Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 13 pro 2017 11:01. Sada je: 13 pro 2017 11:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Vrhovni sud: Marihuana je lijek!
PostPostano: 20 srp 2015 11:11 
Moderator

Postoji još jedna priča poput ove. U SAD postoje legalni uzgajivači marihuane u državama gdje je to dozvoljeno. Različiti sojevi imaju različite omjere thc i cbd. Tako su jedni uspjeli uzgojiti marihuanu sa visokim udjelom cbd-a koju mnogi sa sličnim simptomima koriste. Kruže priče da su Izraelci uspjeli uzgojiti sličnu sortu za svoje potrebe. Uglavnom CBD je jaki lijek koji mnogi skrivaju i zanemaruju.

Povratak na vrh

PostPostano: 20 srp 2015 11:26 

USA.... ne moram više ništa ni reći..... Prvo su je proglasili drogom, pa je sad legalizirana, a čak je i lijek, što je sa 50 godina i više, ljudi koji su umrli, a moglo im se pomoći ili bar olakšati sa kanabisom, e moja medicina napredna, i još naprednija tehnologija.
Sva sreća pa nije rasla biljka iz zemlje prije zakona, i prije nego kaj su se svi ti ameri mućkali u jajcima nekog tamo starog britanskog cugera.

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 10:35 

Evo razmišljam nešto gledao sam Ricka več neznam ni ja koliko puta zbog bolova u leđima i dosta mi je više injekcija i razmišljam ja za probu jedno 5grama stavit u 50ml alkohola da odstoji da se izvuče THC zatim procijedit kroz filter od kave i dodat vg i probat parit možda bude zanimljivo samo treba pogodit omjer..možda je več neko i probao?

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 12:32 

Pa sta ces se mucit radit ulje i na kraju ga parit :kuc:
Lipo zamotaj cistaka i napusi se ko covik

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 18:22 

:zu:

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 20:04 

Oooo još malo neka krene pa ja odo po recept i mojim mukama bu lakše. :hihi:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 20:22 

ja poznajem ljude koji su se nakon par godina korištenja Xanaksa, Helexa i sličnih tableta skinuli sa marihuanom i to bez ikakvih problema i jednim jointom dnevno skinuli sa par tableta na dan i danas normalno rade i funkcioniraju dok na tabletama to nisu mogli, žena od 80 i nešto godina nakon 10-ak i više godina na tabletama za spavanje, živce i neznam šta sve još ne danas prije spavanja popuši joint i više ne treba tablete za spavanje ili slično, gospođa priča da par godina nije popila niti jednu tabletu, jednoj gospođi kod Zagreba je prije 20-25 godina bila diagnosticirana leukemija, ja sam bio dijete ali kako smo se igrali sa njezinim klincima a starci bili prijatelji dosta često smo bili kod njih, nije bila na niti jednom bolničkom lječenju, promjenila je prehranu i počela koristiti marihuanu najviše iz razloga jer joj je marihuana otvarala apetit, 8 mj nakon dijagnoze otišla je na kontrolu svi nalazi uredni i leukemija je nestala, imam dosta poznanika koji koriste rekreativno marihuanu i nemaju standardnih problema kao neki ostali, živci, depresija, nesanica itd

ja danas, imam problema sa leđima nekada znam popiti do 5 tableta (zaldiar) za bolove da bi mogao ustati iz kreveta, marihuanu ne smijem koristiti jer firma u kojoj radim ima strogu politiku o zabrani korištenja droga, da smijem koristiti vjerujem da ne bi imao problema sa želucem kao danas zbog silnih tableta koje kroz mjesec progutam

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 21:47 

Znam ljude koji su se riješili karcinoma..

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 22:01 

Jedva čekam taj dan. Vjerojatno je da neću spadati u kategoriju koja će biti na popisu, ali će barem neki ljudi dobiti potrebnu pomoć.

Baš jučer sam bio u situaciji da se ne mogu ustati iz kreveta. Gotovo potpuno oduzeta lijeva strana. I što sam mogao nego popiti tabletice da bi mogao koliko-toliko funkcionirati. Malo istezanja i zagrijavanja pa sam nekako preživio dan. A samo koja kap kakvog pravog liquida i sve bi bilo puno bolje i bez želučanih tegoba.

NK4FC rues

"onaj mehanički sklop na dnu moda koji bezuspješno glumi prekidački sklop"

Povratak na vrh

PostPostano: 19 kol 2015 23:29 

Moram se malo vratit u proslost, bilo je to 2008 godine 9 mj. Na poslu me okinulo ko iz vedrog neba, nisam mogao proći kroz hodnik do skladišta a da nisam poljubio zid više od deset puta, što ljevo što desno živa biljarska kugla, lijeva strana tijela ko da je nemam, ajde nekako sam završio smjenu i otišao doma.
Nakon večere se dignem sa stolca i opet ringešpil, reko sam sebi vrag uzeo šalu odo ja na hitnu na rebro.
Kako žena nije vozila ja sijeo i vozio do rebra....dok sam vozio nije mi se vrtilo, oduzetost se smirivala mislim si hvala bogu.
Dolazim do kvatrica a kad tamo gledam semafor i vidim dva semafora jedan ispod drugog, do tada neznam sta se dešava, pijan nisam, počele su dvoslike.
Da ne duljim jedva sam se uparkirao na prazni parking, naravno da sam hospitaliziran na dva tj. Rade apsolutno sve pretrage....CT mozga, magnet mozga, lumbalna punkcija, itd itd.
Nakon tri dana kaj sam ležao na Rebru dolazi novi lik pacijent krevet do mog.....u još gorem stanju nego ja....Bože dragi pomislih hvala bogu da mene nije tak opizdilo kao njega, upoznavam se a ja ne znam gdje gleda dali kroz prozor ili prema vratima, dragi Bože njega je opizdilo na očni živac tak jako da mu je okrenulo oči u smjeru Pariz Istambul, nakon par dana skontam da je lik super, uglavnom on je negdje iznad Opatije u Matuljima i zove se Huanito Lukšetić.....zašto ovo pišem....prvo puno hvala Huanitu sta je imao muda napravit to kaj je napravio jer da nije tko zna dal bi se uopće se pokrenula tolika fama oko kanabisa i tako dalje.....hvala mu jer je njegova žrtva pokrenula lavinu koja se nemoze zaustaviti.....
Napokon će dobit medicinski kanabis legalno oni kojima treba, a dali je on kriminalac ili ne, ne želim komentirati jer ga ja pamtim kao osobu željnog života i koliko znam nikad se nije htio pomiriti sa činjenicom da je bolestan.....on je u mojim očima ostao čista pozitiva.
Hvala svima koji su doprinijeli legalizaciji.

Povratak na vrh

[ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: