Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 lip 2017 02:11. Sada je: 25 lip 2017 02:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: NET - Naturally-Extracted-Tobacco
PostPostano: 11 lis 2016 19:10 

zvorkapic.os je napisao:
Potraži reviewove na forumima.
Ne vjerujem ni ja u potpunosti u reviewe na službenim stranicama ali se uglavnom poklapaju sa onim na forumima.
Svejedno me zanimalo kako stvari stoje i kod nas a i činilo mi se dovoljno zanimljivim da spomenem. Napišem koju ako naručim.

Povratak na vrh

Naslov: Re: NET - Naturally-Extracted-Tobacco
PostPostano: 02 stu 2016 11:20 

slika

Naručio sam sve njihove duhanske, uz to još cinnamon cookie i frozen orange po 15mg nikotina, naviknut sam na 12/13 i ovo mi se čini kao da je 18, ultra jako (možda i zbog više PG-a), idu isključivo na dripper (Origen v2)...

Stvarno interesantan niz tekućina, drugačije, ne znam šta znači žvakati list duhana ali osjećaj bi mogao biti takav. U jednoj od njih sam osjetio dozu Hangsen-a kojeg nisam probao godinama, ali prirodnije... Njihov Braziliero primjerice ima ekstrakt kave u sebi, ali baš zrna crne kave i duhana, nema veze sa slatkoćom ili blago kemijskim aftertasteom (npr VZ)... Oštro, izravno bez dodataka. Cinnamon cookie malo baca na TPA koji mi je najdraži CC, ali je ovaj intenzivniji i još to nešto, meni jednostavno bolji. U ovih 3 4 godine probao sam stvarno svašta i nisam požalio na potrošenih 450kn za 12x10ml tekućina.

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: