Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 20 lip 2018 02:11. Sada je: 20 lip 2018 02:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Naslov: Re: Kriptovalute
PostPostano: 05 svi 2018 16:58 

nije da nisam ništa rAdio...većinom nisam nego se veselim svaki dan protekli tjedan kad otvorim butrzu i vidim da zilliqa raste dnevno 14-24.4 posto :zu:

hvala agolac. napravit 1 trejd dnevno. iz bolnice sam u 5 dana...s analizom od 10minuta...napravio oko 300 dolara plusa. a u zilliqu sam uložio 400 dolara jedan dan prije nego sam taj projekt objavio na forumu. tad je bio 00400 i ispod, sad je 01400. nije uopće loše. tad 4.5 centa sad cca 13 centa. još nije kasno. danas je pad al kad malo padne možete uložit i dobro zaradit. u vechain nisam ništau ložio makar je bio 31 a jučer već 56 jer sam si pustio 700 dolara za daljnje učenje kako i šta radit. sad uglavnom...lad je sce u padu...tregujem u valuti USDT tether i valutama koje imaju denominaciju u toj valuti, oni imaju jedine rast baš zato što je trading volume ogroman. svyki dan prodami kupim nešto drugo ali vrtim se oko ethereuma i nea. i svsaki put kad prodam ethereum i kupim neo...ETH poraste a neo samo brižnih 3 % dok ETH 11 i više. tako da sam ispratio 5dnevni rast ethereuma s 400 na 800 dolara i tu sam i tajviše zaradio. da sam ostavio sam i držo ETH sad bi imo 400 USDTa više ali nema veze. 10 minuta posla 50 dolara otprilike. još se učim, još sam početnik. bar sebe tako smatram. ima tu još štošta za naučit. imate ian ballinu na fejsu, nema puno pratitelja, ali svayki tjedan on izbaci screenchot što on drži. 400 000 dolara u ncashu kojem je sad vrijednost oko 3 centai u 2 mjeseca koliko pratim je naastao s 400 na 500 nečega. 25%. nije loše uzmemo li u obzir dy je sve ostalo u padu osim nea i icona

Povratak na vrh

PostPostano: 11 svi 2018 15:02 

po meni....još jedan dobar projekt....ncash...za duge staze cijena oko 3 centa danas pao 16% pa sad počeo rast malo

slika

zilliqa je vau projekt....500% u 2-3 mjeseca

idem profesionalno u ovo. tko oće dodatnu zaradu nek se javi...za početak...daytrading, moj acc moja lova i za početak dijelimo pola pola. slikamo prijei stanje poslije, i ja mu na njegov vallet ili burzu prebacim njegov dio. tko oće...postoji PP ;)

Povratak na vrh

PostPostano: 26 svi 2018 23:15 

Novi hot project je rlc, bit ce ubrzo elf i vidit cu sta je sa steemom, izvidit fuel i tak... Wabi standardno dobar, nav coin poceonrast kad sam ga drzo 2 mjeseca pa prodo. Krece rast. Novo staro iznenadjenje bi mogao bit EOS. Cak je sad i vise Hot nego je to NEO bio. Ave je u zelenom od danas... Ako ostane... Zaradit cu dobro na rlcu jer 2 dana zaredom raste skoro 20 poato ako trgujete u bitcoin valuti. Bitcoin je u blagom rastu 2 poato pa.... Ocekujem. Skok ethereumu tako da... Ethereum je uvijek sigurna investicija da ce doc do 800dolara. Sad je na 600

Ioat je iato bio Hot do prije tjedan dana, tron trx je sad hit. Svaki dan 5 do 10 poato gore, nuls 5 poato nadan

Povratak na vrh

PostPostano: 28 svi 2018 13:04 

Agolac hvala na savjetima. Mislim da sam skuzio foru. Mogu ic i u visokorizicna ulaganja na jedan dan. Rlc je hit cmt nemam pojma sta je ali ce danas bit hit. E sad. Sve je u padu osim bitcoina. Ja sam sve bitcoine promjenio u ethereum da isprobam nesto svoje. Kako bit u plusu kad je sve u crvenom. Lijepo. Trgujes u ethereumu koji pada 7 posto dok ta valuta izrazena u bitcoinima pada 2 posto. Ja sam u plusu 5 posto iako je sve u kurcu. Dans sam kupio jos ethereuma po 535 dolara za jedan eth. Super. I sad trejdam u eth umjesto u btc i imam 5 posto vise zarade nego da trgujem u btc valuti. U tetheru je najveci trading volume neznam zasto ali cu skuzit. Reko sam si vikend je... Jos sam lud.... I to ce tako ostat. Sklapam nova poznanstva a stara... Ko me zajebava a zna da sam... Kao bolestan recem mu mrtav hladan pusi k i odjebem laznog prijatelja kojeg znam iz vrtica samo tako. I onda dobijem postovanje drugih. Vece postovanje. Jer ne govorim iza ledja nego javno i u facu i neka se zna. Buje sa foruma je sad i uzivo isti. UIvo sam jos brutalniji. A i treba bit lud u glavu da akuzis i da ima logike nesto sto nikom nema logike. Citam kriptovalute ko knjigu zadnjih mjesec dana. Samo sto me boli kita ocu li zavrait dan sa 100 dolara u plusu ili 30. Isprobam neato novo i vidim kako se trziate ponasa s tom novom meni novom valutom. Rlc se ne prodaje vise kad pada jako nisko... Nitko ne prodaje vise. Al niti ne kupuju.... Neki kupuju kad straano pocne rast a to je u 5 minuta. Cudna valuta pogledajte onaj video a niti 500 pregleda. Projekt je brutalan. Ali svaki dan poslije 1 ujutro padne na nulu. Kao da je pump and dump ali nije. Tako da.... Sad kupim profit u 1 ujutro i u 10 ujutro opwt kupujem. Saznao kako podizat lovu na bankomatu karticom s walletom. Al to cu aredit samo avojim zapoalenicima. Ekipu akupljwm pomalo avi su za rad iza sezone skoro tako da ovo ljeto uzivam a onda krece rock and roll.. Tko zeli... Mozemo napravit hesge fund za zajebanciju samo za VC kasicu... I od tog financirat druzenja po cijwloj hrvatskoj zajesno a obiteljima. Predstavim sve u virazu poslovni plan. Najavim ae na vrijeme ali mialim da ce to bit vikend iza 02.06. Vidimo se

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lip 2018 14:50 

Neki dan sam... Tocnije u 3 popodne a sve je u padu... Ulozio 1100 dolara dakle all in u theta token kad je vec narastao 13 posto. Trading volume je bio visok a ethereum je padao. Zato sam ulozio u ethereum valuti. Navecwr... Pijem caj u Rakhija baru i gledam mlade studente kako se zabavljaju i pijem indijski caj da me drzi budnim. Tein. Jaci od kofeina. U 2 sam sve prodo kad je theta narasla na 46 posto. I iso barit. Steta... Nakon pol sata je theta bio na 53 posto ali vidio sam jednu prelijepu curu koja me gleda a ja... Tipkam u mob i ne jebem zivu silu. Danas je theta opet top gainer bio maloprije na 14 posto... Cekao sam da padne na 9.5 posto i opet all in sa 1500 dolara. Imam neki osjecaj da ce letit u nebo veceras. A brkovi sviraju u gradu. Jucer lomio do 4....hard rock pa neno belan i fiumenski pa after u karolini. Nisam imo powerbank pa sam samo iz Nulsa ulozio u Wabi. Sad vidim da sam popusio 2 posto. Ali nema veze. Ako theta opet skoci na 40 posto... Idem na festival i danas. Uclanit cu se u moto klub. Jer rade i humanitarne akcije a zabavni ljudi i mladi i stari. Nemam motor ali ako ikad budem. Nabavljao.... Bit ce trokolica. Vili oni njemacki iz WW2. Zbog stabilnosti. Mislim. I salsu upisat... I jucer vidio u oglasima da netko daje privatne poduke iz Systeme. Da popunim dan. Ak netko bude srao... Da ih svih 6 mogu poslat na intenzivnu njegu. Nisam nasilan.... Ali u rijeci je propao aikido klub. A ja sam tad radio pa nisam mogo. Sad bi se moglo. Zivit punim plucima

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lip 2018 18:50 

Zakucao svih nerasporedjenih 1400 dolara u zilliqa koji polako ali sigurno opwt raste. S 0.22 centa je pao na 0.12, jucer 9 posto danas tu negdje. Mwni je manji postotak jer trgujem trenutno u ethereumu jwr sam ga kupio kad je bio oko 500 dolara. Sad zilliqa raste 6 poato zasad plus ethereum 5 posto dnevno. Kupio to prije 2 aata i vec mi je 50 dolara zarade. Sad to ne diram dok ne pocne padat i bacam se na istrazivanja koja odgadjam tjedan dana. Jucer ispusio 50 dolara alinionako to je bilo vise kockaraki nego sa planom. Jer se frend zenio pa nisam gledo. Tokom. Dana sam bio i 150 u minusu ali sam cekao 2 ujutro i lrodao genesiaa samo s 2 poato gubitka

Povratak na vrh

PostPostano: 04 lip 2018 16:29 

agolac je napisao:
Fosna je napisao:
Ne ulažem i nemam namjeru (za sada)
Priče o ulaganjima su me godinama interesirale ali sam se prestao njima baviti prije 7 – 8 godina (otprilike kada se pojavio bitcoin :) ).
Mene je više zanimala teorija nego samo ulaganje, a proučavao sam Opcije i Dionice (ne Forex).
Pročitao brdo knjiga o Fundamentalnoj i Tehničkoj analizi i teoriji ulaganja. Na kraju mi sve to dosadilo :)

Tehnička analiza se zbog svoje prirode može (vjerujem) u potpunosti primijeniti i na kriptovalute jer bi se oslanjala na bivša i sadašnja kretanja vrijednosti valute, na sentiment (fear/greed) i sl. Odprilike kao i Dionice/Opcije/Forex
Malo je problem sa Fundamentalnom analizom. Navodno postoje neke metode fundamentalne analize ali potpuno drugačije nego kod klasičnih ulaganja gdje se ona oslanja na financijsku stabilnost firme ili čitavih sektora.
Koliko sam razumio iza kriptovaluta postoji neka virtualna vrijednost iz koje bi se ta analiza mogla izraditi (nisam proučavao, kak sam rekel, dosadilo mi :).

U svakom bih slučaju u osnovnu školu uveo osnove financija i upravljanje kućnim budžetom.

:hmm: mislim da sam sa kriptovalute zastranio u ulaganja :)

Generalno dobro zboriš. No, tehnička analiza se ne može primjeniti na kriptovalute jer njihov progres je geometrijska progresija. Nemaju pravi S/R ili support/resistancea koju su temelji tehničke analize. Kriptovalute nisu regulirane.

Svako današnje tržište ičega (npr. valuta) ima informatičke (naravno jer je trgovanje računalno) kontrole. Da to ne postoji, short sell može dovesti vrijednost do nule (kaskadni efekt). Ako gledamo sranja tih centralnih banaka te šta se desi kad regulacija potone, imamo npr. švicarca.

Kriptovalute nemaju regulacija, nemaju tehničku analizu, nemaju fundamentalnu analizu.
One su žešća kocka. Sve što nema logike (zašto, kada, dolje gore, fundamentalno ili ne) je kocka.
Kriptovaute rastu vertikalno, ali isto tako mogu i padati. Ako nešto nema logike onda je kocka a ljudi vole kockati i misle da znaju sve o tržištima

Hehe, Hrvati saznaju za to kad je vrijeme za prodaju. Tako je bilo i s fondovima. Najveća reklama je bila na najgoroj točki.....

Tehnicka analiza stoji i u kriptu... Zapises confimation line i ako ju prosje stvarnobraste do sljedece. Akcija je od 22 do cca 03 i tad pupmaju se cijene. Ne moze se predvidjeti rast ali moze se predvidjwt kada je cca zadnji dan pada... Kada preko noci padne do 0.8 posto... Onda taj ili sljedeci dan pocinje kupovina.

Svaka valuta ima suppert resistance bitcoinu je tu sad negdje 7400 dolara. Nije da nema dovoljno clanaka na tu temu

Povratak na vrh

[ 57 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: