Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 lis 2017 12:32. Sada je: 21 lis 2017 12:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Sta kupiti
PostPostano: 15 lip 2016 10:49 

Pozdrav drugi evo planiram danas da napravim jednu narudzbu fasttech ili gearbest... Obavezno sto hocu je jedan RDA planiram da uzmem mad hatter v2 ili tsunamia pa ako moze preporuka od ta 2 rda kojeg da uzmem ili neki treci za koji vi mislite iskusni parioci da je dobar do nekih 20$.. Takodje me interesuje za zicu mislio sam da narucim SS ili neku clapton zicu da probam na tome pariti ili je to samo bacanje para da ostanem na kanthalu? I zadnje pitanje za RDA muji vata jel dobra za RDA ili uzeti neku drugu vatu? Lijep pozdrav i sorry ako sam otvorio temu u pogresan podforum

Povratak na vrh

Naslov: Re: Sta kupiti
PostPostano: 15 lip 2016 10:57 

Ovako osobno imam Velocity RDA i mogu reći samo riječi hvale za njega, na FT-u ti dođe nekih 9$, što se tiče same žice SS je odlična ako ideš na nekim manjim watažama, dok clapton ako ideš na veće wataže, e sada se tu postavlja i pitanje koji mod koristiš, odnosno koje baterije, jer ti primjerice baterija od 2500mha dura na driperu nekih 1-2 sata korištenja ako se pogotovo služiš sa clapton žicom ili nekom drugom tog tipa.

Što se tiče ova dva dripera koja si naveo mad hatter v2 je također odličan i u ranku je Velocitya, dok tsunamia nisam još isprobao pa neznam o njemu ništa posebno.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2016 10:58 

Mutation X V4, Wotofo LUSH ili Velocity.

Kaj se pamuka tiče najbolje kaj sam do sada probao je Cotton Bacon. Imaš sve na fasttechu.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2016 11:08 

evic vtc mini koristim i bateriju novu sam mislio uzeti samsung 25r ili lg he4 bas zbog rda..

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 15 lip 2016 11:35 

Rda neznam koji,ja imam derringera i dobar mi je,ionak to rijetko koristim,vatu uzmi bilokaj,cotton bacon trenutno daje aromu,nema onaj cudan okus vate prvih par puffova,al sve su vate ok uglavnom

Uzmi clapton da isprobas,dobra stvar,ja single coil clapton derem od 25-40w kak mi se cefne

Baterije uzmi lg hg2 radije naspram he4...imam i dvije samsung 25r i dvije lg hg2 i osjeti se razlika,lg duze drzi

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 15 lip 2016 14:00 

vulja je napisao:
Rda neznam koji,ja imam derringera i dobar mi je,ionak to rijetko koristim,vatu uzmi bilokaj,cotton bacon trenutno daje aromu,nema onaj cudan okus vate prvih par puffova,al sve su vate ok uglavnom

Uzmi clapton da isprobas,dobra stvar,ja single coil clapton derem od 25-40w kak mi se cefne

Baterije uzmi lg hg2 radije naspram he4...imam i dvije samsung 25r i dvije lg hg2 i osjeti se razlika,lg duze drzi

:dobar:

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: