Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 srp 2019 04:12. Sada je: 21 srp 2019 04:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Dacia Lodgy: obiteljski monovolumen
PostPostano: 10 vel 2012 23:35 

Došlo je vrijeme da Dacia proširi svoju gamu za još jednog člana. Novak se zove Lodgy, a riječ je o monovolumenu koji će biti dostupan u verzijama s pet, odnosno sedam sjedišta. Lodgy će nastaviti filozofiju Dacia branda, nudeći izdašan kabinski prostor i zadovoljavajući pragmatične zahtjeve kupaca.

slika

Ne treba zaboraviti trogodišnju garanciju. Dakle, oni koji su u potrazi za obiteljskim prijevozom s cijenom koja je “prijateljski” nastrojena prema novčaniku, mogu se radovati novom Dacijinu modelu koji će premijerno biti prikazan na Autosalonu u Ženevi u ožujku ove godine.

Lodgy nece stizati iz Rumunjske nego iz Maroka - tvornice u koju je Renault uložio preko 150 milijuna eura - u Rumunjskoj će se samo sastavljati.

Daljnjim traženjem po netu možete naići na sličan model u grupaciji Nissan - totalno nepoznat na našem tržištu - Livina i Grand Livina. Prodaju se na tržištima Indonezije, Malezije, Singapura...

slika

Za pretpostaviti je da će motori u ponudi biti 1.6l - 16V, te prokušani štedljivi dizelski 1.5l a vjerojatno i jači 1.8l motor, kako benzinac, tako i dizelski. Novi model navodno bi serijski trebao imati ESP.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Dacia Lodgy: obiteljski monovolumen
PostPostano: 11 vel 2012 01:35 

Corto_1973 je napisao:
Došlo je vrijeme da Dacia proširi svoju gamu za još jednog člana. Novak se zove Lodgy, a riječ je o monovolumenu koji će biti dostupan u verzijama s pet, odnosno sedam sjedišta. Lodgy će nastaviti filozofiju Dacia branda, nudeći izdašan kabinski prostor i zadovoljavajući pragmatične zahtjeve kupaca.

slika

Ne treba zaboraviti trogodišnju garanciju. Dakle, oni koji su u potrazi za obiteljskim prijevozom s cijenom koja je “prijateljski” nastrojena prema novčaniku, mogu se radovati novom Dacijinu modelu koji će premijerno biti prikazan na Autosalonu u Ženevi u ožujku ove godine.

Lodgy nece stizati iz Rumunjske nego iz Maroka - tvornice u koju je Renault uložio preko 150 milijuna eura - u Rumunjskoj će se samo sastavljati.

Daljnjim traženjem po netu možete naići na sličan model u grupaciji Nissan - totalno nepoznat na našem tržištu - Livina i Grand Livina. Prodaju se na tržištima Indonezije, Malezije, Singapura...

slika

Za pretpostaviti je da će motori u ponudi biti 1.6l - 16V, te prokušani štedljivi dizelski 1.5l a vjerojatno i jači 1.8l motor, kako benzinac, tako i dizelski. Novi model navodno bi serijski trebao imati ESP.

Kod nas se priča da u svakoj Dacii,ako je mala ima ugrađen mali vampir,u večoj,veliki vampir i svakom imaocu tog afta piju krv sve dok jedno od dvoje ne crkne-češće afto crkne prije imaoca,jel to moguće ? :conf:

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2012 09:18 
Moderator

slikaistina živa Frenk.Ja to odma kupim i dam ženi, pa da vidimo. :hi:

BTW i meni Volvo pije živce, a izgleda da će me preživjet, on se ne trudi nimalo, samo prca po sitno, a ja :x

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2012 15:25 

CHROMEX je napisao:
BTW i meni Volvo pije živce, a izgleda da će me preživjet, on se ne trudi nimalo, samo prca po sitno, a ja :x

Nije to ništa, zamisli tek koliko je bratiću od moje mame pio krv Volvo - taj je zahtjevao da mu tvornica u novi model ugradi motor iz njegovog starog Volva. I učinili su to, na opće zadovoljstvo...

Povratak na vrh

PostPostano: 11 vel 2012 18:03 
Moderator

:joj: :joj: :joj: :alikako:

Povratak na vrh

PostPostano: 26 ruj 2012 11:19 

Hm... objavljena cijena...
Nisam bas happy. Benzinac sa turbom od 115 KS skuplji od diesela...
Evo linka http://www.autoportal.hr/index.php/testc/5346

Sent from my U8650-1 using Tapatalk 2

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: