Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 kol 2017 02:55. Sada je: 21 kol 2017 02:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Baby vata
PostPostano: 02 pro 2015 22:21 

Jučer sam došo u posijed (čitaj ukro) par lističa neke dječje vate, plavo pakiranje.. Na prvu sam vidio da se to može koristit u našem sportu.
Riječ je o listovima slično Muji vati samo su par puta veči i tanji lističi.
slika
slika

vata je dosta teška za radit sa njom, odnosno nabijena je i ako je coil promjera 2mm (moj slučaj) vatu širu od 4-5mm je nemoguče provuči, znači 3-5mm i skinete jedan onaj tvrdi dio. zarolati i provuči. malo rasčupati na kraju of course.. količina vate vidljiva na slici je popila 6-7 kapi
slika

popareno cca 4-5ml na njoj, nema grgljanja dok ne stoji preko noći, probo sam neki 10 dimova chain vape na 30W sa 1.1 ohm grijačem 0.25 žica.
znači 9 usta i van, 10. u pluča i nema dry hita.. okus je isti kao na muji i onim kuglicama, nema onih čudnih okusa kao sa lola vatom na početku.
to što preko noči oče malo pustit i zagrgljat to sam vjerojatno ja kriv jer dok sam ju pregedavo malo sam pipko po njoj pa sam možda s*ebo nešt..

zanemarite mede na lističima.. i ako tema nije potrebna ili je na krivom mjestu, prebacite, brišite..

Povratak na vrh

Naslov: Re: Baby vata
PostPostano: 02 pro 2015 22:49 

I sad reci da neznas naziv te vate....

Povratak na vrh

PostPostano: 02 pro 2015 23:19 

https://www.dm.de/babylove-reinigungs-w ... 48653.html

Babylove Rreinigungs Wattepads

Povratak na vrh

PostPostano: 06 pro 2015 20:56 

Svi koji imaju malu djecu znaju za tu vatu.

Povratak na vrh

PostPostano: 15 pro 2015 23:23 

Ima slična, skoro pa ista, vata iz Mullera, iste takve veličine. Bolja je ako se odlijepe gornji i donji sloj, i dobra je za parenje, jedino sam primijetio da je aroma malo prigušanija nego na koh gen do. Uzeo malo da imam sa strane ako ove ikada pofali.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 15 pro 2015 23:47 

Probao mujo,kgd,lolu i beauty kiss...ova zadnja iz spara najbolja

Lola smece,kgd i mujo u listicima imaju predebele gornje slojeve,nisu flafi dovoljno,meni osobno losiji i po wickanju bas zbog te nerasporedjene gustoce...a koji onda smisao kupovat tak nest kad pol bacis a ova beauty kiss kosta 6kn zaliha za 3 godine...po pitanju arome sve je isto osim lole...lola je smece ako nisam napomenuo...

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 15 pro 2015 23:54 

vulja je napisao:

Lola smece,kgd i mujo u listicima imaju predebele gornje slojeve,nisu flafi dovoljno,meni osobno losiji i po wickanju bas zbog te nerasporedjene gustoce...a koji onda smisao kupovat tak nest kad pol bacis a ova beauty kiss kosta 6kn zaliha za 3 godine...po pitanju arome sve je isto osim lole...lola je smece ako nisam napomenuo...

Napomeni još jednom, lola je smeće :vom:

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 16 pro 2015 00:28 

vulja je napisao:

Jel otkines taj gornji sloj na obje strane sa kgd listica? Onda ostaje fini flafi

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2015 00:42 

Ja sam u neznanju kupio ovu Lola Natural.

slika

Reko vata je vata, kakva sad filozofija oko toga.

Onda sam uvidio da sam se malo zeznuo i da je s njom gotovo pa nemoguće radit. Previše je flufasta, raspada se a provući je kroz coil je bila nemoguća misija. Totalno je neravna i uvijek zapne a kako je preflufasta onda se raspadne - pukne.

No kako sam dosta tvrdoglav i taj dan sam imao višak vremena reko idem probat sve moguće kombinacije da je uspijem provući.

Na kraju sam skužio da moram škarama odrezat jedan komad. Škare "stisnu" rub vate. Taj komad bacim i odrežem odmah još jedan komad.
I tako na kraju dobijem par mm širok komad vate koji je po rubovima stisnut onako kao prešan. Vata je tako debljine oko 2 - 2.5 mm, dužine oko 7 cm.

slika

Kako su oba ruba tog odrezanog komada čvrsta vatu samo lagano zarolam i u takvom "roll" pokretu je bez problema ušarafim kroz coil.

Tako na kraju ispadne niti pre nabijena da ne može proći kroz coil (da zapinje) a niti pretanka da pleše.

Ostalo je standardno.

To sam do sada probao na subtanku jer jedino njega imam. Curenje nula a furam ga po džepovima, naglavačke, stoječki...a i sve ostalo je ok.
Nisam osjetio nikakav utjecaj na aromu niti sam osjetio sam okus vate (nije da sad imam super osjetila :p).

Probao sam na istom coilu sa japanskom vatom koju sam dobio u setu sa subtankom i sa ovakvom kombinacijom, čak mi se čini da sa ovom kombinacijom imam više arome.
Nisam siguran kak bi se ponašala vata na višim temperaturama jer koristim 1.9 - 2 ohm-a coil na 8 do 12W (najčešće 8... pa čak i manje), e tekućinu sam koristio 70:30 VG/PG i 50:50.

Vidjet ću kak ću uspjet složit na Aromamizeru i Taifunu kad mi stignu :D

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

PostPostano: 16 pro 2015 21:18 

na tih 8-12W ti skoro ni ne treba vata..
kad probaš na nekom malom otporu sa puno vati vidit češ jer dovoljno pije da nemaš dry hit..
na 12w ti je skoro svejedno jer ne troši puno tekučine..

ja sa ovom dječjom do 30w (preko toga mi nema nekog smisla uopče ganjat K4 sa 1.1 otporom) chain vape po par sekundi bez dry hita 70:30 vg:pg
još sam nadošo da odrežem neki 8-10mm širine i onda skinem ono debelo (kao sa Muje) i zarolam i provučem kroz 2mm grijač i radi fino bez dry hita, više sad ni ne grglja jer kad sam ju bio pregledavo sjebo sam ju sa onim doljnjim djelom chimneja i zato je previše došlo.. rješio u 5 sek sa žicom samo malo rasporedio i pari

Povratak na vrh

[ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: