Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 vel 2017 08:20. Sada je: 24 vel 2017 08:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 188 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: ZIG ZAG Medveščak
PostPostano: 04 sij 2012 00:08 
Administrator

Večer iz snova

Goropadni Medvjedi razbili prvu momčad lige!

Hokejaši Medveščaka opet ruše sve pred sobom, u 37. kolu EBEL-a iznenađujuće su slavili kod vodećeg Linza sa 4:1 (3:0, 0:0, 1:1).

slika

Medvjedi su praktički utakmicu riješili u prvih 16. minuta, kada su s dva gola Kinasewicha i jednim Banhama poveli 3:0. U 48. minuti smanjio je Oberkofler, no svaku nadu domaćinu uništio je Truhno golom u 55. minuti za konačnih 4:1.

Sjajan na vratima Medveščaka opet je bio Robert Kristan, sa 30 obrana (97 posto). No, Lix je i upisao asistenciju, kod pogotka Truhna.

U dresu zagrebačke momčadi debitirao je Matt Siddall, te je odmah dokazao da će biti dobra zamjena za Morencyja, barem što se tučnjave tiče. U 38. minuti grubo je ušao u jednog igrača Linza, nakon čega se potukao sa drugim igračem Mayrom, te je nakon toga isključen do kraja utakmice. Zbog toga će propustiti iduću utakmicu Medveščaka, u petak u Beču protiv Capitalsa.

"Velika je stvar pobijediti u gostima momčad koja je toliko dominirala u dosadašnjem dijelu prvenstva, koja je debelo prva na ljestvici. Zato su igrači dugo na ledu slavili pobjedu. Pobjeda nam puno znači za samopouzdanje uoči gostujuće utakmice kod Capitalsa, te početka Arena Ice Fevera", rekao je sportski direktor Dragutin Ljubić.

EBEL, 37. kolo:
Rezultati:
Linz – Medveščak 1:4
Znojmo – Vienna 2:3
Jesenice – Villach 1:5
RB Salzburg – Olimpija 7:6
KAC – Alba 4:3

Poredak: Linz 54, RB Salzburg 44, Medveščak 43, KAC 40 bodova...

Povratak na vrh

Naslov: Re: ZIG ZAG Medveščak
PostPostano: 04 sij 2012 00:11 
Administrator

Novi dečko je stigao u grad
'Uvijek ću se potući za suigrače!'

slika

Medveščak je predstavio novog igrača, Kanađanin Matt Siddall doveden je umjesto ozlijeđenog Pascala Morencyja. Stigao je iz britanske lige, gdje je igrao za njihov najstariji klub, škotski Fife Flyers.

"Uoči potpisa razgovarao sam sa svojim bivšim suigračima Waughom i Naglichom, koji su ovdje u Zagrebu. Toliko su mi nahvalili Medveščak da nisam imao dvojbe, bila je to laka odluka", rekao je Siddall.

Prema videoisječcima s Youtubea, Siddall bi mogao biti dobra zamjena za Morencyja, jer tučnjava mu nije mrska.

"Igrače poput Morencyja ne možete zamijeniti, no trudit ću se. Neću ja ići okolo po ledu i tražiti nevolje, ali ću se uvijek zauzeti za svoje igrače i stati u njihovu obranu, potući se ako treba", dodao je Siddall.

Novi Medvjed trebao bi debitirati već u utorak u utakmici kod Linza (19.15 sati). A Siddall već jedva čeka utakmice u Areni (8. - 22. siječnja).

"Prijatelji su mi poslali klipove snimki iz Arene, prolazili su me trnci kada sam to gledao", zaključio je Siddall.

Povratak na vrh

PostPostano: 22 vel 2012 20:02 
Moderator

oduševljen sam i opet ovim HRT-om.Jučer sam tak lepo pogledal Medvede, baš sam užival.
Psmtr, ljudi moji jel ovo moguće- M.Delić, već odavno spomenuto.
Ali ima se Larin ozbor, Teletubisi, priče o saboru, svega.
Pa dajte nam bar malo igara ako već nema kruha (mleka ima, ali ga prolevamo).
NE, nedaj ništa raji, samo deri-peri.
Dok Milanović ne shvati da je to jedini sport u megalopolisu koji puni dvorane, niš od svega, a on naravno KONTA (rekli bi bosanci) o .......ničemu.

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2012 09:12 
Moderator

Vodstvo EBEL-a oštro je kaznilo igrače Medveščaka za jučerašnju tučnjavu u Ledenoj. Frank Banham dobio je sedam utakmica kazne, a Joel Prpic četiri plus dvije uvjetno.

Podsjetimo, Banham je s leđa laktom ušao u protivničkog igrača Geiera, dok je Prpic nokautirao, a potom i izudarao Zjuzina.

Kazne iskusnih Prpica i Banhama veliki su udarac za ambicije Medveščaka u polufinalnoj seriji s KAC-om.

Igrači Klagenfurta nisu dobili nikakvu kaznu. Očekivano obzirom da su šefovi lige iz Klagenfurta...

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ožu 2012 10:01 
Administrator

Raymond: Tko želi ostati, nek' se danas dokaže

Igrači stalno govore da im je jako lijepo u Zagrebu, kako bi željeli ostati igrati za mene. Nema više priče, neka govore na ledu, najavio je Medveščakov trener Marty Raymond petu utakmicu polufinala Ebela (četvrtak, 19.15 sati)

Loša vijest za Medveščak, Marty Raymond u trenerskoj karijeri nije nikad okrenuo zaostatak u 1-3 u doigravanju.

»Moja je momčad triput nadoknadila 0-2, ali mislim da 1-3 nismo nikad uspjeli dostići. Najbliže smo bili 2005/2006 u Bakersfieldu. S 1-3 smo došli na 3-3 i u 'majstorici' izgubili u produžetku«, prisjetio se trener hokejaša Medveščaka.

Za sve postoji prvi put, rekli bi optimisti. U četvrtak će KAC imati prvu od tri meč-lopte u polufinalu. Srećom, utakmica se igra u Domu sportova. Početak standardan - 19.15 sati.

»Nećemo nikad odustati. Nije još ništa gotovo, ali moramo napasti KAC, a ne čekati da se nešto dogodi na ledu. Nismo imali sreće, ne postoji ništa toliko demoralizirajuće nego kad primite takav gol u prvoj minuti utakmice«, govorio je kanadski stručnjak.

Na pitanje o lošoj igri u nastavku utakmice dometnuo je:

»Nismo imali energije. 'Kratka' je klupa, morali smo se trošiti s igračem manje i nismo stigli ni na jednu pločicu u suparničkoj trećini. Igrači su sve pucali iza njihovoga gola, bili su spori i gubili svaku borbu na ogradi. Mogli su drugačije upucavati, ali kad ste umorni, ponekad ne možete donijeti pravu odluku.«

U Klagenfurtu je Medveščak u situaciji s dva igrača više izvadio i vratara. Igralo se šest na tri, ali nije bilo uspješno.

»Da smo zabili, možda bi bila drugačija priča. Ovo je doigravanje, emocije su jake i treba vam neka sitnica da okrene momentum u vašu korist«, ocijenio je 47-godišnji Kanađanin i najavio: »Imam i dalje nekoliko aduta, dobro pazite što će biti u petoj utakmici na ledu. Nešto zanimljivo će se dogoditi... Moramo igrati trećinu po trećinu, iskoristiti energiju naših navijača i napasti ih od starta. I kad dobijemo par trećina, već u nedjelju ćemo biti u Klagenfurtu.«

slika

Iznenađenje za Austrijance, naravno, nije htio odati. Ali je dosta toga rekao o svojoj momčadi. Stalno je govorio kako će Medveščak biti prava momčad doigravanja, ali to ne vidimo na ledu.

»I sada smo dobra momčad, ali želim da smo odlični. Nismo 'pravi' jer nam nedostaju najiskusniji igrači, kratki smo, igrali smo na tri navale. Imali smo i previše 'spavača' u ovim utakmicama. Neki ne pokazuju što se od njih očekuje«, rekao je Raymond i onda ispalio: »U srijedu su dobili slobodan dan, da se odmore i očiste glavu. Oni stalno govore da im je jako lijepo u Zagrebu, da bi željeli ostati igrati za mene. Ako žele ostati, onda to moraju u četvrtak pokazati i na ledu. Nema više priče, neka govore na ledu«.

Raymond ima velike planove u Hrvatskoj.

»Ovogodišnje je doigravanje test za igrače. Kako god završilo. Jer dogodine se neću vratiti u Zagreb da bismo bili među prva tri u Ebelu, nego ću doći po naslov prvaka. Ništa manje od toga i moram znati na koga od igrača mogu računati«, završio je Medveščakov trener.

»Domaći su igrači dogurali do seniora, a nisu naučili osnove«

Po hodnicima Doma sportova priča se da će Raymond odvesti reprezentaciju na SP, na Island. »To sam i ja čuo, ali nitko mi nije donio plan«, priznao je i podvukao: »Nema problema, vrlo rado. Neobično je da me kroz cijelu sezonu nitko nije pitao da odradim trening s mlađim kategorijama. Nije mi cilj uzimati kruh domaćim trenerima, niti želim novac, ali zadnjih 20 godina radim hokejaške kampove za djecu u Kanadi. Domaći klinci u Medveščaku došli su do seniora bez osnova, neki ne znaju završiti bodiček. Ljudi mi često kažu - ma tako je to u Hrvatskoj. Baš me briga za mentalitet, politiku. Vi Hrvati imate fantastične sportaše, mogli biste biti i odlični hokejaši.«

Danas u 19:15
SportKlub
Servus TV
http://www.medvescakizbliza.com/
http://www.servustv.com/cs/Satellite/Ar ... 9416187892
HRT2 snimka 23.23

Povratak na vrh

PostPostano: 15 ožu 2012 20:08 
Administrator

Medveščak 12. najgledaniji klub Europe

Medveščak je ove sezone na domaćim utakmicama prosječno gledalo 8.835 gledatelja zahvaljujući tomu što je čak sedam puta rasprodao Arenu u koju stane 15.000 posjetitelja

slika

Ono što u drugim sportovima našim klubovima zvuči potpuno nezamislivo, zagrebački je Medveščak 12. najgledaniji klub u domaćim utakmicama ove sezone u Europi, objavio je IIHF, prenosi Hina.

Medveščak je ove sezone na domaćim utakmicama prosječno gledalo 8.835 gledatelja zahvaljujući tomu što je čak sedam puta rasprodao Arenu u koju stane 15.000 posjetitelja. Većinu svojih utakmica "medvjedi" su odigrali u Domu sportova koji za hokejaške utakmice ima kapacitet od 6.000.

Najgledaniji klub u Europi 10. godinu zaredom je švicarski Bern sa 15.779 posjetitelja po utakmici. Drugo mjesto zauzeo je Dinamo iz Moskve s prosjekom od 14.193 gledatelja, a treće Polar Bearsi iz Berlina sa 14.073. Drugi najgledaniji klub iz EBEL-a su Vienna Capitalsi, koji s prosjekom od 4.906 gledatelja zauzimaju 52. mjesto u Europi.

Inače, EBEL liga je sedma po gledanosti u Europi s prosjekom od 3.606 posjetitelja. Prva je Švedska (6.385), druga Švicarska (6.305), a treća Njemačka (6.060).

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ruj 2012 15:27 
Administrator

Hokejaši Medveščaka otvorili su novu sezonu regionalne EBEL lige na najbolji mogući način - pobjedom na uvijek neugodnom ledu, kod mađarske SAPA-e Fehervar.

S obzirom da se preko ljeta podosta promijenila momčad zagrebačkih "medvjeda" i da je od deset gostovanja poražena na njih sedam, pobjeda od 4-2 na mađarskom ledu doista je sjajan rezultat.

Mreže su mirovale sve do 14. minute prve trećine kada je domaćinsku prvi zatresao novi napadač "medvjeda" Curtis Fraser. Iako je SAPA imala do kraja trećina dva puta igrača više, do pogotka, ponajviše zahvaljujući Michaelu Ouzasu na vratima Medveščaka, nije stigla.

U 18. minuti nastavka utakmice Istvan Sofron zabio je za izjednačenje domaćina, ali je u istoj minuti, točnije 23 sekunde kasnije, novo vodstvo Medveščaku donio Nathan Perkovih. Manje od dvije minute kasnije, u situaciji s dva igrača više, Andy Sertich podigao je vodstvo zagrebačke momčadi na 3-1.

Činilo se da će na drugi predah "medvjedi" s ugodnih 3-1, s obzirom da je na semaforu ostalo 29 sekundi igre, međutim, SAPA s igračem manje, dvije sekunde prije kraja, smanjuje na 2-3.

U posljednjoj dionici promjene rezultata nije bilo sve do sedam sekundi prije kraja kada je Alex Leavitt zabio za konačnih 4-2.

Za dva dana Medveščak ugošćuje skupu momčad Red Bull Salzburga, koja je večeras (petak) poražena pred svojim navijačima od češkog Znojma s 3-1.

EBEL, 1. kolo:

SAPA Fehervar - Medveščak 2-4 (0-1, 2-2, 0-1)

Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals 1-4

Innsbruck - Graz 99ers 2-3

Salzburg - Znojmo 1-3

Dornbirn - Villach 0-6

Linz - Klagenfurt 1-2

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ruj 2012 11:13 
Administrator

slika

Znam da je Joel Prpic bio miljenik navijača. I ja to želim postati. Biti važna figura i na ledu i u svlačionici, rekao je Nathan Perkovich.

Joel je imao i nadimak - “lički div”. I Nathan korijene vuče iz Like. Pradjed Ivan iz Brinja je početkom prošlog stoljeća otišao u Ameriku. Nathan je jedino četiri centimetra niži od dvometraša Joela.

- Nisam možda ‘lički div’, ali sam jako žilav. Nitko me neće baš tako lako srušiti na led.

Čelnici Medveščaka rekli su da je Perkovich puno bolji od Prpica. Nathan je u pripremnoj utakmici postigao hat-trick Olimpiji, a u prvom kolu EBEL-a zabio je gol Albi u pobjedi 4-2.

- Prije svake utakmice slušam Gunse i Eminema. To me ‘zapali’. Golovi mi zasad idu, no imao sam i malo sreće. Volio bih zabiti i večeras u Domu sportova protiv Salzburga. Gledao sam na internetu lude zagrebačke navijače i jedva čekam čuti tu buku - rekao je Nathan, koji je gotovo fanatik za hrvatski sport.

- Uvijek pratim hrvatske sportaše. Gledao sam i hrvatske nogometaše na Euru. Šteta što nisu prošli dalje, bili su odlični.

Nathan je rekao da će ići na Dinamove utakmice u Ligi prvaka.

- Gledao sam ih na internetu prošle godine protiv Reala. Nisu bili loši. I sad su u skupini s odličnim klubovima, to se isplati otići pogledati.

Nathan Perkovich na TV-u je gledao prezimenjakinju Sandru Perković kako osvaja zlato u Londonu na OI-ju.

- Nismo u rodu, no njezinu uspjehu veselio sam se kao da jesmo. Velika je stvar biti olimpijski pobjednik.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 11 ruj 2012 18:34 
Moderator

slika

SPEKTAKL KOJI SE NE PROPUŠTA

slika

U rujnu ove godine hokejaši zagrebačkog KHL-a Medveščak u rimskom amfiteatru u Puli odigrat će dvije hokejske utakmice u sklopu regionalne Ebel lige. U goste im 14. rujna dolazi slovenska Tilia Olimpija (21 sat), a u nedjelju, 16. rujna, austrijski Vienna Capitals (20.30 sati). Prvi put u povijesti hokejske utakmice odigrat će se u povijesnoj građevini ove vrste!

U povodu organizacije tog povijesnog događaja danas je u pulskom amfiteatru održana konferencija za medije, na kojoj je ekskluzivno predstavljen cjelokupni projekt ARENA ICE FEVER - PULA MMXII. Na konferenciji su sudjelovali gradonačelnik Pule Boris Miletić, voditelja odnosa s javnošću Ebel lige Rene Dorfinger, predstavnik agencije CMS Sports AG, a ujedno i organizator ovog projekta Ozren Müller, predsjednik KHL-a Medveščak Zagreb Damir Gojanović i vratar zagrebačkih medvjeda Robert Kristan.

– Ovaj je projekt upravo ono o čemu sam cijelo vrijeme pričao, a to je svjetska turistička promocija Hrvatske kroz sport. Siguran sam kako će slika iz pulske Arene obići svijet. Jednako je tako ovaj projekt važan i zbog promocije hokeja u drugim dijelovima Hrvatske osim Zagreba...Ovime se vraćamo korijenima, dolazimo u mjesto gdje je sport jako davno bio vrlo važan, u pulsku Arenu. Bit će jako lijepo vidjeti u Puli igru kao što hokej, čije je igra gladijatorska, tvrda, čvrsta... – rekao je Damir Gojanović, predsjednik Medveščaka.

– Sretan što je došlo do ove konferencije za novinare jer smo mnogo razgovarali i promišljali o mogućnosti održavanja ovog sportskog spektakla u pulskoj Areni. I tako danas na gotovo 40 Celzijevih stupnjeva pričamo o hokeju na ledu... Siguran sam da će ovaj spektakl promovirati ne samo grad Pulu i Istarsku županiju nego i Republiku Hrvatsku kao i hokej na ledu. Grad Pula pružit će maksimalnu podršku ovom sportskom projektu, a građani Pule sigurno će biti najbolji domaćini hokejašima i gostima iz cijeloga svijeta – rekao je Boris Miletić, gradonačelnik Pule.

– Siguran sam da mi, igrači, nismo ni svjesni gdje ćemo zaigrati hokej. Ovo je potpuno novo iskustvo za nas, ali jednako tako i za sve građane Pule, kao i njihove goste koji će doći u Arenu. Navikli smo da Medveščak radi velike stvari, ali ovo će biti uistinu veliki spektakl i izazov za sve igrače...Što se tiče temperature, ona neće predstavljati veliki problem jer i u dvoranama punima publike, npr. u Ljubljani na Svjetskom prvenstvu, igramo na 26 stupnjeva – rekao je Robert Kristan, vratar Medveščaka.
Projekt ARENA ICE FEVER – PULA MMXII organizira agencija CMS SPORTS AG u suradnji s gradom Pulom.

Podsjetimo, u pulskoj Areni bit će odigrane dvije hokejske utakmice, a na svakoj od utakmica u Areni očekuje se 7022 gledatelja. Tribine unutar Arene nazvane su rimskim nazivima MODERNA, ANTIQUA, HISTRIA, CIRCO IMPERIUM, CIRCO SENATUS, GLADIATOR.

Evo i nekih osnovnih podataka o spektaklu u Puli:

Dimenzije leda u pulskoj Areni iznosit će 57 x 26 metara (IIHF minimum 56 x 26 m), a debljina postavljenog leda bit će 6 – 8 cm. Oko 150 tona procijenjena je težina sve opreme potrebne za postavljanje i održavanje leda u pulskoj Areni te težina opreme za postavljanje tribina i posebnih konstrukcija za led. Čak 22 mega-tegljača i dvije kran-dizalice sudjelovat će u transportu opreme i postavljanju ledene površine i tribina unutar pulske Arene. Postavljanje zbog specifičnosti događaja i lokacije zahtijeva posebnu pažnju i nadzor predstavnika Konzervatorskog odjela!

Čak 15.000 litara posebne tekućine - glikola bit će iskorišteno za stvaranje i održavanje ledene površine na otvorenom u pulskoj Areni. Prilikom uporabe ove mehanizacije poštuju se najviši svjetski ekološki standardi. Nakon završetka događaja, tih istih 15.000 litara glikola bit će natrag pohranjeno u iste spremnike i odvezeno s lokacije uz visoku razinu odgovornosti i pažnje. Cijevi kroz koje teče posebna tekućina glikol potrebna za stvaranje i održavanje leda dugačke su 2540 metara. Bit će utrošeno 100 litara posebne boje za bojenje podloge leda zbog snažnijeg kontrasta paka na površini i specifičnosti lokacije igranja utakmica pod otvorenim nebom.
Čak 30.000 litara vode - kišnice iz rimskog bunara ispod pulske Arene koristit će se za zaleđivanje terena unutar pulske Arene. Ta je voda trenutačno neiskorištena.

Samo 12 stupnjeva Celzijevih iznosit će temperatura na kojoj će posebna mehanizacija održavati ledenu površinu u Areni, a 1800 četvornih metara posebne folije koristit će se za zaštitu leda u pulskoj Areni od sunca i visokih temperatura. Ista vrsta folije koristi se i kod izrade astronautskih odijela za izlazak iz letjelica u svemirski prostor, šest inozemnih stručnjaka nadgledat će postavljanje i održavanje leda u pulskoj Areni, dok će 70-ak domaćih, lokalnih radnika raditi na postavljanju i održavanju leda u pulskoj Areni.

Površina platforme koja će biti izgrađena iznad centralne, unutrašnje površine amfiteatra, a na koju će biti postavljena ledena površina jer se zbog specifičnosti terena i posebne pažnje zbog povijesne vrijednosti građevine led neće postavljati izravno na samu površinu, prostirat će se na 1900 m2. Tijekom postavljanja infrastrukture i igranja utakmica pulski Amfiteatar bit će otvoren za posjetitelje i turiste.

Prosječna je cijena ulaznice 240 kuna, a cjenovni razredi ulaznica kreću se od 190 do 625 kuna. Predviđen je budžet projekta ARENA ICE FEVER – PULA MMXII od 3,5 milijuna kuna. Isključivo je komercijalne naravi i financira se od prodaje ulaznica, podrške partnera i sponzora.

Utakmice iz pulske Arene izravno će prenositi austrijska, slovenska i hrvatska televizija uz pomoć 14 kamera te 2 kamere iz zraka (bespilotna letjelica i helikopter), Već sada su interes za praćenje ovog događaja iskazale najveće svjetske medijske agencije.

Treba to otići vidjeti. Ima puno vapera u Puli, pa možda netko pozove na :pivo: :eat:

Povratak na vrh

PostPostano: 12 ruj 2012 08:38 
Administrator

slika
slika
slika
slika

Povratak na vrh

[ 188 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Google [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: