrus tipo limuna ili limete i žvakača guma koja se zadnja javi. Nigdje ne piše da je to unutra, ali to je moj dojam.
Test okusa jezikom iznosi poprilično tešku kremu i kao da osjetim mlao kokosa, ali taj kokos može biti povezan s aromom Graham Cracker. Naime, u TPA Graham cracker (clear) osjetim kokos i peckanje za jezik kao i ovdje. Također, osjetim malo burbon vanilije.
I sad ono što ljude najviše zanima, kakva je kada se pari? Kao prvo, koristim Kennedy 22 (klon) sa sleeper coilom, 9 namotaja sa svake strane, 24 ga kanthal a1, a wick je Cotton bacon prime. U ustima se osjete keksi, nešto poput danskih keksiju i čajnih kolutića. Prvo su poprilično suhi keksi (koji bacaju na danske) i poslje, pri kraju izdaha osjetim putar koji me u kombinaciji s tim keksima podsjeća na čajne kolutiće. Povremeno se pojavi kao neki shugar cookie, vrlo sličan onome u KTS-ovoj aromi Code red. Krema se više javlja na kraju izdaha i ostaje kao aftertaste, kao i šećerasta slatkoća u cijelim ustima. Izdahom kroz nos se osjeti krem vanilija. Troath hit (s nic shotom od 20 mg i 50/50 PG/VG) je skoro ne postojan.

Kada se sve zbroji i oduzme, ovo je dobra tekućina. Osobno bih volio da je krema teža i izraženija. Ovu tekućinu nebih izbjegavao, ali opet sumnjam da bih ju ponovno kupio. To je zato što je cijena takava kakva je i mislim da bi neka poboljšanja mogla biti napravljena, ali opet to je individualno. Da sam ovaj recept našao na internetu, sigurno bih ga prilagodio, ali nebi bio moj ADV. Smatram da je ovo dobra tekućina za neko posljepodne i parenje nakon što ste pojeli neki obilniji ručak. To je samo moje mišljenje, za one koji ovo vide kao ADV, nitko vam ne brani da ga parite od 0 do 24.

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: