Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 srp 2017 06:35. Sada je: 24 srp 2017 06:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: HRVATSKA REPREZENTACIJA
PostPostano: 17 stu 2014 13:34 

Lemi_O2 je napisao:
Da. Možda je huliganstvo i nekome simpatično, ovako preko TV-a, ali sigurno nije običnoj ekipi koja je otišla pogledati tekmu. Od kada imamo državu, svaku glupost, kriminalnu radnju, pa i zločin koji napravimo ili se napravi u naše ime, pravdamo sami sebi i drugima u stilu:"Ma nije to ništa, pogledaj šta ovi/oni tek rade".
Takvim rezoniranjem samo pokazujemo da kao društvo nismo zreli.

Kako se boriti protiv sljama u HNS-u??? Tako da ih lupiš gdje najviše boli po džepu...
Ekipi koja je išla pogledati tekmu je svejedno vjeruj mi... Meni iskreno draže ovako nego da su nam na stadionima samo turisti i ljudi kojima je odlazak samo jos jedan selfie na FB kao u Engleskoj...

Povratak na vrh

Naslov: Re: HRVATSKA REPREZENTACIJA
PostPostano: 17 stu 2014 14:00 

adventurer je napisao:
Lemi_O2 je napisao:
Da. Možda je huliganstvo i nekome simpatično, ovako preko TV-a, ali sigurno nije običnoj ekipi koja je otišla pogledati tekmu. Od kada imamo državu, svaku glupost, kriminalnu radnju, pa i zločin koji napravimo ili se napravi u naše ime, pravdamo sami sebi i drugima u stilu:"Ma nije to ništa, pogledaj šta ovi/oni tek rade".
Takvim rezoniranjem samo pokazujemo da kao društvo nismo zreli.

Kako se boriti protiv sljama u HNS-u??? Tako da ih lupiš gdje najviše boli po džepu...
Ekipi koja je išla pogledati tekmu je svejedno vjeruj mi... Meni iskreno draže ovako nego da su nam na stadionima samo turisti i ljudi kojima je odlazak samo jos jedan selfie na FB kao u Engleskoj...

Upravo tako, lupiti po đepu. Ali to se nepostiže ovim sr....a koja na kraju plaćaju porezni obveznici. Najveći lopovi su padali kad su ih poreznici pitali za nofčeke, a ne hrpa vandala na tribinima.
Meni je iskreno draže (od kada sam ušao u pubertet) da kraj mene, pa i na tribinama, bude neka manekenkica koja opaljuje selfije i pita a koji su naši, a kaj je to "opsajd", nego ovakvi "navijači".
Možda sam ograničen, ali kako neko odrastao može opravdavati kršenje zakona, i to u drugoj državi?

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 14:13 
Administrator

Mozda sam ja ogranicen ali mislim da ako covjeku das posao i stan da mu nece padati gluposti na pamet.

Ali ako mladom covjeku uzmes sve, pa cak i nadu u bolju buducnost taj nece gledati kome i na koji nacin ce napakostiti.
Ili zakon o ocuvanju energije govori da ako se energija ne utrosi na radnom mjestu, utrosit ce se na stadionu. Mjesto radnje proizvoljno promijeniti.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 14:15 

zato ti sjediš doma i gledaš na tv :D
ne plaćaju to porezni obveznici...HNS plaća...
ak hoćeš gledati manekenkice odi na modne revije...ili kupi "Playboy"...moraš znati da su navijači subkultura...sa svojim oznakama potezima i pravilima...to je isto ko da mi kažeš da bi na punk koncertu rađe gledao manekenkice nego irokeze i ekipu u martama koji slamaju...možda bi žene i dijeca isto željeli pogledati punk koncert???
riga mi se od lažnih moralista i propovjedača mir i dobro po internetu

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 14:26 
Moderator

Zar stvarno netko misli da ove u HNS zaboli to što će dobit kaznu od UEFA !!!???
Halooo
Hoće li oni zbog toga patiti , imati manje honorare, odsjedati u manje boljim hotelima, manje putovati i preseravati se....
:rotfl:
ta ekipa na tribinama koja radi ovakve pizdarije naivna je koliko i glupa.
Da su korjeni toga negdje drugdje to je svima jasno i dok njih ne sredimo bit će ovakvih sranja i doma i vani.
Pogledajte si samo publiku u jednoj americi, možemo mi o njoj misliti ovo ili ono ali tamo takvih pizdarija nema ne zato što tamo nema kretena kao kod nas, ima ih vjerojatno i više, ali...
Takvi kreteni svojim ponašanjem dirktno bi izbijali pare nekome iz džepa, vlasnicima klubova, stadiona, restorana i birtija, prodavačima suvenira i cijele industrije sporta. Zato vlast kojoj oni plačaju porez i od njih živi brine da se takve stvari ne događaju.
Ti u americi kupiš kartu za utakmicu koju želiš, nema navijačkih sektora, ljudi sjede kulturno jedni kraj drugih i navijaju za svoje i druže se.
Odvedeš klince i ne bojiš se da će ih neki kreten maltretirati svojim ponašanjem.
A te stvari su i dio kućnog odgoja i stava prema sportu i životu uopće.

slika
slika
slika Modovi, akrilni stalci i 3D printanje

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 14:39 

Netko je napisao da kao društvo nismo zreli.
Nikao se ne bih složio, jer zrelost društva dolazi preko sankcija ili konkretno kažnjavanja.
Tako je to za razvrstavanje otpada, brzu vožnju i sve ostalo.

Jučerašnji događaj je nevjerovatna sramota i meni neshvatljiva priča.
To ne znači da motivi počinitelja nemaju osnove, ali gospodo probleme treba rješavati u našem dvorištu djelovanjem protiv konkretnih aktera, a ne terorističkim rabotama i to izvan Hrvatske, na štetu naše vrste a u konačnici i cijele nacije.

Kao i mnoge druge stvari, i ova bi se riješila vrlo brzo samo da je istinske nakane za rješenje.

Počinitelji bi, da sam u prigodi, za prvi put kopali na nekoj još neizgrađenoj dionici auto ceste, barem godinu dana. Nakon toga za slučaj recidivizma, kazna bi bila peterostruka, ali uz dodatak trajne zabrane izlaska iz Hrvatske u vrijeme odigravanja bilo koje utakmice, i naravno zabrana dolaska na utakmice u zemlji.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 15:08 

adventurer je napisao:
zato ti sjediš doma i gledaš na tv :D
ne plaćaju to porezni obveznici...HNS plaća...
ak hoćeš gledati manekenkice odi na modne revije...ili kupi "Playboy"...moraš znati da su navijači subkultura...sa svojim oznakama potezima i pravilima...to je isto ko da mi kažeš da bi na punk koncertu rađe gledao manekenkice nego irokeze i ekipu u martama koji slamaju...možda bi žene i dijeca isto željeli pogledati punk koncert???
riga mi se od lažnih moralista i propovjedača mir i dobro po internetu

Kao prvo, odrastao sam u Zapruđu, tako da znam ponešto o navijačkoj subkulturi, te kakva su pravila. Ali većina ljudi odrasta sa vremenom, stiječu nove spoznaje i ne ostaju zatočeni sa svojim djetinjastim idealima, gdje je veća faca onaj tko izbije ili izgubi više zuba na gostovanju. Ako je nekome to ideal i u 30-ima, taj ima problem, za što me iskreno zaboli, ali taj radi i probleme "normalnim" ljudima.
Nogometna reprezentacija NIJE vlasništvo grupe navijača, koji imaju ekskluzivno pravo, bilo gdje i bilo kad raditi s....a kako im se sprdne, šta će još određivati tko smije na utakmice, a tko ne???
Kaj se tiče mira i dobrog, kaj je tu loše? Bolji je rat i zlo?
Nisam nikakav moralist, samo sam htio reći da je opravdavanje svakog sranja koje se desi sa naše strane, nekim višim ciljem, jednostavno glupo.
Odrastite ljudi!

@Kinta
sa dužnim poštovanjem, ne pušim odavno ta i takva opravdanja, kao što sam rekao u svom prvom postu. I ja sam bio u životnoj fazi bez love, ideje, kuma, ali energiju nisam trošio bez veze nego se grčio da si poboljšam život. Pa 90% nacije je u banani. Šta nam opet fali neki rat, pa makar i na stadionu?

Al nema veze, dosta smo vremena potrošili na još jednu blamažu. Barem smo se složili da se ne slažemo.
Toliko od mene o ovom događaju.
LP svima

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 15:24 

Lemi_O2 je napisao:

Nogometna reprezentacija NIJE vlasništvo grupe navijača,

da o tome se radi REPREZENTACIJA NIJE VLASNIŠTVO GRUPE....ali ne navijača nego Mamića, Šukera, Vrbanovića itd

i oprosti ja nisam u tridesetima ja sam u ranim četrdesetima :D
jedina grupa koja se buni protiv lopovluka i sistema a vi ju osuđujete

Radnici, studenti, učenici svi su pokoreni i nitko se ne buni...bit će bolje

NEĆE; biti će gore...

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 15:39 

jel to neko nogomet igro ili? ja sam 2 dana bez teveja pa nisam nis vidio... :dado:

dobro dosta zajebancije.... vidio sam kolko sam vidio na portalima kak je to zgledalo i kaj su napisali i ak je tak onda je za svaku osudu od mene... :cop: :shake: to nam ne treba, treba nam :mandjo:

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Zadnja izmjena: Rossi; 17 stu 2014 15:52; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 17 stu 2014 15:45 

Ladislav je napisao:

Jučerašnji događaj je nevjerovatna sramota i meni neshvatljiva priča.
.

Oprosti jel ti pričaš o tome kako je zastava izvučena iz muzeja u Kninu i poklonjena predsjedničkom kandidatu zločinačke organizacije ili o pet baklji...sad ni meni nije jasno...

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Povratak na vrh

[ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: