Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 18 kol 2017 08:46. Sada je: 18 kol 2017 08:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Zabranjeno narucivanje etekucina u HR od drugih clanica EU
PostPostano: 05 lis 2016 14:52 

Pozdrav ekipa,

Nakon par godina pusenja vratio sam se vejpanju, ovaj put sa Innokin Disrupterom :)

Anyway, narucivao sam si tekucine iz UK-a sa stranice Vapour.co.uk zadnji put pred jedno 3 mjeseca, i sad probam opet i kao ne moze, ne smiju slati u HR :bli:

Ja pitam wtf kako to, zasto, i lik mi odgovori:

Citat:
Hi There Drazen

Unfortunately not. New restrictions are in place. Different countries have banned cross border EU sales of ecig products. Croatia is not on the list of countries permitting EU cross border sales.

Its not our rule, but a law enforced by Croatia - any EU country sending or selling goods to Croatia will be doing so against Croatian law. Part of the law formed by the EU. Classing ecigs as tobacco products.

https://www.gov.uk/government/publicati ... o-products

Wtf?

Gdje vi nabavljate svoje tekucine? Ima li u HR neki shop koji nabavlja tekucine od USA, EU, UK, Canada proizvodjaca?

Hvala

Povratak na vrh

Naslov: Re: Zabranjeno narucivanje etekucina u HR od drugih clanica
PostPostano: 05 lis 2016 19:12 

I sad navodno da ipak dopustaju... valjda je prvo bilo NE za Hrvatsku, a sad je TCB kao To Be Confirmed pa je doslo do nesporazuma.

U prijevodu dozvoljeno je narucivanje iz UK-a, do kad ce trajat ne znam, al treba iskoristit priliku dok traje.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 lis 2016 19:19 

Vrijeme je zimnicu i DIY za one koji vec nisu. Uskoro nece biti moguce kupiti atmizere vece od 2 ml, e-juiceve (ali i ciste nikotin baze) vece od 10 ml. Tko zna sta ce se desiti s coilovima za atomizere koji ne zadovoljavaji TPD. Npr. Cubis, Crown itd.

ATTYs: Crown, Cubis, Cerabis, Goon 22, Goon 24, Kennedy 25, Le Zephyr, TFV4, Serpent Mini, Marquis, Le Mirage, DDP One, Griffin 25, Avocado, Serpent Alto, Royal Hunter Mini, Rose 3, Mage RTA, Vapor Giant Mini Nano

Povratak na vrh

PostPostano: 05 lis 2016 20:41 

Daj malo procitajte forum i pogledajte koji video od sashe, ima dovoljno informacija na ovom forumu o svemu tome i o zakonima i o tekucinama i o svakoj temi vezano za vape, samo treba malo istraziti a nitko ne odgovara na ovo jer je sve vec odgovoreno i objasnjeno miliun puta i ljudima se neda ponavljati isto.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 lis 2016 21:57 

InFlames20 je napisao:
I sad navodno da ipak dopustaju... valjda je prvo bilo NE za Hrvatsku, a sad je TCB kao To Be Confirmed pa je doslo do nesporazuma.

U prijevodu dozvoljeno je narucivanje iz UK-a, do kad ce trajat ne znam, al treba iskoristit priliku dok traje.

viewtopic.php?f=14&t=12113

prvo nam treba Vlada, i onda to oni izglasaju

sxk nebula + uta
dicodes dani + sfera v2

Povratak na vrh

[ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.