Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 sij 2017 14:37. Sada je: 23 sij 2017 14:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov: Re: Odabir tekucina pomoc?
PostPostano: 02 stu 2015 14:01 

Podižem staru temu, da ne otvaram novu.

Dakle, početnik sam u svijetu parilica, te tražim pomoć iskusnih u vezi odabira tekućine, odnosno njene arome.
Prije parilice pušio sam roll your own cigarete, i to uglavnom sa tamnim duhanom (shag ili halfzware shag) i kombinacije istih sa virginiom, te ponekad neki dobar cigarilos. Malo sam tražio po forumu ali nisam našao koje bi tekućine aromom najviše odgovarale tim vrstama duhana? Također sam zainteresiran i za one sa aromom cavendish-a i cigarilosa, znači mali "teže" duhanske arome.
Unaprijed zahvaljujem na pomoći, odnosno smjernicama od kud početi, da previše ne lutam.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2015 14:06 

nisam ljubitelj duhanskih tekucina, malo sam ih i probao. ali, opcenito nemoj ocekivati da ce ti parenje nadomjestiti okus prave cigare. u biti drago mi je da ne postoji takav okus jer to je :vom:

Ne pisi vulja ako neznas
http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2015 15:37 

ak te zanima okus slican cigareti, flavourart dark vapure, dekang smokestick i ostali dekangi duhanski naravno, vapingzone real cigar, onda malo laksi duhanski flavourart shade, cuban supreme. Mozda i vapingzone black marlboro mi se cini da se zove. To je ono sto sam probao, a da smrdi na cigare ili nesto slicno tome. D time da je dekang smokestick broj 1 ali ga nema bas za kupit. Ovo ostalo su arome i ima za kupit. I vjerovatno ce ti to odgovarat prvih mjesec dvs dana, i onda ce ti smrdit previse da bi to pario vise.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2015 15:41 

Prije miksanja ti definitivno preporučujem da probaš neke gotove tekućinne poznatijih aroma, nakon toga, ako ti se svidi, onda miksaj, jer nema nista gore neg da imas 50ml gotove tekucine koja ti na kraju bude neparljiva ili imas arome koje ti nakon toga nitko ne zeli kupit.
Obavezno probaj neke gotove tekucine, odi u neki od ducana sto prodaju gotove tekucine, obicno imaju mogucnost testiranja, pa probaj sta ti pase i nakon toga kupuj po tome aromu

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2015 16:30 

Nisam se dobro izrazio. Prvih mjesec dana gledas da ti ima okud na cigaretu, jer ti to fali. To du ove navedene po meni. Nakon mjesec dva dana, kad se okusni pupoljci u ustima oporave, ove arome postanu smrdljive. A neces parit ono sto ti smrdi, ne? :zu: uzmi gotove tekucine, jer duhanske arome, ako ih sam mjesas, trebaju odstajat 3 tjedna minimalno da dobiju okus. Onda pocnes trazit arome, poznatih proizvodjaca i gledas da ti bude "fino" i da mozes uzivat.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2015 16:59 

Zahvaljujem na odgovorima.
I mislio sam za početak neke gotove tekućine, no nemam u gradu baš neki izbor osim Dekang-a, a ujedno sam trenutno nepokretan tj na štakama (prometna nezgoda) pa šaljem ženu u shop, a ona niti je pušač, niti parioc, pa se igramo pokvarenog telefona ona, ja i trgovac :mrgreen: Možda i ima veći izbor drugdje, no teško je ovako iz stana dok pošalješ nekoga u prvi tobacco shop
Inače dok sam pušio (dobro, priznajem, zapalim i sad do dvije motane dnevno uz kavu :roll: ) nisam pušio gotove cigarete (već jako dugo) i ne pretjerano, već samo gore navedene. Znači sviđa mi se upravo aroma tamnog duhana, klasična cigareta mi ne nedostaje. Zato pitam da li je netko naišao na tekućinu koja vuče na tu aromu (ako je netko prije pušio zware ili halfzware shag zna o ćemu pričam, totalno drugačija nego klasične cigarete), pa da naručim preko interneta par komada koji bi imali približno navedenu aromu, budući da se još baš ne snalazim prema nazivima tekućina. Vidim da ima tri domaća proizvođača koje preporučijete na forumu, pa mi malo olakšate neki izbor kod njih :plus:
Za samostalno miksanje ćemo vidjeti poslije, dok se malo "uštosim" ;)

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 02 stu 2015 17:34 

vz real cigar definitivno...tj. sad je vz cigar

http://journey-liquids.com/hr/

Povratak na vrh

PostPostano: 06 stu 2016 20:39 

Pozz.
moze li neko rec nesta o tekucinama vapezone sto su dosle u Parilicu?
Kakve su,jel se isplati kupit,jer ima samo 120ml?

Povratak na vrh

[ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: