Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 kol 2017 17:55. Sada je: 21 kol 2017 17:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Baby vata
PostPostano: 14 lip 2016 15:57 

Overdrip je napisao:
Ja sam gledao u mulleru i dm-u da li slucajno imaju u ponudi organski pamuk, za zenski 'pol s osjetljivom kozom, ali nazalost nemaju pa se nisam usudio kupiti ista drugo. Problem je sto izbjeljuju pamuk pa pitaj boga sta se zapravo pari, tekucina ili izbjeljivac :?: budem bas probao te vatene kuglice na 0.17 ohm-a pa cemo viditi sta ce biti.

Moze molim pomoć kod natapanja vate u Uti 2 sam primijetio da mi svaka vata jednako kvalitetno ne drži nego da procuri odnosno progrglja dali da stavljam vatu između ona dva utora ili klasično na kut na oštro i zategnem. Znam da sam mrvicu skrenuo sa teme ako nije problem. Hvala unaprijed .

Dicodes Dani box, aty Soulless##3
YIHI mini ml class-Aty:Ubertoot 2,Rose 2
JM mehaniKa/paps-Aty: Gp Spheroid v3
Istok Pico- Pico mod beckup###

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2016 16:10 

Zus je napisao:
Overdrip je napisao:
Ja sam gledao u mulleru i dm-u da li slucajno imaju u ponudi organski pamuk, za zenski 'pol s osjetljivom kozom, ali nazalost nemaju pa se nisam usudio kupiti ista drugo. Problem je sto izbjeljuju pamuk pa pitaj boga sta se zapravo pari, tekucina ili izbjeljivac :?: budem bas probao te vatene kuglice na 0.17 ohm-a pa cemo viditi sta ce biti.

Moze molim pomoć kod natapanja vate u Uti 2 sam primijetio da mi svaka vata jednako kvalitetno ne drži nego da procuri odnosno progrglja dali da stavljam vatu između ona dva utora ili klasično na kut na oštro i zategnem. Znam da sam mrvicu skrenuo sa teme ako nije problem. Hvala unaprijed .

Nemam iskustva s Uto-om, ali kada rebuildam svoj TFV4 mini onda odrezem pamuk taman tako da stane u male utore sa strane i dobro ih zacepi, lakse je kad prvo natopis vatu tekucinom i onda ides gurati u utore.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2016 16:31 

Nemam iskustva s Uto-om, ali kada rebuildam svoj TFV4 mini onda odrezem pamuk taman tako da stane u male utore sa strane i dobro ih zacepi, lakse je kad prvo natopis vatu tekucinom i onda ides gurati u utore.[/quote]

Hvala nisam probao sa natopljenim suhe sam ih gurao u nutra
Pa tek onda sam ih podmazao. Hvala

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2016 17:48 

@ Zus

popuni kanaliće s vatom, ili još bolje, ne guraj u one kanaliće nego cijelom visinom nasloni vatu u drugu stranu. pritegni onu kapicu, pogledaj da je vata popunila cijeli rascijep, namoči coil par puta i vidi dal ti vata vicka dobro, da tekućina vlaži i van. onda zašarafi strop komore i moš parit, neće curit. prorezi za vatu moraju bit popunjeni. Ako coil napraviš na promjer 3mm, imaš dovoljno vate.

Vtc mini + uta
dicodes dani + sfera v4

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2016 19:24 

buje3000 je napisao:
@ Zus

popuni kanaliće s vatom, ili još bolje, ne guraj u one kanaliće nego cijelom visinom nasloni vatu u drugu stranu. pritegni onu kapicu, pogledaj da je vata popunila cijeli rascijep, namoči coil par puta i vidi dal ti vata vicka dobro, da tekućina vlaži i van. onda zašarafi strop komore i moš parit, neće curit. prorezi za vatu moraju bit popunjeni. Ako coil napraviš na promjer 3mm, imaš dovoljno vate.

Ići cu na veci coil bas zbog malo vise vate dok ne uđem u štos. Hvala Buje .

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 14 lip 2016 20:36 

Uta i moras radit na minimalno 3mm,ispod nema smisla,sto veci coil manja komora,bolja aroma

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2016 00:01 

ma nije aroma na uti baš izražena toliko da je fantastična, nemojmo se lagat. čak i us*re neke fine tekućine. ali je allrounder. šta je je. i vrlo jednostavna za složit.

Vtc mini + uta
dicodes dani + sfera v4

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2016 00:10 

buje3000 je napisao:
ma nije aroma na uti baš izražena toliko da je fantastična, nemojmo se lagat. čak i us*re neke fine tekućine. ali je allrounder. šta je je. i vrlo jednostavna za složit.

Ma to sam i mislio da mi bude radna mašina ,posao Itd.
Stavim ga ma Pico i ok stane 5 ml u njega a aty je ok , a opet ako ga izgubim ili razbijem nece mi bit zao . Iako sam ful zadovoljan sa ovim klonom od Coper Vape 32.99£ ali stvarno dobiješ stvari hrpu i kloncina je ali nije los , čak ima i kutijicu TVRDU za gumice:)

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2016 00:18 

SS tank i ni ne mičem ga već mjesec dana. nema se šta razbit, nije da nije padalo

Vtc mini + uta
dicodes dani + sfera v4

Povratak na vrh

PostPostano: 15 lip 2016 00:22 

Bome mi je izvuklo od Lemingtonsa malo manje od orginalnog Herona v2 tako da necu pljuvati po kopiji koja bome radi posao ko veliki. A od Herona nisam nabasao na bolji MTL aty tako da je to stvarno pohvala. S tim da ima hrpa atya kojih nisam probao govorim o onom sto sam probao i imao, Kaya v3 se moze sakriti iza Ute . Primjer bas sam nju zadnju imao prije3 tjedna. Pa ko da su namjerno napravili aty koji ubija okuse i arome užas .

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.