Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 17 sij 2017 04:41. Sada je: 17 sij 2017 04:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: ecigareta.hr
PostPostano: 13 kol 2012 22:50 

lumalju je napisao:
Žao mi je Frenk što si se našao uvrijeđen.

Ja sam do prije tri tjedna trošio na cigarete cca 1000 kn/mj tako da mi ne znači hoću li dati za kart 10, 20 ili 30kn i hoću li ga mijenjati svaka 3 dana. Prešao sam na elektronske isključivo zbog opisa posla i politiku firme. Kad ono ispalo da mi se baš sviđa i ostavio analogne skroz.

Žao mi je ako sam nekoga povrijedio nije bilo namjerno. :fla:

Ma ne možeš ti mene povrijediti sa takvim stvarima...vrijeđaš sam sebe i svoj džep,daješ brdo love domaćim pljačkašima za lošu robu,vani je 5-10x jeftinije a kvalitetnije,o izboru da ne pričam,nema šta nema,a naručivanje je vrlo prosto...još da nema onih u Tvrđi... :patak: :lol:

Povratak na vrh

PostPostano: 13 kol 2012 23:18 

Zato nam i je tako u državi. Lovu daješ direktno kinezu, a ne nekom lopovu trgovcu, koji da malo državi a veći dio kolača ostavi sebi. Onda "država" namiri svoj đep a ono malo što ostane prikažu kao državni proračun. I onda raja kuka nema posla. Kako će biti posla kad ljudi i jebene gaće i ćarape narućuju iz kine. PA JEFTINIJE JE!!!
Sami smo si krivi. Pogotovo ova naša slavonija, a probaj ponuditi jednom dalmatincu ili zagrepčaninu da radi osam sati za 3000kn stero bi te u rodni kraj. U Osijeku tko ima 3000kn plaću je car.

Ova tema a ni forum stvarno nisu mijesto za ovakove rasprave al evo
mi smo jedne vesele ovce koje nas :nem:

Povratak na vrh

PostPostano: 13 kol 2012 23:20 

lumalju je napisao:
Zato nam i je tako u državi. Lovu daješ direktno kinezu, a ne nekom lopovu trgovcu, koji da malo državi a veći dio kolača ostavi sebi. Onda "država" namiri svoj đep a ono malo što ostane prikažu kao državni proračun. I onda raja kuka nema posla. Kako će biti posla kad ljudi i jebene gaće i ćarape narućuju iz kine. PA JEFTINIJE JE!!!
Sami smo si krivi. Pogotovo ova naša slavonija, a probaj ponuditi jednom dalmatincu ili zagrepčaninu da radi osam sati za 3000kn stero bi te u rodni kraj. U Osijeku tko ima 3000kn plaću je car.

Ova tema a ni forum stvarno nisu mijesto za ovakove rasprave al evo
mi smo jedne vesele ovce koje nas :nem:

...još kad sam čuo da je lova od carine završila u džepu HDZ-a... :uzi:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2012 15:10 

I što je na kraju pouka iz cijele ove sapunice? Plačat i dalje 200-300%marže i osnažit napaćenu nam Domovinu preko (polu)legalnih prekupaca, nakupaca, što god da su(trgovci :angry_shake: ) ili direkt od Chainezera??

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2012 16:19 
Administrator

Mozemo mi biti ljuti na trgovce ali moramo biti ipak bar malo i posteni.
Najvecu zaradu u svemu ima drzava. Drzava nam je neefikasna a u drzavnim sluzbama rade samo dvije skupine ljudi: lijeni i nesposobni. Oni koji zalutaju mogu se samo prilagoditi ili otici. Drzavne sluzbe zive jos u debelom socijalizmu i da bi odrzale svoje beneficije zavlace duboko ruku u privatne djepove. Jasno, ona jadna zenska za shalterom nije kriva. Riba smrdi od glave.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2012 19:14 

Ma slažem se u potpunosti. Više sam se osvrnuo na naziv teme. Malo mi se početak kosi s tekstovima na kraju pa mi se čini da se na vrlo zgodan način anti reklama pretvara u pravu reklamu i preporuku. Briljantno.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 ruj 2012 14:15 

flak je napisao:
Ma slažem se u potpunosti. Više sam se osvrnuo na naziv teme. Malo mi se početak kosi s tekstovima na kraju pa mi se čini da se na vrlo zgodan način anti reklama pretvara u pravu reklamu i preporuku. Briljantno.

Flak..., ja sam u cijeloj priči pupušio mojih cca. 180kn, i bateriju bacio nakon malo više od mjesec dana korištenja..., neka im je taj novac za lijek...

Ono što mi je bila namjera sam i postigao..., iz teške bezobraštine i neljudkog odnosa, bez imalo sluha za kupca ecigareta.hr je postala (nadam se) nešto drugo jer do mog slučaja ljudi (kupci) i to većina koji su išta reklamirali odlazili su kući praznih ruku (osim neispravne opreme), "posrani" i tužni što su svoj teško zarađeni novac "bacili u školjku i povukli vodu"...

Valjda su i trgovci shvatili da nije dovoljno samo uzimati i ništa ne dati, jer su si tako rezali granu na kojoj masno zarađuju i stvarali jako lošu reklamu...

Jedan zadovoljan kupac ti donese novih bar 5, a jedan nezadovoljan koji se "usudi" javno ih posrati donosi vojsku onih koji nikada kod njih neće ništa kupiti...

Umjesto da mi se nakon svega javno ispričaju i nadoknade štetu tj. opravdanu reklamaciju, krenuli su u osvetu, čak su me tužili mom poslodavcu misleći da će me to pokopati i koštati posla, naravno da ih je on ladno otkantao...

"Protivnika" ne valja potcjenjivati pa makar to bio kupac tj. JA..., ljudi su takvi..., kad dođu do nešto novaca skloni su se smatrati "višim" bićima, a ostali su valjda gamad koju treba što prije zgaziti da im ne smetaju na njihovoj "uzvišenoj" zadaći...

Stoga da zaključim..., jednog trgovca sam spustio na zemlju gdje i mi ostali tabanamo..., i bez obzira koliko zarađuje na "nama".., na meni više ne zarađuju.., stoga hvala im jer upravo zbog toga sada trošim na parenje puuuuuno manje nego da sam ostao njihov kupac..., nekih 70% manje...

The world will know that free men stood against a tyrant, that few stood against many...

Povratak na vrh

PostPostano: 27 stu 2012 21:14 

Evo da i ja kazem nesto o trgovcima -lošim :D
Crkla baterija i kazem mu evo sedmi dan i vec neradi...kaze on meni pa eno ti kod mene kupi drugu sto zezas ..150 kn. :shake:
I zato mu moram zahvalit..jer tesko da bi otkrio parilicu i ostale ljude tu koji mi nabave i tekucine i ostale odgovore...znaci nije loš trgovac uvijek loš :D :D
dimio bi još kineze i a za bolje tankove nebi ni cuo :D :D itd ..itd

Povratak na vrh

PostPostano: 10 svi 2013 19:22 

Sve je dobro kad se dobro svrši.

Prošli vikend sam naručio jedan komad željeza sa navedene stranice i platio paypalom po divnom starom običaju. I pratim ja što se događa oko toga ali pomaka nema. Rekoh, idem viditi što se događa. I nazovem ih.

Taj i taj, naručio to i to, što je s tim? Čovjek lupa po onoj tipkovnici ko po olimpija mašini i nekoliko trenutaka muk. kad odjednom bujica: oprostite, moja greška, misam vidio...

Mislim si, nije važno samo ti to meni pošalji da mi stigne prije vikenda.

I stigne danas paket. Unutra željezo koje sam naručio, ali i ovo:

http://ecigareta.hr/shop/e-oprema-za-mo ... zer-detail

Što reći? Ne mogu naći sve riječi pohvale. istina je da je malo ukenjal. Očekivao sam sorry i to je to. No sjetio se da mi ubaci u paket nešto što će pokazati to u djelu. Naručivao sam od kineza i jedan me veslao 20 dana sa lažnim obečanjima i lažnim trackingima. Mislite da je poslao nešto? Je. Jedan kupon od 5$ ako kupim nešto od njega za 200$.

Ne mogu izreći koliko mi znači taj znak pažnje. Tim više što je upravo pogodio pravu stvar. Nikad ne bi kupio ali bi htio probati.

Moram ići.

NK4FC rues

"onaj mehanički sklop na dnu moda koji bezuspješno glumi prekidački sklop"

Povratak na vrh

PostPostano: 10 svi 2013 20:27 

Izgleda su shvatili što to zaista znači biti trgovac..., ne lopina, ne prevarant - nego trgovac !!! Njegovati odnos s kupcem.., to je to...
Zadovoljan kupac - dobra reklama....

The world will know that free men stood against a tyrant, that few stood against many...

Povratak na vrh

[ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: