Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 27 ožu 2017 16:30. Sada je: 27 ožu 2017 16:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Heron V2 klon
PostPostano: 25 lip 2016 16:27 

dodjem ja pa te rijesim muke ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 25 lip 2016 19:43 

Tako ja nisam mogao iščupati prsten iz Taifun klona pa sam ga vratio. Bio sam nekako složio setup ali taj prsten je smetao i nikako ga nisam mogao iščupati.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 lip 2016 22:29 

slozio ga. Ne shorta vise. Razmrdali se komadi u bazi. Sve treba pritegnut a kontakt posta olabavit da se vrti. Uglavnom nisam zadovoljan. Orinzi tako jako drze tank,da kad idem odvajat za refill napravit, odvida se malo baza i sve se smrda. Coil se gurne na mjesto prstom pa se malo smrda ali sam nasao nacin da se ne uneredi previse. Isto se zna desit,kad skidam tank, da se baza razmrda i desi se da 1 post propade nutra pa se sve syebe. Ako bude aroma dobra, sve mu je oprosteno.

Piccoloid V4, Dicodes Dani Ex. + Ubertoot uta2, Spheroid v2,5 + Vtwo mini

Povratak na vrh

PostPostano: 27 lip 2016 14:48 

ovako. Mislim da heron vrijedi uzet. Aroma je lijepa, kad je grijac dobro natopljen. Bolja od taifuna gt, xplore, daleko bolja od herona jedinice, malo slabija od ute i slabija od phenomenona i sfere v3, i dosta slabija od nextgena na meshu. Ali daje finu aromu. E sad. Ja sam falio sa zicom, napravio s 0.2, trebso sa 0,25. Kad se zrak zatvori aroma je lijepsa. Kad bi se dalo dkinut onaj prsten bio bi odl8can atty. Treba dosta pazit kad se dkida tank, za sta ces ulovit inace se sve smrda. Ako se pazi onda se ne smrda. Orinzi toliko jako drze da se tank najlakse skida tako ds je nasarafljen na mod. Drukcije neide. Kad je slozen, ne dirat vise po komori jer bez da zamastite ruke necete nis popravit. Nemam vremena se vise igrat s njim jer ne stignem, to cu ostavit za zimu. Aroma je bolja meni od ute, ali ja nisam neki veliki fan Ute koristim ju zato sto nikad ne procuri i ima metalni tank. Tako da, u usporedbi s utom, mi je aroma bolja. Bolje rec, vise volim kako heron i phenomenon daju aromu nego uta. ali kome je uta najbolji atty, ovo ce bit losiji tank.

Ako niste trapavi ko ja, slobodno ga uzmite. Cak mislim da bi postovi bolje drzali deblju zicu, 0.2 malo bjezi. I lakse bi se coil gurnuo na mjedto da se ne smrda

Popario 2 tanka na njemu, nijednom nije ni zagrgljao ni procurio. 6 namotaja oko 2.5mm na 2.7 ohma i drzao ga na 4.3 do 4.8 volti. Ali mi se cini da je previse vate i tu i tamo je na rubu DH-a

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2016 01:58 

od 5 builda, 2 je radilo kako treba, 3 je zayebavalo s šortom. mislim, moglo se parit, ali mi je glupo bilo da znam da setup ima 1.6ohma a piše 0.95 ohma i sl. da ne govorim da sam build radio po 15-20min, zato što od rezača imam samo noktalicu, a s njom ne mogu do postova, nego moram vrtit kantal, i onda se otpusti kantal sa posta, a ne pukne kako puca pbussardu :D . i onda opet sve iz ponova. a ja neželim koristit ništa deblje od 0.25.

Možda ga je fasttech i povukao jer zayebava ljude, ko će ga znat.

Povratak na vrh

Naslov: Heron V2 klon
PostPostano: 01 srp 2016 06:37 

Ako i tebe zajebava, prodaj ga meni da vidim mogu li ga složiti

Povratak na vrh

PostPostano: 01 srp 2016 14:41 

catevs je napisao:
Ako i tebe zajebava, prodaj ga meni da vidim mogu li ga složiti

Jbg, vec imam deal :D hvala na ponudi

Samo da se ispravim malo, kad sam reko da ga se isplati uzet. Isplati se uzet klona. Ako i samo ako je dobar i easy to use. Ako se vec oc3 originsl uzet, ima i boljih attyja. Stvar je u tome da je malo vremena radio dobro. 2 tanka. Najvise sam lud oko toga da ako se nesto smrda, i oces otvorit bazu, nemozes a da ne strgas setup. I nema hibrid connection, a bas zbog toga sam ga i htio, da ga nasadim na LPG.

Povratak na vrh

Naslov: Heron V2 klon
PostPostano: 01 srp 2016 21:34 

Hmmm, sad si me dao u brigu. Zbam da čekam da kloniraju Nextasis i još da kloniraju OneCloud v2 to sigurno uzimam

Povratak na vrh

PostPostano: 22 srp 2016 11:42 

jedan od retardiranijih atija po pitanju slaganja, nemres napravit lijepi coil da se na glavu postaviš, možda da imam kakav L profil štangicu za motanje coila pa da udje unutra u deck, i onda bi isto zajebaval jer nemas mjesta na drugu stranu provuc nožice....uglavnom složeno sa 0,32 kanthalom na 1,1 oma i radi....stvar je u tome kaj je jako teško zavuć nožice ispod šerafa pa je tebi buje šortal, ja nisam nožice motal skroz okolo šerafa nego tek tolko da uvati i gotovo.....first impression nije neki iskreno, aroma mi lošija od ute i tilemahosa koje imam doma, setup je očaj za složit a oringovi drže malo previše i već vidim da će ih se trebat uskoro mijenjat jer od silnog stavljanja i rastavljanja će se podrobit garantirano.....

Povratak na vrh

PostPostano: 22 srp 2016 14:55 

vulja je napisao:
jedan od retardiranijih atija po pitanju slaganja, nemres napravit lijepi coil da se na glavu postaviš, možda da imam kakav L profil štangicu za motanje coila pa da udje unutra u deck, i onda bi isto zajebaval jer nemas mjesta na drugu stranu provuc nožice....

Ne kužim ovo, kakav L profil? Šta ne možeš odvrnuti ring oko postova ili?

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: