Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 ruj 2017 01:13. Sada je: 22 ruj 2017 01:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Poruka
 Naslov: Re: Brazil 2014
PostPostano: 07 srp 2014 10:12 

:dobar:

Nemoš ti švabskog Borga shevat ni sa Brazilom ni sa sucima osim ako Neymara ne obriju i počnu ga zvat Picardihno :rotfl:
Ta robotizirana jedinica zvana Elf koja korijene vuče još iz opskurnih ogranaka SS-a iz drugog svjetskog koja sa strojnom preciznošću i neumornošću na random vrti tih 15ak memoriziranih akcija u beskonačnost odnosno do slamanja protivnika je prevelik zalogaj čak i za najkrovniju od svih organizacija ;)

Sa druge strane naši dragi "govedari" ako im onemogućih glavnog govedara su prijetnja kolko i Metalac recimo Realu. A ako takvoj moćnoj repki sa druge strane staviš Oragne koje po meni već i predugo čekaju trofej po svoj fakin logici to bi mogla a po mom vrlo subjektivnom mišljenju i trebala biti repriza utakmice Nizozemska - Španjolska :nem: .

Jad i bijeda je današnji "nogomat" kojeg gura FIFA tako očito i tako perfidno. Prvenstvo u Brazilu, pa što drugo nego finale Brazila vs Argentina odnosno Neymar ( :maxzg: ) vs Messi. Toliko glumatanja, bacanja, napdaja epilepsije i ostalih oblika i tipova zalegnuća nisam vidio od igračkih dana jednog Rivalda. To kam se ide sa sudačkim kriterijem uopće i to da se sad već za jedno muškije remplanje daje karton je smijeh. Gdje je nestao nogomet?? Gdje je jbt ono kad G. Neville ispuca loptu pobere keownon džon u bloku i traži da mu zmotaju brže tu rupu palac širine i 2 cm dubine iz koje curi krv da se kaj prije vrne u igru?? Zakaj su ubili nogać?

Povratak na vrh

Naslov: Odg: Brazil 2014
PostPostano: 07 srp 2014 11:24 

A jesi našao primjer svaka čast. Kraj jednog Maradone, Bajde Vukasa ili Prosinečkog ti o Nevilleu... sjeti se Štefa Deverića i tekme protiv Partizana negdje 1983. Lom obje potkoljenice. Nikad više Štef nije igrao kao dotad. Eto gdje je nestao nogomet, osobito Europski. Izmasakrirali ga Nevillei, Loewi, Šimunići, Guardiole...
Nađi na youtubeu Germane dok ih je Voeller trenirao pa pogledaj kako i gdje igraju Podolski i Schweinsteiger.
Igra na krivim mjestima, pretreniranost igrača, špranca koju svi znaju.
Sve što vrijedi u nogometu smo već vidjeli na ovom prvenstvu. Većinom od zemalja concacafa i tek poneki proplamsaj mladih Belgijanaca. Jer još nisu uvučeni u šprancu i misle svojom glavom. Paralela s košarkom - zamisli da je Kreši Ćosiću trener crtao akcije. Ili Peleu... ili Maradoni...
Niti jedna od 4 repke u polufinalu ga nije zaslužila. Čak ni Nizozemci, mada im skidam kapu jer su zgazili mrske Španjolce.

Povratak na vrh

PostPostano: 07 srp 2014 11:58 

Ma primjer Nevillea je tu jer sam osvrtao na to kako su zbog tih današnjih „velemajstora“ ubili onaj kontaktni dio igre. Pa pogledaj danas te tekme to se na prvi iole konkretniji dodir baca ko da šarac rafalom prošarao. To mi ide na jetra. Nema više toga u fuci a onda ak si još neki Neymar, Messi ili Ronaldo e onda je to sve još više potencirano jer suci njih kakti moraju zaštiti. Ma BS.

Pa nije to jbt košarka da je maltene svaki kontakt faul ove ili one vrste. Dobro malo pretjerujem al kuiš kaj hoću reć. Da nema više brzog i efektnog a najbitnije na oko ljepog nogometa istina nema. Pokazali ga nigdjezemci slažem se protiv Španjolaca, Belgija jer je premlada da bi bila ušemljena i na mahove onaj fanatični Alžir. Ovo ostalo je sve sa ploče i nema tu strasti nema onog nečeg zbog čega ta igra jest (ili je bar bila) najvažnija sporedna stvar na svijetu.

Povratak na vrh

Naslov: Odg: Brazil 2014
PostPostano: 07 srp 2014 13:17 

Kužim, al baš lijepo izgleda post, zar ne :D :roll:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 srp 2014 13:57 

:yes:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 srp 2014 20:57 

"A najviše me blate oni koji su mi se prije SP-a nudili da ih vodim sa sobom kao savjetnike", požalio se Niko Kovač u svojoj prvoj analizi, dva tjedna od raspada koji je njegova reprezentacija doživjela na Svjetskom prvenstvu. Tu je rečenicu posvetio Stanku Poklepoviću, legendi Hajduka i bivšem izborniku, koji je u razgovoru za Index odmah ustanovio glavni problem:

"On kaže, a i vi kažete - njegova reprezentacija. Kovač kaže, "moji dečki"... Nisu to njegovi dečki ni njegova reprezentacija. Reprezentacija je nacionalna vrijednost. Nisu to njegovi dečki niti ih je on stvorio. On s njima upravlja, a to u Brazilu nije radio dobro"

Kovač je obezvrijedio svoju osobnost

Je li vas uvrijedio Kovačev komentar?

"Jasno da sam uvrijeđen. Prepoznao sam ga kao čovjeka bez trenerskog iskustva, ali kao karakternog i profesionalnog. Međutim, ovo njegovo oglašavanje izlazi iz okvira njegove osobnosti koju je do sada prezentirao. Obezvrijedio je svoju osobnost, on očito nije karakter kakav smo mislili da jest. O njemu sam zaista imao najbolje mišljenje"

Špaco objašnjava da je s Kovačem razgovarao dva puta, ali tvrdi da ga nije povlačio za rukav zbog angažmana u Brazilu.

"Prvi put smo razgovarali dok je bio moj učenik na HNS-ovoj akademiji. Niko je tada dobio ponudu Dinama, a ja sam mu savjetovao da ju prihvati. Ako treba, bio sam mu spreman pomoći i to sam mu i rekao. Dinamo je dobar klub, smatrao sam da bi Kovač mogao učiti. Drugi put s njim sam razgovarao na utakmici u Splitu. Komentirao sam da protiv Brazila ne može igrati s klasičnom obranom, već mora naći drugi model. Ipak je to prva utakmica, sve je bitno drugačije. Rekao sam Niki, kao i Vatroslavu Mihačiću, njegovom treneru vratara i mom nekadašnjem vrataru, da vode računa o tome u kakvom će sastavu krenuti u Brazil. Rekao sam i da mene uvijek mogu koristiti ako im zatreba"

Kovač je to shvatio kao nuđenje. "Ma neka on priča što hoće, on je lud u glavu ako je to tako vidio"

Kovač je isključivi krivac za raspad igre. Priznao je pogrešku - i nikom ništa.

Što mislite da je Kovača najviše pogodilo?

"Vidim da nije odgovorio ni Ćiri, Skoblaru... Mnogi su ga kritizirali, ali ja smatram da je trebao dati ostavku, ne samo on, već i Davor Šuker. Pa vidite li vi tko sjedi u tom stožeru, četiri čovjeka koja nemaju nijednu veliku utakmicu iza sebe. Odgovornost za poraz mora se prihvatiti. Kovač kaže da je kriv, zašto onda ne ponudi ostavku? Ne on, već i Šuker, koji ga je doveo. Poštujem Kovača, bio je dobar igrač, ali žalostan sam jer je pokazao da nema karakter i jer nije prepoznao neke stvari u igri koje je morao"

Konkretno?

"Kovačeva analiza koju danas čitam - nije to ta priča. Ono što se dogodilo Hrvatskoj igri nije primjereno. Protiv Brazila nismo igrali loše, ali smo logično bili u defenzivnom gardu. Prednji red morao je paziti na defenzivu, naši napadači pazili su na brazilske stopere. Jelavić, Olić, Perišić - svi su radili za obranu. Protiv Kameruna smo bili u ofenzivnom gardu, u jednoj dobroj utakmici. Naša četvorka u sredini bila je isključena iz defenzive i zabili smo četiri gola. Ta dva iskustva, jedina koja je imao, protiv Brazila i Kameruna, Kovač je trebao pretočiti u utakmicu s Meksikom. No, to može ipak samo iskusan čovjek! Igrači nisu bili sigurni u određenju i moglo bi se reći da nisu razumjeli što se od njih traži. Moja kritika bila je usmjerena na odgovornost. Za sve radnje koje se dogode odgovoran je stožer i Kovač od toga ne može pobjeći. Može pokušavati. Ako je Igor Štimac dao ostavku , trebao je i Kovač, zajedno sa Šukerom. Ne radi se ovdje o meni, mogli su oni povesti sa sobom koga su htjeli. Hrvatska ima iskusnih trenera. Gdje su Jozić, Ćiro, Katalinić, Lončarević? To su ljudi koji su u prošlosti prolazili kroz ovakve stvari, ali on nije htio da mu budu blizu"

"Pogriješio je, a sada ne prihvaća to. Mi smo takav narod, o sebi imamo najbolje mišljenje, a to nije tako. Na Kovaču je isključiva odgovornost za raspad igre. Reprezentacija je ozbiljan posao, ne razumijem kako nakon ovakvog raspada nitko nije odgovoran. Normalno je pogriješiti, ali kad si već priznao pogrešku, onda prihvati posljedice. Kada vidim tko je sve išao uz Brazil, i prema kojim osnovama, ma to je živi cirkus. Mislim prije svega na klupu. Ne znam tko su Kovačevi skauti, svakako je dobro da ih je imao, ali ne može se raditi paušalno i bez iskustva na velikim natjecanjima", zaključio je trener koji je početkom 90-ih u prijateljskoj utakmici pobijedio Meksiko kao izbornik Hrvatske.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 srp 2014 09:40 

Mali i vrlo subjektivni osvrt na Kovač/repka/mediji/struka tematiku.
Kovač je repku preuzeo i sa njom odradio ako dobro brojim 7 tekmi?! Cvaj put Island, Mali, Austrelja, Brazil, Kamerun i Meksiko.
Island – plasirali smo se na SP i like je kovan u nebesa iako nema nikakvo trenersko iskustvo. Očito je donio nekaj sa sobom i dečki su se kolko tolko skockali i OK.

Mali – opće no koment to je trebalo bit jedno 5-0 sa drugim sastavom i točka.

Austrelja – koja se došla mlatit ko da je UFC u igri ali ajde teška tvrda tekma i minimalna pobjeda.

Brazil – po meni labuđi pjev repke u tih 7 tekmi. Tu su odigrali najbolje i dali najviše ali jbg malo sreća malo NishiBrazilgura i odoše bodovi Brazilu.

Kamerun – obzirom na stanje te repke i želju da se pokažemo poslje Brazilsko/Japanske sapunice na otvaranju jedan sasvim realan rezultat.

Meksiko – e tu smo se malo preračunali. Tu smo imali fiks ideje i htjeli smo ovo i ono a možda je i Kovač htio nekim neortodoksnim potezom učvrstit svoj položaj i autoritet kao izbornik i jbg obilo nam se o glavu.

Rezime cijele priče je 7 tekmi, 2 poraza, 2 nerješena i 3 pobjede odnosno od mogućih 21 bodova inkasirali smo ih 11. To je loše?!? Jel zaista trebamo nastaviti beskonačni niz novih/starih izbornika sa kojima budimo realni nismo prolazili ništa bolje a bili su veći i iskusniji stručnjaci od Kovača ili je možda vrijeme da se baš uzme netko nov, mlad i neiskvaren ovom balkanskom školom nogometa i da se veli evo imaš 2 SP i 1 EP to je jbg 8 godina (malo više) da složiš onako kako ti hoćeš, sa kadrom kojeg ti hoćeš a HNS će stat iza tebe i dati ti potporu pa ako neš vrijediš vrijediš ako neidemo dalje. Mislim jbt mi sada imamo repku u kojoj ima iskustva, ima „zvijezda“, ima mladosti i imamo po meni izbornika koji na dugu stazu može nakj napravit sa njima.

Za kraj to kaj je Elf znoćkaj napravil Brazilu je bila pjesma, razgalilo mi dušu i srce i sve mi razgalilo. Ne podnosim te repke koje FIFA konstantno gura a k tome im se cijeli princip i sustav igre baziraju na jednom igraču. Da hoće danas Oragne na isti način demontirat tu jbn Argentinu koja ničime i niti jednom utakmicom sa prvenstva nije pokazala da je zaslužila polufinale a kamoli ulaz u finale SP-a pa to bi bila pjesma. Finale Njemačka – Nizozemska usred Brazila a Brazil i Argentina da se tuku za broncu i drvo (mada ni to igrom nisu zaslužili).

Onaj prepotentni „Big Fil“ sa svojim izjavama da je Brazil oštećen od strane sudaca i sa svojim nadr*anim napadajima kad im se za epileptične napadaje ne sviraju faulovi skupa sa cijelom svojom napuhanom repkom (iznimka su bar meni Oscar i Luiz i donekla žalim Cesara) koji misle da su Boga za bradu faćali jer su Brazlici – pa to nije zaslužilo skupinu proć a ne igrat polufinale. Izbiješ im 2 igrača i ko da je na teren istračala repka nekog doma za starije i nemoćne osobe. JAD !! Jedino što mi je zaista žao (razumijem jbg turninr je treba sačuvat snagu za finale) je to kaj Švabi nisu istrčali u drugo poluvrijeme sa istim ritmom i agresivnošću ko u prvom jer brijem da bi ih natorbali sa jedno 12ak komada a i taj počasni kojeg su im dali da zabiju (i neznam zašto sje*ali Neuerovu statistiku) me isto peče. Trebali su ih raskomadat da se još 2178.g. priča o 8.7.2014. ko o danu žalosti u Brazilu.

Povratak na vrh

[ 87 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: